חוקר פרטי לשירותך 24 שעות
יצירת קשר עם חוקר פרטי
רוצים שאנחנו ניצור קשר בזמן שנוח לכם?
מלאו את הטופס וחוקר פרטי יצור קשר!

בדיקת שוכרים | משרד חקירות אברמסון חוקר פרטי

כבעלי עסק ודירה חשוב לכם שאתם משכירים את הרכוש שלכם יש לבחור באדם נכון ואמין.
אז רגע לפני שאנחנו נותנים את הנכס שלנו למשכיר -מוטב לעצור ולחשוב, האם יש צורך לבדוק את האדם שאנחנו מפקידים את רכושנו?

כאשר אינכם יודעים דבר על השוכר הפוטנציאלי יש צורך בבדיקת שוכרים. מצב שאתם בוחרים באדם לא אמין גורם לאי עמידה בתשלומים ומשמע צ'קים חוזרים, פשיטת רגל, הוצאה לפועל ועוד. 

במידה שיש חשש בנוגע לשוכר, יש לפנות עכשיו ל -  משרד חקירות המתמחה באיתור מידע לגבי אנשים. משרד חקירות המעסיק חוקרים פרטיים בעלי ניסיון אשר עובדים בצורה הטובה ביותר תוך כדי שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים.

למה מומלץ לבחור בנו לביצוע בדיקת שוכרים?

אנחנו באמיר אברמסון עובדים בצורה המקצועית ביותר ומתמקצעים בכל הקשור לבדיקת שוכרים.

בנוסף, אנו מתמחים בייעוץ ולויי של חברות ניהול נכסים שונות ועובדים עם משרדי עורכי דין אשר מתמחים בנדל"ן ובכך אנו בעלי ניסיון רב בבדיקה שהשוכר אכן עומד בכל תנאי שכירותו.

נשמח להעמיד לרשותכם את כל הכלים הנכונים כדי להגיע למסקנה הטובה ביותר בשבילם. כדי שלא תגיעו לבעיה כספית עקב בחירה לא מוצלחת של שוכר.

ניתן לפנות אל אמיר אברמסון, מנהל משרד החקירות
ולקבל ייעוץ מקצועי ללא התחייבות: 072-3385477

* לקוח חדש אשר ישכור את שירותי משרד חקירות יוכל לקבל פגישת יעוץ ראשוני חינם עם עורכי דין מהמובילים בשוק (ערך ההטבה כ-200 דולר).
 

רושם ראשוני לא תמיד נכון

גם אם אתם בטוחים שהשוכר הזה הוא השוכר המתאים ביותר לכם יש צורך בבדיקה מקיפה לבירור היסטוריית עסקים עם אותו אדם, רושם ראשוני לא תמיד כפי שהוא נראה ולכן ביצוע מעקבים הוא דרך לברר פרטים נוספים על האדם שלא בהכרח נראו לעין בהתחלה הקשר העסקי ביניכם. הנכס שלכם הוא שלכם ולכן הוא חשוב מאין כמותו, השכרת חוקר פרטי יכולה למנוע המון כאב ראש עתידי, רגע לפני שמכניסים דיירים חדשים.

בדיקת שוכרים משרד חקירות

איך מתבצע מעקב על השוכר הפוטנציאלי?

חוקר פרטי יבצע מעקב סמוי על האדם בכך שיאסוף כל מידע אשר הוא יכול להעסיק עליו, מעקב על סדר יומו והרגליים שלו כולל עם מי הוא מסתובב יכול להביא אינדקיה על אופיו בנוסף להאזנות לשיחות הפלאפון שלו שיכולות להניב עוד מידע לגביו. בדיקת רקע כללית עליו יכולה למנוע נזק עתידי ברמה גבוהה הרבה יותר.

דרך נוספת שלנו לגלות מידע על השוכר הוא דרך ראיוון איתו שכך נדע מצב על שכירויות קודמות, מקום עבודתו, מצב בבנק ועוד פרטים שחשוב לדעת לפני שמכניס אדם זר לנכס שלך.

היכן אנחנו נותנים שירות? 

משרד חקירות אברמסון החל את פעילותו לפני כארבעים שנה בביצוע חקירות באזור הדרום, ועם השנים התרחב גם לאזור המרכז והצפון. כיום אנו מבצעים מעקבים וחקירות פרטיות בכל רחבי הארץ - אילת, באר שבע, אשדוד, תל אביב, ירושלים, חיפה ועוד.

משרד חקירות, ביצוע מעקביםחוקר כלכלי, חוקר פרטי

מיתוג | מיתוג עסקי | משרד פרסום | עיצוב לוגו | לוגו | פרסום באינטרנט | פרסום בפייסבוק

חוקר פרטי וגנבי האופניים
חוקר פרטי בבית משפט
חוקר פרטי
חוקר פרטי – להוציא את האמת!
תפקידו של חוקר פרטי במסגרת הליך פלילי
משרד החקירות אברמסון בניהולו של חוקר פרטי אמיר אברמסון פועל משנת 1971. בעל המשרד בהיותו בן 22 החזיק כבר ברישיון משרד חקירות. קודם לכן שרת במשרד הבטחון וביחידת המודיעין של משטרת ישראל בדרום. תחילת דרכו בחקירות פרטיות הייתה במשרד מוביל בארץ של החוקר הפרטי שלמה נחשון ז"ל.

>> המשיכו לקרוא אודות משרד חקירות אברמסון