חוקר פרטי לשירותך 24 שעות
יצירת קשר עם חוקר פרטי
רוצים שאנחנו ניצור קשר בזמן שנוח לכם?
מלאו את הטופס וחוקר פרטי יצור קשר!

חוקר פרטי בגידות | משרד חקירות אברמסון

בעלך טוען שהוא נוסע לפגישת עסקים תכופות כי זה מה שמצריכה עבודתו ואת אינך מאמינה לו?

אשתך עובדת "עד מאוחר" ודוחה אותך בכל פעם שאתה מעלה את זה בפניה?

חוקר פרטיכיום יותר ויותר אנשים "רועים בשדות זרים" והספקות אוכלות אותנו מבפנים. מערכות יחסים של שנים עומדות בפני מכשול שההשלכות ממנו עלולות להיות הרסניות לקשר. ייתכן שחששנו יתבדר ברוח כלא היה, ובאמת לא הייתה שום בגידה. ועל כן חוקר פרטי בגידות עוזר לחשוף את האמת מאחורי המעשים. האמת יכולה אף לעזור בשיקום היחסים, ולא להרסם כליל.
 
זה לא סוד שישנם אנשים שנגררים אחר יצריהם ולא מצליחים לכבוש אותם. דווקא הדברים הנראים טריוויאליים הם המחשידים באמת. במידה והיא לוקחת את הפלאפון לכל מקום אפילו לשירותים ומגלה יחס מופרז לדיסקרטיות, או שהוא מגיע הביתה מבושם ומיד ממהר לזרוק את בגדיו לכביסה. כאן מתחילה נורית האזהרה להבהב, כי הרי דחיפה להסבר הנושא רק יגרור אחריו ויכוחים ומריבות שבסופו של דבר יגמרו בתירוצים קלושים.

פנייה עכשיו ל - משרד חקירות אמיר אברמסון תחשוף לכם את האמת.  
התקשרו עכשיו -
077-2305116

מגיע לכם לדעת את האמת

חוקר פרטי בגידות יעשה את העבודה ויחשוף אותה בדרך זו או אחרת. באופן אירוני דווקא האמת יכולה להציל את היחסים בעוד שהחשדנות הפקפוק והספקות המכרסמות בנו והמשנות את דרך התנהגותו רק תעכיר את האווירה ותגרום בסופו של דבר לנזק בלתי הפיך ליחסים.
  
 


מטרותיו של חוקר פרטי בפענוח בגידות

חוקר פרטי בגידות שם לו למטרה לאסוף את כל המידע האפשרי על הנחקר. בין אם זה צילומים ותמונות, מעקבים המניבים רישום מפורט על האנשים איתם התרועע הנחקר, מקומות אותם הוא פקד ואף תמלילי שיחות שלו עם אחרים.

החוקר הוא בעל המיומנות המתבקשת בהליך רגיש מאין כמוהו, הניסיון בחקירות מסוג זה תוך כדי שמירה על סודיות מוחלטת ודיסקרטיות בכל הקשור ללקוח. להט העשייה של חוקר פרטי לבגידות ממוטט פעם אחר פעם את חומות השקרים והתככים שבני הזוג הציבו בפנינו. לצד המידע הניתן לנו מהלקוח, וחומר נוסף שנאסף, החוקר מגבש תמונה עדכנית על הנושא אותו דורש הלקוח לדעת. תמונה ברורה שלא משתמעת לשני פנים.
 
היה והחלטתם לפנות להליך גירושין, חשוב לדעת כי תוצאות דו"ח חקירת בגידות הוא מהותי ובעל חשיבות מכרעת במשפט, היכול לקבוע משמורת על ילדים, חלוקת רכוש ועוד. חומר החקירה המוכיח את אי הנאמנות והניאוף של בן/בת הזוג, והמוצג בזמן המשפט יכול להטות את הכף לצידנו.
 
מן הראוי לציין כי חוקר פרטי בעל הרישיון המתאים והחוקי, יכול להעיד כעד במשפט ולהציג בפני בית המשפט את חומר החקירה המוגדר בחזקת קביל במשפט.

חוששים מבגידה? זה הזמן להפיג את החששות

בסופו של יום אנו יכולים לומר לעצמנו שזה לא מטריד אותנו, "שאנחנו יכולים לחיות עם זה", אבל הספק לא ייעלם. הוא יהיה שם, בכל פעם שהוא יגיד שהוא "יצא עם חברים" או שהיא הולכת ל"קניות עם חברה". אם לא נפעל להסיר את החששות, יחסינו עם בן/בת הזוג יעלו על שרטון. הויכוחים חסרי הפשר ובקולי קולות וחוסר ההסכמה על הדברים הפשוטים רק יעמיקו את התהום שנפערה ביניכם.
 
אולי כשתצפו לגרוע ביותר תופתעו לטובה, והגורם לבעיות הוא אחר לחלוטין. רק כשהאמת בידכם נטולת כל שקרים, תוכלו לקבל החלטה מושכלת ונכונה לאן אתם פונים מכאן.

ניתן לפנות אל חוקר פרטי אמיר אברמסון, מנהל משרד חקירות , באחד מדרכי התקשורת הבאים, ולקבל ייעוץ מקצועי ללא התחייבות: 
077-2305116


רשימת מאמרים בנושא חוקר פרטי בגידות
המדריך לנבגד - עשה ואל תעשה
אתם חושדים שבני הזוג שלכם רועים בשדות זרים? אתם חוששים שהם בוגדים בכם, וישנן יותר ויותר שאלות לא פתורות ופחות תשובות הנותנות מענה?
10 סימנים לבגידה
אחד מהגורמים המשפיעים ביותר לכישלון מערכות יחסים בין בני זוג הוא בגידה. אי האמון הנוצר עקב המריבות בנושא והויכוחים הקולניים יוצרים שסע עמוק ביחסים ופערים שקשה לגשר עליהם.
בגידה על חם
אלי לא חזר הביתה, באמצעות שליח הודיע למיטל כי יסכים לכל פעולה שתעשה, ומצא עצמו גרוש לאחר שנת נישואין אחת. בעוד שמיטל מודה לאל שאין להם ילדים.
הגדלת הקטנת תשלום מזונות
רק משרד חקירות מנוסה עם נסיון רב בבתי משפט וטיפול בתיקים מעין אלו יכול להביא במידה ויש את התוצאות הנדרשות וכל שינוי תוספת או הפחתה בדמי המזונות משמעותית ביותר .

משרד חקירות, ביצוע מעקביםחוקר כלכלי, חוקר פרטי

מיתוג | מיתוג עסקי | משרד פרסום | עיצוב לוגו | לוגו | פרסום באינטרנט | פרסום בפייסבוק

חוקר פרטי וגנבי האופניים
חוקר פרטי בבית משפט
חוקר פרטי
חוקר פרטי – להוציא את האמת!
תפקידו של חוקר פרטי במסגרת הליך פלילי
משרד החקירות אברמסון בניהולו של חוקר פרטי אמיר אברמסון פועל משנת 1971. בעל המשרד בהיותו בן 22 החזיק כבר ברישיון משרד חקירות. קודם לכן שרת במשרד הבטחון וביחידת המודיעין של משטרת ישראל בדרום. תחילת דרכו בחקירות פרטיות הייתה במשרד מוביל בארץ של החוקר הפרטי שלמה נחשון ז"ל.

>> המשיכו לקרוא אודות משרד חקירות אברמסון