חוקר פרטי לשירותך 24 שעות
יצירת קשר עם חוקר פרטי
רוצים שאנחנו ניצור קשר בזמן שנוח לכם?
מלאו את הטופס וחוקר פרטי יצור קשר!

משרד חקירות כאן - שאלות ותשובות: חוקר פרטי עונה

הספקות והחששות מתעוררים בנו בחלקים מחיינו. אנו לא חייבים ללמוד לחיות איתם – אלא לטפל בהם. חוקרים פרטיים מטעם משרד חקירות – תפקידם לטפל באותם חששות המעכבים את שגרת חיינו ומערערים אותה, ולסלול את דרכנו למקום נטול פחדים דאגות או חששות.
 
מקרים רבים כגון חשש לבגידה, התעללות מטפלת, מעקב אחר עובדים ועוד, דורשים טיפול ביד מקצועית ובעלת ניסיון בתחום מתוך מטרה לייצב את חיינו לפני שיהיה מאוחר מידי. מפאת העבודה מאחורי הקלעים של החוקרים הפרטיים עולמם לא גלוי לעיני כול ועל כן פה אנו נענה על השאלות הנבחרות וניתן תשובות בתקווה להפגת החששות בכל הנוגע לפנייה אל חוקר פרטי.
 
שאלה: מה זה חוקר פרטי?
 
תשובה: חוקר פרטי מוגדר כאדם ששוכרים שירותיו למען השגת מידע על אדם אחר או חברה, והשימוש במידע זה הוא לצרכים אישיים ולא למען פרסום קבל עם ועדה.
 
שאלה: מי כשר לעבוד כחוקר פרטי? ומה ההכשרה לקבלת רישיון?
 
תשובה: חוקר פרטי הוא בעל רישיון מטעם משרד המשפטים. זאת הוא קיבל לאחר שעבר הכשרה של שלוש שנים במשרד חקירות מורשה וקיבל את האישור לעסוק בחקירות פרטיות ממשרד המשפטים.
 
שאלה: מה ההבדל בין רישיון חוקר פרטי לבין רישיון משרד חקירות?
 
תשובה: המחזיק בתעודה של חוקר פרטי רשאי לעסוק בתחום החקירות ובפרט שיהיה במסגרת משרד חקירות. הוא אינו יכול לפתוח משרד משלו ללא האישורים המתאימים. רישיון משרד חקירות אף הוא ניתן מטעם משרד המשפטים.
 
שאלה: פניתי לחוקר פרטי, מה עליו להציג בפני שלא אסתבך?
 
תשובה: חוקר פרטי אמור להמציא בפנינו רישיון חוקי ובתוקף מטעם משרד המשפטים, וכן מומלץ לבקש המלצות.
 
שאלה: הזמנתי עבודה אצל חוקר פרטי בעל משרד, האם אני צריך לעשות חוזה התקשרות?
 
תשובה: בהחלט כן. חוזה זה יגדיר באופן שלא משתמע לשני פנים- מה ביקשת שיבצעו, מה המחיר של כל פעולה מבוצעת, זמן הפעולה והתחייבות למתן תוצאות.
 
שאלה: מה אני צריך לקבל בסיום הטיפול בחקירה של המשרד?
 
תשובה: בסיום החקירה אתה מקבל לידיך את דו"ח החקירה המפרט את כל הפעולות שננקטו תוך כדי פירוט זמנים ומחיר לפי שעה. זאת ועוד הממצאים שעלו בזמן החקירה וכל ראי תומכת – הקלטות תמונות וכל הוכחה המאששת את חומר החקירה.
 
שאלה: האם יש דבר שחוקר פרטי יכול לעשות ואזרח רגיל לא יכול?
 
תשובה: בהחלט. במידה ואזרח מבצע מעקב אחר אזרח אחר אפשר להגיש נגדו תלונה במשטרה על הטרדה בעוד חוקר פרטי מעוגן בחוק ורשאי לבצע מעקב במסגרת החקירה.חוקר פרטי יודע בדיוק את מכלל הפעולות שממנה הוא לא חורג.
 
שאלה: אני נמצא בשלבי גירושין. אם גיליתי בגידה איזה יתרונות יהיו לי בבית משפט?
 
תשובה: כל הוכחה או ראיה על בגידה של האישה בחיי הנישואין מקנה לגבר יתרונות רבים הן בבית משפט והן בבית דין רבני. הדבר הוא בעל השלכות על חלוקת הרכוש ומשמורת על ילדים.
 
שאלה: האם חוקר פרטי יכול להביא הוכחות מצולמות של בגידה? איזה הוכחות?
 
תשובה: כל הוכחה וראיה שהושגו ע"י החוקר הפרטי כחוק קבילות בבית משפט. אך אם הראיה הושגה בדרך לא כשרה ולא לפי הדין, לא ניתן יהיה להשתמש בה.
 
שאלה: מה היא חקירה כלכלית? מה היתרונות בה? והאם היא קבילה?
 
תשובה: חקירה כלכלית מוזמנת ע"י לקוח כאשר הוא רוצה לדלות נתונים על המצב הכלכלי של אדם אחר, שותף עסקי או חברות כאלו ואחרות. חקירה זו קשורה לנושאים של ביטוח, כספים חשבונות בנק, ונכסים בארץ ובעולם ואיתור שלהם ושל אנשים אשר חייבים כספים לאחרים.
 
שאלה: האם החוקר הפרטי יכול לקבל עבודה בעת ובעונה אחת מבעל ואישה?
 
תשובה : החוק אוסר על דבר זה בתכלית האיסור.
 
שאלה: מה זה חקירות קניין רוחני?
 
תשובה: חקירות העוסקות בהפרת זכויות יוצרים בכל הקשור לאומנות מדע ובכלל זה סרטים שירים ספרים, הגיגים ורעיונות בתחום המחשבים העסקים המסחר והתעשייה.
 
שאלה: מה זה חקירות קדם נישואין?
 
תשובה: חקירות אלו מוזמנות ע"י הלקוח כדי לברר על עברו של בן הזוג – על עבר פלילי, נתונים כלכלים ושלדים שהוא מסתיר בארון כדי להימנע מהפתעות בחיי הנישואין. חקירה זו היא דיסקרטית וחשאית.
 
שאלה: התקנתי מצלמה בחדר השינה של אשתי וחיברתי לכך אודיו. האם אוכל להשתמש בחומר זה?
 
תשובה: בשום פנים ואופן לא. ראיה זו היא בחזקת הפרה בוטה של צנעת הפרט ומהווה עבירה וכל עורך דין מבין דבר יפסול ראיה זאת מלהציגה בבית משפט. פעולה זו יכולה להביאך למשפט פלילי.
 
שאלה: אני רוצה להתקין האזנה על הטלפון הרשום על שמי כי יש לי חשד שאשתי בוגדת בי. זה יכול לסייע? במיוחד שהטלפון רשום על שמי ובדירה שלי?
 
תשובה: זוהי ללא ספק עבירה על חוק האזנת סתר האסורה בחוק. המחוקק קבע כי העונש על דבר זה עלול להגיע עד ל 7 שנות מאסר.


רשימת מאמרים בנושא שאלות ותשובות
איך לבחור משרד חקירות
המאמר הבא מוקדש לשאלה - כיצד ניתן לבחור במשרד חקירות מתאים למרות הצורך בדיסקרטיות?

משרד חקירות, ביצוע מעקביםחוקר כלכלי, חוקר פרטי

מיתוג | מיתוג עסקי | משרד פרסום | עיצוב לוגו | לוגו | פרסום באינטרנט | פרסום בפייסבוק

חוקר פרטי וגנבי האופניים
חוקר פרטי בבית משפט
חוקר פרטי
חוקר פרטי – להוציא את האמת!
תפקידו של חוקר פרטי במסגרת הליך פלילי
משרד החקירות אברמסון בניהולו של חוקר פרטי אמיר אברמסון פועל משנת 1971. בעל המשרד בהיותו בן 22 החזיק כבר ברישיון משרד חקירות. קודם לכן שרת במשרד הבטחון וביחידת המודיעין של משטרת ישראל בדרום. תחילת דרכו בחקירות פרטיות הייתה במשרד מוביל בארץ של החוקר הפרטי שלמה נחשון ז"ל.

>> המשיכו לקרוא אודות משרד חקירות אברמסון