חוקר פרטי לשירותך 24 שעות
יצירת קשר עם חוקר פרטי
רוצים שאנחנו ניצור קשר בזמן שנוח לכם?
מלאו את הטופס וחוקר פרטי יצור קשר!

חוקר פרטי המבצע מעקבים סמויים | משרד חקירות אברמסון

מרבית האנשים השוכרים את שירותיו של חוקר פרטי היו תמימים תחילה. הם לא האמינו שהעובדים שלהם, שבני זוגם, יסובבו אותם בכחש. הם העדיפו לתלות את יהבם ביקרים להם והם מצידם ממניעים אישים ואנוכיים גרמו לאותם אנשים תמימים למפח נפש ולאכזבה רבתי.
 

משרדינו מבצע מעקבים אחר הנחקר מאיר את עיני הלקוחות ופותח להם צוהר לאמת שהייתה חבויה מהם, שלא בצדק, עד כה.

לפרטים נוספים התקשרו למספר 
077-2305116 ונדאג לענות על שאלותכם.

 

הגורמים לביצוע מעקבים סמויים

הרצון לשכור משרד חקירות לביצוע מעקב יכול לנבוע ממספר גורמים:
  • החל בחשד לניאוף/בגידה של בן זוג
  • לקוח שהונה את חברת הביטוח שלו באמתלת שווא ולכן יש צורך בחקירות כלכליות 
  • חשש שהעובדים גונבים מהעסק וכלה בשותף שמדליף מידע חשוב למתחרים בעבור בצע כסף.
בה בעת שהספק עולה, יש צורך להסירו אם זה בעזרת הצבת מצלמות, מיקרופונים נסתרים וכמובן אם זה בעזרת ביצוע מעקבים.  
 
חוקר פרטי לביצוע מעקבים סמויים הוא הבחירה המושלמת להשגת תוצאות והרבה בזכות הניסיון עתיר השנים והוותק במקצוע. חוקר פרטי יבצע את המעקבים אחר מי שדורש הלקוח במקצועיות ומיומנות שרכש ברבות השנים.

משרד חקירות
 

שלבי המעקב ודרכי ביצוע

טרם יציאתו למעקב - החוקר הפרטי יאסוף מידע ככל שניתן על החשוד על סדר יומו, והרגלים היומיומיים שלו, והאנשים המעורבים בחייו כך שכל חריגה מהנורמה עלולה להצביע על אשמה ולהעלות חשד.

הכרת שטח העבודה של החשוד ובניית מסלולו מבעוד מועד הכרחית על מנת להיות ערוך להתפתחויות בחקירה,שיניחו את אבן הפינה ואת היסודות במתווה התיק בכל מה שקשור לדו"ח החקירה.
 
המעקבים יכולים להתבצע במספר דרכים, כאשר מטרתם בראש ובראשונה לתעד ולתייק כל פעולה של הנחקר, עם מי הוא שוחח, איפה הוא התרועע ועם מי והכול במסגרת זמנים מדויקת ומתועדת היטב.
 
המעקב הכולל תצפיות חשאיות או ביצוע האזנת סתר שיכול להתבצע רגלית במידה ולנחקר אין כלי רכב והוא מתנועע בתחבורה ציבורית, כך שאפשר להאזין לשיחותיו בטלפון הסלולארי במידה ויהיו, דבר שיהיה קשה לעשות מתוך הרכב.

והיה ולנחקר יש אוטו, כמובן שכעת מעקב רכוב מתבצע, כך שלחוקר הפרטי יהיה תמיד קשר עין עם החשוד. וכמו כן יש גם מעקב נייח, מתוך בית למשל באמצעות משקפות במידה והכניסה לאזור בו נמצא החשוד מוגבלת.
 
מיותר לציין כי כל פעולה של חוקר בזמן המעקב הן חשאיות לחלוטין ודיסקרטיות ולא קושרות בין הלקוח למעקב בעקיפין ולא כל שכן במישרין.

הסוואת מעקבים

חוקר פרטי אוסף את כל המידע הכולל צילומים, רישום כרונולוגי של הפעולות אותם ביצע הנחקר תוך כדי המעקבים, ואשר תועדו במצלמה נסתרת ושימוש בטכנולוגיות חדישות כגון GPS לוויני להשגת מידע אמין ואיכותי, לרבות מידע מודיעיני מחקירה משרדית ממוחשבת וטלפונית ובניצול קשרים במנגנוני הביטחון במדינה והכול במסגרת החוק.
 
ביצוע מעקב מוסווה ע"י חוקר פרטי מוסמך ובעל רישיון מתאים יכול להוות את הנדבך ואבן הראשה במשפט או בהליך משפטי כנגד הנחקר. כל המידע והראיות המוכחות שהושגו לאחר המעקב הן קבילות במשפט ובפרט שהחוקר הפרטי הוא בעל הרישיון החוקי.
 
המעקב מקבל נופך חדש כאשר הוא מלווה בהכנת "שיעורי בית" מקדימים אודות הנחקר והשימוש בכל האמצעים העומדים לרשות החוקר בעת ביצוע מעקב רכוב או רגלי. מעקבים הם אומנם כלי אחד מיני רבים להשגת ראיות והוכחות מוצקות, אך בד בבד כלי חשוב ומכריע בכל חקירה פרטית.

ניתן לפנות אל חוקר פרטי אמיר אברמסון, מנהל משרד חקירות , באחד מדרכי התקשורת הבאים, ולקבל ייעוץ מקצועי ללא התחייבות:
077-2305116


רשימת מאמרים בנושא ביצוע מעקבים סמויים
עם מי הילד שלי מסתובב?
חוקר פרטי מסיר את החששות ופותח לכם צוהר לעולמו של ילדיכם תוך כדי שימת דגש על הפרטים האפלים המכרסמים בו.
האזנה לטלפון נייד
משרד חקירות אברמסון מתמחה באיתור מכשירי האזנה בטלפון נייד ונטרול תוכנות המשמשות לביצוע האזנות סתר בלתי חוקיות במכשירי טלפון ניידים ומכשירי טלפון ביתיים.
איך אגלה האזנת סתר?
משרד חקירות אברמסון מפעיל צוות טכני מיומן עם הציוד המתקדם מסוגו בעולם למתן שרות לאיתור וגילוי כל סוגי האזנות הסתר הנמצאים היום בשוק הפרטי.
בדיקת שוכרים
כאשר אינכם יודעים דבר על השוכר הפוטנציאלי יש צורך בבדיקת שוכרים. מצב שאתם בוחרים באדם לא אמין גורם לאי עמידה בתשלומים ולעוגמת נפש רבה.
בדיקת האזנות בעידן הטכנולוגי
המאמר הבא מוקדש לשאלה - האם מאזינים לי?


משרד חקירות, ביצוע מעקביםחוקר כלכלי, חוקר פרטי

מיתוג | מיתוג עסקי | משרד פרסום | עיצוב לוגו | לוגו | פרסום באינטרנט | פרסום בפייסבוק

חוקר פרטי וגנבי האופניים
חוקר פרטי בבית משפט
חוקר פרטי
חוקר פרטי – להוציא את האמת!
תפקידו של חוקר פרטי במסגרת הליך פלילי
משרד החקירות אברמסון בניהולו של חוקר פרטי אמיר אברמסון פועל משנת 1971. בעל המשרד בהיותו בן 22 החזיק כבר ברישיון משרד חקירות. קודם לכן שרת במשרד הבטחון וביחידת המודיעין של משטרת ישראל בדרום. תחילת דרכו בחקירות פרטיות הייתה במשרד מוביל בארץ של החוקר הפרטי שלמה נחשון ז"ל.

>> המשיכו לקרוא אודות משרד חקירות אברמסון