חוקר פרטי לשירותך 24 שעות
יצירת קשר עם חוקר פרטי
רוצים שאנחנו ניצור קשר בזמן שנוח לכם?
מלאו את הטופס וחוקר פרטי יצור קשר!

חוקר פרטי לחקירות כלכליות| משרד חקירות אברמסון

ידה הארוכה של חקירה כלכלית מגיעה לכל המגזרים בהם הפרט והעסקי כאחד. חקירות כלכליות נותנות מענה לאי אילו בעיות עסקיות וכלכליות הצצות ופועלות במרץ לחשוף תרמיות עסקיות ופעילויות כלכליות שלא כחוק.

משרד חקירות
חקירות אלו חובקות עולם ומעלות על נס שורה של נכסים שלא נייחים ושלא ניידים בארץ ובחו"ל. הן עוקבת אחר הפרט או החברה וכל ההון והנכסים אשר באחזקתם בין אם זה רשום וגלוי לעיני כול ובין אם לא.

הסבר כללי על חקירות כלכליות

חקירה כלכלית מטבע עוסקות בעניינים פיננסיים ובמצב הסוציו-אקונומי של הפרט והחברה. היא המבוצעת ע"י חוקר פרטי מקצועי מורשה, אוגרת וצוברת מידע על מתחרים, בני זוג ופרטים למיניהם ונותנת לנו הלכה למעשה את השקט הנפשי ומונעת מאיתנו לשים את כספנו על קרן הצבי.

זאת ועוד חקירה מסוג זה עוקבת אחר אנשים אשר בתככנות ושרלטנות מצליחים להוציא במרמה כספים מהביטוח ומהמעביד ואף מאנשים תמימים שנפלו לעוקץ מתוחכם.

מתי מבצעים חקירה כלכלית?

כאמור גם הפרט וגם חברה עסקית מבצעת חקירה כלכלית בעת הצורך. למשל חברת ביטוח חושדת שהלקוח שלה הונה אותה, היא מבצעת חקירה אחר אותו אדם תוך התמקדות בבתים ונכסים הרשומים על שמו, רכבו וכל אשר רשום אודותיו ועל מה שהוא הצהיר וכמובן על מה שהוא "שכח" להצהיר.

במקרה של גירושין בין בני זוג - טרם הגשת הגט מבצע אחד הצדדים, שהיה "בערפל" בכל הנוגע להתנהלות הפיננסית של התא המשפחתי בזמן הנישואים, חקירה כלכלית על מנת לקבל את החלק ההוגן והמגיע לו בבית משפט מבלי שהצד השני יסתיר ממנו דבר מה. בנקים אף הם מבצעים חקירות כלכליות הכוללות איתור נכסים ואנשים החייבים כספים.  
חוקר פרטי לחקירות כלכליות

אילו סוגי חקירות כלכליות קיימות? ומה מחפשים בהן?

חקירות מטעם חברות הביטוח והבנקים אשר דורשות מעקב אחר לקוח במידה ויש חשד שהוא לא מקיים את אשר הצהיר עליו. במסגרת חקירה זו יבדקו חשבונות הבנק של החשוד, רכבו ונכסים הרשומים על שמו וכמו כן אם הוא עובד ואיפה.
 
בנוסף לכך ישנן חקירות בנושאי אישות בהן יש צורך "להציף" את הכסף והרכוש המשותף לחלוקה הוגנת. יתר על כן יש חקירות העוסקות בעוקץ ותרמית האזרח או חברה מסוימת. ויש גם סוג מסוים ומאתגר של חקירה כלכלית שהשם שלה הולך לפניה "הרמת מסך".

הרמת מסך – חקירות כלכליות!

חקירה כלכלית מסוג זה מבצעת מעקבים אחר בתי עסק שנסגרו ועברו למקום אחר תחת שם אחר אך עם אותם לקוחות, אותו רכוש ואותן פעילויות, וזאת לאחר שבעל העסק הצהיר שסגר אותו עקב חובות בעיות כלכליות וכו'. החקירה הכלכלית באה להוכיח כי הבעלים הם אותם בעלים וכי כל אשר נאמר ע"י בעל העסק – למראית עין בלבד!

מי מבצע את החקירות הכלכליות?

חוקר פרטי מטעם משרד חקירות מורשה ובעל רישיון חוקר פרטי, עושה שימוש בכל האמצעים העומדים לרשותו בין אם אמצעים טכנולוגיים חדישים להשגת תמונות הקלטות וכו' ובין אם זה ביצוע מעקבים אחר סדר יומו של החשוד ההתנהלות הכלכלית שלו וכו' ואלו מניחים את היסודות לבניית תיק חקירה ודו"ח אשר את ממצאיו ניתן להציג כראיה בבית משפט.
 
חקירות כלכליות מטבען מאתרות נכסים וכספים הקשורים במישרין או בעקיפין לאדם אחריו עוקבים. החקירה היא הכרחית לנוכח התחרות הגדולה שיש כיום בשוק העסקי, ואף ממצה את הדין עם אנשים אשר סרחו וידם הייתה במעל. חקירה כלכלית יכולה או ליצור הזדמנות עסקית רווחית ביותר או למנוע מאיתנו מפח נפש ואכזבה רבתי ולהציל את חסכונותינו מלעלות בתוהו.

ניתן לפנות אל חוקר פרטי אמיר אברמסון, מנהל משרד החקירות, באחד מדרכי התקשורת הבאים, ולקבל ייעוץ מקצועי ללא התחייבות: 077-2305116


רשימת מאמרים בנושא חקירות כלכליות
חקירות כלכליות בהליך גירושין
חוקר פרטי, מטעם משרד חקירות, מיומן ובעל עבר וניסיון עשיר בתחום חקירות גירושין ואישות, ייתן מענה לכל אי אילו ספקות העולות בנוגע למצב הסוציו אקונומי של בן הזוג.
סירוב למתן גט
אודליה קבלה בבית משפט לענייני משפחה פסק דין למזונות כאשר הסכום שנפסק היה גבוה מהממוצע, ניסן חייב גם להעביר לה סכום כסף ניכר בחלוקת הרכוש. זהו סופו של גנב.


משרד חקירות, ביצוע מעקביםחוקר כלכלי, חוקר פרטי

מיתוג | מיתוג עסקי | משרד פרסום | עיצוב לוגו | לוגו | פרסום באינטרנט | פרסום בפייסבוק

חוקר פרטי וגנבי האופניים
חוקר פרטי בבית משפט
חוקר פרטי
חוקר פרטי – להוציא את האמת!
תפקידו של חוקר פרטי במסגרת הליך פלילי
משרד החקירות אברמסון בניהולו של חוקר פרטי אמיר אברמסון פועל משנת 1971. בעל המשרד בהיותו בן 22 החזיק כבר ברישיון משרד חקירות. קודם לכן שרת במשרד הבטחון וביחידת המודיעין של משטרת ישראל בדרום. תחילת דרכו בחקירות פרטיות הייתה במשרד מוביל בארץ של החוקר הפרטי שלמה נחשון ז"ל.

>> המשיכו לקרוא אודות משרד חקירות אברמסון