חוקר פרטי לשירותך 24 שעות
יצירת קשר עם חוקר פרטי
רוצים שאנחנו ניצור קשר בזמן שנוח לכם?
מלאו את הטופס וחוקר פרטי יצור קשר!

תפקידו של חוקר פרטי במסגרת הליך פלילי | משרד חקירות אברמסון

עו"ד פלילי שרוצה לנהל תיק של לקוח חייב לבצע כמה פעולות כדי לקבל את כל המידע שנחוץ לו כדי לייצג את לקוחו. במקרים מסוימים הוא נזקק לעזרה של חוקר פרטי, או כל דרך אחרת, כדי להביא מידע נוסף על מנת לפצח את התיק ולבנות ללקוח את ההגנה הטובה ביותר שהוא יכול לספק לו.
במקרים שבהם חסר מידע, על אחת כמה וכמה יש חובה לעשות כל מאמץ על מנת להשלים את כל פרטי התמונה החסרים לו. הוא מדריך את החוקר הפרטי ויחד עם הלקוח בונים אסטרטגיה כיצד להשיג את  כאשר חלק מהמידע נסתר מעיני עורך הדין וכאשר המשטרה אינה יודעת בעצמה כיצד לנהוג בחקירה, או כאשר היא מגיעה למבוי סתום ונחוצה התערבות חיצונית כדי להוכיח את צדקת הלקוח וטענתו כי יש דרך להוכיח שהוא חף מפשע.

איסוף ראיות וחיזוק התיק

חוקרים פרטיים רגילים לעבוד עם כל עו"ד פלילי שמעריך את התרומה שלהם לתיק ויודע כיצד להפעיל אותם במקרים הדורשים זאת, חוקרים פרטיים טובים הם מנוסים בתחום החקירות מכל סוג, למרות שיש להם גם התמחויות שונות והם מכירים את לשון החוק וכיצד להשיג ראיות שמצליחות להכריע את המשפט לטובת הלקוח, אם יש כאלה.
חשיבות החוקרים לכל תיק פלילי גדולה לאין שיעור, והם מוכיחים פעם אחר פעם שהעבודה המקצועית שלהם יכולה לעשות את ההבדל שבין הרשעה לבין זיכוי, או לפעמים אף לביטול האישומים אם הם מגיעים לכך בזמן. יש לדעת כיצד חוקרים פרטיים עובדים עם משרדי עורכי דין פליליים, ולהבין שהם מכירים את העולם הזה טוב מכולם. יש להם חופש פעולה מסוים שהם יכולים לנצל על מנת להשיג תוצאות.

חוקר פרטי מול חוקר משטרתי

ההבדל בין חוקר פרטי למשטרתי הוא האינטרס של חוקר פרטי להיות בעד הלקוח, ולכן להתאמץ יותר עבור עו"ד פלילי ששוכר אותו לעבודה על התיק. חוקר משטרתי ינסה להשיג כמה שיותר ראיות ומידע כדי להפליל לקוח, חוקר פרטי ינסה למצוא כמה שיותר מידע מנוגד שמוכיח את חפותו של הלקוח.
בדרך זו הם עובדים במסלולים מקבילים על אותו תיק, ומי שמגיע למידע החשוב ראשון בעצם קובע את ההשלכות המשפטיות על הלקוח. זהו ההבדל שבין הצלחה בחילוץ לקוח מתיק, לבין הצלחה של המשטרה לשכנע את הפרקליטות להגיש כתב אישום, שבסופו משפט ואולי הרשעה. לאורך כל הדרך חוקרים פרטיים תומכים בעזרת העבודה שלהם במציאת ראיות מזכות. חוקר פרטי שעובד עם משרד חקירות תמיד בעד הלקוח.


משרד חקירות, ביצוע מעקביםחוקר כלכלי, חוקר פרטי

מיתוג | מיתוג עסקי | משרד פרסום | עיצוב לוגו | לוגו | פרסום באינטרנט | פרסום בפייסבוק

חוקר פרטי וגנבי האופניים
חוקר פרטי בבית משפט
חוקר פרטי
חוקר פרטי – להוציא את האמת!
תפקידו של חוקר פרטי במסגרת הליך פלילי
משרד החקירות אברמסון בניהולו של חוקר פרטי אמיר אברמסון פועל משנת 1971. בעל המשרד בהיותו בן 22 החזיק כבר ברישיון משרד חקירות. קודם לכן שרת במשרד הבטחון וביחידת המודיעין של משטרת ישראל בדרום. תחילת דרכו בחקירות פרטיות הייתה במשרד מוביל בארץ של החוקר הפרטי שלמה נחשון ז"ל.

>> המשיכו לקרוא אודות משרד חקירות אברמסון