חוקר פרטי לשירותך 24 שעות
יצירת קשר עם חוקר פרטי
רוצים שאנחנו ניצור קשר בזמן שנוח לכם?
מלאו את הטופס וחוקר פרטי יצור קשר!

חשיבות הלווי והתמיכה של משרד חקירות

מערכת היחסים בין חוקר פרטי ללקוח הינה בדיוק כמערכת יחסים בין מטפל למטופל. כאשר פונים לחוקר פרטי לצורך שכירת השירותים שהוא מספק, חושפים הלקוחות את הדברים הכי אישיים ואינטימיים והמטענים הרגשיים הנלווים.
 
לא אחת הגיעו אל משרד חקירות אברמסון לקוחות אשר בעבודתם הם רופאים, שופטים, פסיכיאטריים, אנשי בטחון, פסיכולוגים, ואינם מעוניינים לשתף אף אחד אחר בבעיות בגינם הגיעו למשרד חקירות. עם כל העצמה שלהם ושליטתם בחיי אחרים, הם אובדי עצות שזה נוגע אליהם. חשוב להם כי יהיה מי שיאזין להם, ייעץ להם, יעלה את מפלס הביטחון שלהם, ויתייחס אליהם במלא הכבוד ותשומת הלב.
 
לפעמים השעות המושקעות בסיוע ותמיכה בלקוח עולים על השעות של העבודה, אולם אני כחוקר פרטי רואה כורח וצורך עליון לא לעזוב את הלקוח ברגעיו הקשים. להכווין אותו למי שצריך, ולתמוך בו עד שיתייצב.
 
איני אמור להחליף פסיכולוג, ואיני מתיימר לעזוק במה שלא מקצועי. אולם ביחסי האמון הנוצרים בין חוקר פרטי ללקוח אי אפשר לשמוט את הטובע, ולתת לו לטבוע.
 
כל חג שולחים לי לקוחות בהם תמכתי בזמן מצוקה, ברכות ושומרים על קשר, הם למעשה השגרירים הטובים ביותר שלי, כאשר הם ממליצים על שרותי. ולפעמים מסיעיים לי כאשר אני זקוק לעזרתם בנושאים בהם אני מטפל.

משרד חקירות, ביצוע מעקביםחוקר כלכלי, חוקר פרטי

מיתוג | מיתוג עסקי | משרד פרסום | עיצוב לוגו | לוגו | פרסום באינטרנט | פרסום בפייסבוק

חוקר פרטי וגנבי האופניים
חוקר פרטי בבית משפט
חוקר פרטי
חוקר פרטי – להוציא את האמת!
תפקידו של חוקר פרטי במסגרת הליך פלילי
משרד החקירות אברמסון בניהולו של חוקר פרטי אמיר אברמסון פועל משנת 1971. בעל המשרד בהיותו בן 22 החזיק כבר ברישיון משרד חקירות. קודם לכן שרת במשרד הבטחון וביחידת המודיעין של משטרת ישראל בדרום. תחילת דרכו בחקירות פרטיות הייתה במשרד מוביל בארץ של החוקר הפרטי שלמה נחשון ז"ל.

>> המשיכו לקרוא אודות משרד חקירות אברמסון