חוקר פרטי לשירותך 24 שעות
יצירת קשר עם חוקר פרטי
רוצים שאנחנו ניצור קשר בזמן שנוח לכם?
מלאו את הטופס וחוקר פרטי יצור קשר!

קניית-מצלמות-סמויות

שימוש במצלמות נסתרות כיום הפך לדבר מן המניין, שימוש במצלמות מעקב עוזר לעקוב אחר פעולות רבות. מאבטחת הבית ועד אבטחת העסק ביום ובלילה. מצלמות נסתרות הינו כלי כדי שנרגיש יותר בטוחים בכל מקום אשר דרוש בו אבטחה.

למה לפנות לאמיר אברמסון?

בחברתנו ישנו מגוון רחב של פתרונות יצירתיים בנוגע למצלמות מעקב וציוד מתקדם, ישנם סוגים רבים של מצלמות כגון: מצלמות יום, מצלמות לראיית לילה, מצלמות סמוית. כל מצלמה היא בשיא הטכנולוגיה האחרונה ועונה לכל צרכי הלקוח בצורה הטובה ביותר תוך מתן שירות אמין ונכון אשר נותן הרגשה של ביטחון לכל מקרה אשר הלקוח מעוניין להרגיש שקט נפשי.

באילו מקרים יש צורך במצלמה נסתרת?

מצלמה נסתרת חשובה גם במגזר הפרטי וגם במגזר העסקי.
במגזר הפרטי:

השגחה על מטפלת של ילדך - יוצאים לערב רומנטי כזוג ומפקידים את ילדכם בידיה של מטפלת, גם במידה שהתקבלו המלצות אתם אף פעם לא יודעים הכל על אופי האדם, חזרתם הביתה והילד שלכם מתנהג קצת שונה? שמתם לב שיש לו סימן שלא היה לפני? התקנת מצלמה נסתרת לפני העסקת מטפלת תעזור לכם למנוע זאת ובמידה שקרה משהו חס וחלילה להבין את סיבת התוצאה. ובצורה הטובה ביותר.

השגחה על מטפלת של הוריך - הגיע הגיל שבו אחד מההורים זקוק למטפלת, אתם כילדים עושים הכל כדי שהוריכם ירגישו בנוח ובטוחים, העסקת מטפלת היא דבר חשוב כי היא האדם אשר תתמוך בהוריך כאשר אתם לא נמצאים, ואתם כילדים מלאי הערכה ואהבה רוצים הטוב ביותר בשבילם. שמים לב לדפוסי התנהגות שונים מאז העסקתה? רואים ירידה במשקל בצורה דרסטית או סממן אחר שלא היה קודם?  התקנת מצלמה נסתרת לפני העסקת מטפלת תעזור לכם למנוע זאת ובמידה שקרה משהו חס וחלילה להבין את סיבת התוצאה. ובצורה הטובה ביותר.

במגזר העסקי:

מעקב אחר עובדים - אתה כבעל עסק מנהל אנשים רבים, יש לך עובדים אשר מקבלים סמכויות וגישה למסמכים, ארונות, מחסנים ועוד. כאשר אתה בעסק זה עוד מובן ומקובל כי יש השגחה למרות שהיא לא הכי בטוחה, אבל כאשר אתה משאיר את החנות באחריותם. אתה רוצה לדעת שהעסק שלך בטוח וששום דבר לא נעלם או נגנב. התקנה של מצלמה נסתרת יכולה למנוע אסון גדול עוד לפני שהוא קרה ובכך לחסוך לך כאב ראש אדיר עקב איבוד רכוש.

מעקב אחר לקוחות - אתה כבעל עסק מקבל לקוחות רבים לחנות מדי יום, לפעמים בשעות עומס העסק מלא באנשים ואין אפשרות להשגיח על כולם באופן שווה, במיוחד כאשר החנות שלך מפוצלת לעוד קומה ואין מספיק עובדים אשר יפקחו עין, התקנה של מצלמה נסתרת יכולה למנוע גניבת חפצים ואיתור גנבים במידת הצורך.

איך אני יודע איזו מצלמה אבטחה לבחור?

במשרדנו בוחנים כל פרויקט של הקמת מצלמות אבטחה בצורה המקצועית ושמים לב לכל צורך של לקוח. אנחנו נבחן בעין מקצועית מהי המערכת המתאימה ביותר לבית העסק או הבית הפרטי תוך מתן יעוץ ופתרונות רבים לפני קניית מצלמות סמויות הכל בהתאם לצרכים של הלקוח.

ניתן לפנות אל חוקר פרטי אמיר אברמסון, מנהל משרד החקירות, באחד מדרכי התקשורת הבאים, ולקבל ייעוץ מקצועי ללא התחייבות: 077-2305116

* לקוח חדש אשר ישכור את שירותי משרד חקירות יוכל לקבל פגישת יעוץ ראשוני חינם עם עורכי דין מהמובילים בשוק (ערך ההטבה כ-200 דולר). 

משרד חקירות בתל אביב, חוקר פרטי בבאר שבע, משרדי חקירות בירושלים - היכן אנחנו נותנים שירות? 

משרד חקירות אברמסון החל את פעילותו לפני כארבעים שנה בביצוע חקירות באזור הדרום, ועם השנים התרחב גם לאזור המרכז והצפון. כיום אנו מבצעים מעקבים וחקירות פרטיות בכל רחבי הארץ - אילת, באר שבע, אשדוד, תל אביב, ירושלים, חיפה ועוד.

משרד חקירות, ביצוע מעקביםחוקר כלכלי, חוקר פרטי

מיתוג | מיתוג עסקי | משרד פרסום | עיצוב לוגו | לוגו | פרסום באינטרנט | פרסום בפייסבוק

חוקר פרטי וגנבי האופניים
חוקר פרטי בבית משפט
חוקר פרטי
חוקר פרטי – להוציא את האמת!
תפקידו של חוקר פרטי במסגרת הליך פלילי
משרד החקירות אברמסון בניהולו של חוקר פרטי אמיר אברמסון פועל משנת 1971. בעל המשרד בהיותו בן 22 החזיק כבר ברישיון משרד חקירות. קודם לכן שרת במשרד הבטחון וביחידת המודיעין של משטרת ישראל בדרום. תחילת דרכו בחקירות פרטיות הייתה במשרד מוביל בארץ של החוקר הפרטי שלמה נחשון ז"ל.

>> המשיכו לקרוא אודות משרד חקירות אברמסון