חוקר פרטי לשירותך 24 שעות
יצירת קשר עם חוקר פרטי
רוצים שאנחנו ניצור קשר בזמן שנוח לכם?
מלאו את הטופס וחוקר פרטי יצור קשר!

עם מי הילד שלי מסתובב? | חקירות כלכליות בהליך גירושין | משרד חקירות אברסמון חוקר פרטי

זה הפך למכת מדינה. כל אחד מכיר את הילדה של ההוא מהעבודה שעברה התעללות מינית ע"י פדופיל או ילדים אכזריים. כל אחד מכיר את השכן שבנו התמכר לסמים או להימורים או לאלכוהול. כל אחד מכיר חבר שבנו הורשע בעבירה פלילית על הרס רכוש ציבורי או גניבה. כל אחד מכיר מישהו שהילדים שלו היו הגורם או הקורבן למעשה נפשע ומשולל מכל מצפון ומוסר.
 
אל תתנו לילדים שלכם להישאב לעולם שכולו רע. יש לפעול במהרה ולהיעזר באנשים המתמחים בסוגי מצבים כאלה–החוקרים הפרטיים אצלנו - משרד חקירות אברמסון.
 
מה מביא את הילדים שלנו להתדרדרות?
 
לצד החינוך מהבית הגורם המשמעותי ביותר לעיצוב אישיות הילד הוא השפעות סביבתיות. הנוער מבצע דברים בעל כורחו כתוצאה מלחץ חברתי והרצון להיות מקובל בחברה, או חוסר המוסר והמצפון מביא אותו לעשיית פעולות בעלי פן פלילי כגון סחר ושימוש בסמים, גניבת רכוש, סחיטה באיומים אונס ועוד ואפילו השעמום מעורר בילדים את יצר הרס הרכוש או למשחקי הימורים והשתייכות לכת מסוימת.

לא מן הנמנע שהילד שלכם יהיה בצד השני של המתרס – הקורבן. קורבן להתעללות מינית מצד פדופילים או ילדים חסרי נשמה, או קורבן לסחיטה באיומים מבריונים בבית הספר ועוד. התכנסות בתוך עצמו והסתגרות בחדר המביאה להרגשת מלנכוליה וניכור כלפי ההורים החשים חסרי אונים מול הילד שמתבייש לנדב מידע – פה חוקר פרטי עם הרגישות לנושא יביא את הסיבות להתנהגות זו לסף דלתכם וכעת תוכלו לדעת עם מה אתם מתמודדים.
 
איך חוקר פרטי יכול לעזור?
 
חוקר פרטי עם הניסיון והוותק בביצוע מעקבים יתחקה אחר הנער או הנערה ביום ובלילה ויתעד כל רגע ורגע בתמונות, סרטי וידאו ואף הקלטת שיחות.

הוא יתעד את הפעילויות בו הם נוטלים חלק, עם מי הם נפגשים ואיפה, והכול בסדר כרונולוגי. חוקר פרטי יהיה העיניים והאוזניים שלכם וישמור על ילדיכם מכל רע, וידווח לכם בזמן אמת על המתרחש בעולמו של ילדיכם. מרכיב הזמן הוא מהותי מאוד בכל הקשור לאיתור הבעיה אצל הילד. ככל שנקדים להגיע לשורש הבעיה כן נוכל לטפל בה לעומק לפני שיתרחשו אירועים הרי גורל ובעלי נזק בלתי הפיך.
 
חוקר פרטי יבצע חקירה דיסקרטית וחשאית הרחק מעינו של הילד. המעקב הסמוי יכול להתבצע אף במישור הממוחשב. כיום יותר ויותר ילדים בגילאים צעירים יותר נחשפים באינטרנט דרך פרסום בפייסבוק או באתרים השונים לאתרי פורנו למיניהם ואתרי היכרויות ותוכנות התכתבויות בו הם טרף קל לפדופילים שטופי זימה.
 
המלחמה הוירטואלית מתנהלת במחשבו של הילד ודרכו אפשר להוציא מידע רב על המתרחש בשגרת חייו. באמצעות התקנת תוכנות מיוחדות החושפות לחוקר הפרטי את כל האתרים בהם ביקר ילדיכם עם מי שוחח ואת תמלילי השיחה, פעולות שביצע במחשב ועוד. כמו כן גם הפלאפון של ילדיכם יכול להיות תחת מעקב עם התקנת תוכנה שתשלח העתק של כל הודעה שנשלחה או התקבלה ישירות להורים.
 
חוקר פרטי יראה לכם ההורים את מה שילדיכם דואגים להסתיר היטב מעיניכם הדואגת.
 
מרד הנעורים בשילוב עם העבודה התובענית של ההורים המונעת מהם לשים לב לכל מה שקורה לילד הוא שילוב קטלני, מאחר שהתדרדרות של הילד יכולה להיות תהומית ואם לא עולים על זה בזמן הוא רק ילך מדחי לדחי.
 
חוקר פרטי מסיר את החששות ופותח לכם צוהר לעולמו של ילדיכם תוך כדי שימת דגש על הפרטים האפלים המכרסמים בו.

אנו צריכים לעשות כל שביכולתנו לעזור לילד שלנו בין אם הוא רוצה ובין אם לאו, אפילו אם העזרה גובלת בחדירה לפרטיות של הילד. זה עדיף מאשר לראות אותו מתנוון מוסרית ושוקע מהר מאוד אל עבר העולם התחתון ונופל קורבן לניצול ע"י עבריינים.

משרד חקירות, ביצוע מעקביםחוקר כלכלי, חוקר פרטי

מיתוג | מיתוג עסקי | משרד פרסום | עיצוב לוגו | לוגו | פרסום באינטרנט | פרסום בפייסבוק

חוקר פרטי וגנבי האופניים
חוקר פרטי בבית משפט
חוקר פרטי
חוקר פרטי – להוציא את האמת!
תפקידו של חוקר פרטי במסגרת הליך פלילי
משרד החקירות אברמסון בניהולו של חוקר פרטי אמיר אברמסון פועל משנת 1971. בעל המשרד בהיותו בן 22 החזיק כבר ברישיון משרד חקירות. קודם לכן שרת במשרד הבטחון וביחידת המודיעין של משטרת ישראל בדרום. תחילת דרכו בחקירות פרטיות הייתה במשרד מוביל בארץ של החוקר הפרטי שלמה נחשון ז"ל.

>> המשיכו לקרוא אודות משרד חקירות אברמסון