חוקר פרטי לשירותך 24 שעות
יצירת קשר עם חוקר פרטי
רוצים שאנחנו ניצור קשר בזמן שנוח לכם?
מלאו את הטופס וחוקר פרטי יצור קשר!

עורכי דין בסיוע של חוקרים פרטיים | משרד חקירות אברמסון חוקר פרטי

בעת משפט אנו מבקשים את העורך דין אשר יביא לניצחוננו המיוחל במשפט, ולתוצאות העולות בקנה אחד עם דרישותינו. כל עורך דין ממולח יודע שאת ההוכחות החותכות, את הראיות הרות הגורל והמשנות פסקי דין, משיגים דווקא חוקרים פרטיים המבצעים חקירות פרטיות דרך משרדי חקירות.
 
משרד חקירות המעסקי חוקרים פרטיים אלה, בהנחיותיו של עורך הדין, מקבלים לידיהם את חומר החקירה ועל פיה חותרים להבאת תוצאות בשטח.
 
עורכי דין מסתייעים ביצירתיות של החוקרים הפרטיים בכמה וכמה מקרים:
 • עורך דין גירושין - מתעסק בנושא כאוב מאין כמוהו, פירוק הנישואין. מבין הסיבות הרבות לגירושין מתנוססת לה מעל כולן – הבגידה. במקרים בהם מעורב רכוש משותף רב, או משמורת על ילדים, עורך דין לגירושין ירצה להוכיח את אי נאמנות הצד השני והבגידה, וזאת הוא יעשה על ידי פנייה לחוקר פרטי אשר ישיג תמונות, תמלילי שיחות וכל אשר יביא להוכחת וחשיפת הרומן מחוץ לנישואין.

  ברוב המקרים, טרם הגשת התביעה בבית משפט, עורך דין גירושין פונה אל חוקר פרטי להשגת הראיות וחשיפת האמת ברגע בו החשוד בבגידה לא מצפה לו בכלל!
   
 • עורך דין לדיני עבודה - נקרא למערכה ע"י מעביד החושד בעובד שלו בגין גניבה מהעסק. בעקבות זאת הגיעו פיטוריו ועל כן המלחמה בבית המשפט.

  חוקר פרטי ממשרד חקירות המיומן בחקירות מהסוג הזה, יגיע למקומות האפלים ביותר תוך כדי שימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר והכול כדי לתפוס על חם את העובד הסורר. הוכחות אלו יהוו ציון דרך ואת היסודות הפונדמנטליים במשפט מול העובד.

   
 • עורך דין דיני נזיקין – תביעות ביטוח - פה השימוש ביכולותיו של החוקר הפרטי הוא מהותי, מאחר שמעקב של החוקר הפרטי אחר החשוד שתבע את הביטוח צריך לעמוד בסיבה בגינה הוא תבע.

  במידה והוא מסתיר משהו, החוקר הפרטי ידאג לחשוף זאת. במשפט דיני נזיקין ותביעות ביטוח לא חסרים שרלטנים אשר מרמים את חברות הביטוח למען רווח אישי, ועל כן עורך דין המגייס לצידו את החוקר הפרטי בעצם מכין לו תשתית ראיות גדולה ממנה החשוד לא יוכל לברוח.

   
 • עורך דין פלילי - במשפט לפעמים ידו קצרה מלהושיע בכל הקשור לביצוע חקירה בשטח, ומאחר והוא נאבק בבתי המשפט כדי להגן על הלקוח, ולכן לא אחת הוא שוכר את שירותו הנאמן של החוקר הפרטי שיוצר יעילות בכל הקשור להגנת הלקוח כי העורך דין נלחם על השם של הלקוח בכל הקשור להידברות עם הגורמים המשפטיים, והחוקר הפרטי נלחם על השגת ראיות הלכה למעשה מה שיכול להביא לזיכוי מוחלט של הלקוח.
כל בן אדם מרגיש במקום כלשהוא בבית. עורך דין חש בבית משפט כמו דג במים. הוא לומד את חומר החקירה על בוריו, ומכאן פעולותיו. הוא מכשיר את הקרקע פורייה לקראת המשפט אך בסתר ליבו יודע שאומנם הדיבורים הרהוטים והשאלות הנוקבות יעשו את ההשפעה שלהן, אך המכה הניצחת שתביא את הניצחון במשפט תגיע מידיו הנאמנות של חוקר פרטי אשר באמתחתו ראיות למכביר.

מאמר זה נכתב ע"י DWEB - בניית אתרים

משרד חקירות, ביצוע מעקביםחוקר כלכלי, חוקר פרטי

מיתוג | מיתוג עסקי | משרד פרסום | עיצוב לוגו | לוגו | פרסום באינטרנט | פרסום בפייסבוק

חוקר פרטי וגנבי האופניים
חוקר פרטי בבית משפט
חוקר פרטי
חוקר פרטי – להוציא את האמת!
תפקידו של חוקר פרטי במסגרת הליך פלילי
משרד החקירות אברמסון בניהולו של חוקר פרטי אמיר אברמסון פועל משנת 1971. בעל המשרד בהיותו בן 22 החזיק כבר ברישיון משרד חקירות. קודם לכן שרת במשרד הבטחון וביחידת המודיעין של משטרת ישראל בדרום. תחילת דרכו בחקירות פרטיות הייתה במשרד מוביל בארץ של החוקר הפרטי שלמה נחשון ז"ל.

>> המשיכו לקרוא אודות משרד חקירות אברמסון