חוקר פרטי לשירותך 24 שעות
יצירת קשר עם חוקר פרטי
רוצים שאנחנו ניצור קשר בזמן שנוח לכם?
מלאו את הטופס וחוקר פרטי יצור קשר!

הרב סירב לתת לאשתו גט

לא מעטים המקרים בהם פונים למשרדי חקירות אנשים קשיי יום, אסירים, אמהות חד הוריות, אשר נואשו מהאפשרות כי רשות האכיפה תסייע להם. ולמעשה מרגע הסכמת החוקר הפרטי לקבל את תיק החקירה, עליו גם לקבל החלטה האם לוותר על שכר טרחה, והרגיש ספוק מעצם הסיוע לפונים.
 
כך היה בדיוק עם אודליה (שם בדוי) היא עמדה לפני גירושין, לאחר שנישאה עם יהודי המגדיר עצמו כרב, ילדה לו 3 ילדים, ולפתע בעלה ניסן(שם בדוי ) נטש אותה ואת ילדיה, וסרב לתת לאודליה גט. בעת פניית אודליה אלי הייתה אובדת עצות כי מצתה את כל ההליכים נגד בעלה.
 
שלב ראשוני למדנו קצת על אורח חייו של הרב, באחת ההרצאות שהוא נתן, שלחתי לא חוקר פרטי אחד אלא שני חוקרים פרטיים ורכשו מספר פריטי קדושה כאשר איננו מקבלים חשבונית, ובמעקב אחריו בסיום ההרצאה נמצא "הקדוש" מגיע לבית קרקע שם גרה אישה גרושה החוזרת בתשובה. אותו רב לכאורה אשר עבר על מרבית המצוות בתורה, נמצא שמקיים אתה משק בית משותף למרות שטרם התגרש.
 
נמצא גם כי הבעל ניסן רכש מספר דירות באזורים שונים בארץ, כאשר הוא מזייף את חתימתה של אודליה, ומקבל במרמה ממספר בנקים משכנתא עבור אותו נכס.
 
אותו צדיק גם פתח מספר חברות עם איש קש, שבעצם שימשו צינור של העברת כספים לא מדווחים מתרומות וממכירת מוצרי קדושה. בנוסף רכש אותו ניסן מחברות ליסינג 2 כלי רכב, כאשר הראשון ניתן למאהבת שלו.
 
אודליה הראתה לי תדפיס בנק שהגיע אליה בטעות, ובו נמצא חשבון על שמה, בעוד שהיא מעולם לא חתמה על זכות חתימה בחשבון, ופתיחת החשבון הייתה ללא ידיעתה.
 
הדרך למשטרה הייתה קצרה, מחלקת ההונאה גלתה כי אותו ניסן גלגל מאות אלפי שקלים כל חודש בכל מיני עמותות וחברות שפתח על מנת להעלים כספים.
 
אודליה קבלה בבית משפט לענייני משפחה פסק דין למזונות כאשר הסכום שנפסק היה גבוה מהממוצע, ניסן חייב גם להעביר לה סכום כסף ניכר בחלוקת הרכוש. זהו סופו של גנב שנתפס על ידי משרד חקירות

משרד חקירות, ביצוע מעקביםחוקר כלכלי, חוקר פרטי

מיתוג | מיתוג עסקי | משרד פרסום | עיצוב לוגו | לוגו | פרסום באינטרנט | פרסום בפייסבוק

חוקר פרטי וגנבי האופניים
חוקר פרטי בבית משפט
חוקר פרטי
חוקר פרטי – להוציא את האמת!
תפקידו של חוקר פרטי במסגרת הליך פלילי
משרד החקירות אברמסון בניהולו של חוקר פרטי אמיר אברמסון פועל משנת 1971. בעל המשרד בהיותו בן 22 החזיק כבר ברישיון משרד חקירות. קודם לכן שרת במשרד הבטחון וביחידת המודיעין של משטרת ישראל בדרום. תחילת דרכו בחקירות פרטיות הייתה במשרד מוביל בארץ של החוקר הפרטי שלמה נחשון ז"ל.

>> המשיכו לקרוא אודות משרד חקירות אברמסון