חוקר פרטי לשירותך 24 שעות
יצירת קשר עם חוקר פרטי
רוצים שאנחנו ניצור קשר בזמן שנוח לכם?
מלאו את הטופס וחוקר פרטי יצור קשר!

משרד חקירות אברמסון חוקר פרטי

אחד מהגורמים המשפיעים ביותר לכישלון מערכות יחסים בין בני זוג הוא בגידה. אי האמון הנוצר עקב המריבות בנושא והויכוחים הקולניים יוצרים שסע עמוק ביחסים ופערים שקשה לגשר עליהם.
 
אך בטרם נגרום למהומה רבתי וניגש לבן הזוג ונטיח בפני האשמות העלולות להיות כוזבות וללא כל בסיס, חשוב מאוד לבדוק את החשדות לעומק ולבנות בסיס ראיות המבוססות על שרשרת אירועים ומעשים שלא מותירות מקום לספק באמצעות משרד חקירות מוביל.

10 סימנים לבגידה – כך תוכלו לדעת האם בן הזוג בוגד בכם:

 1. הפלאפון של בן הזוג מכיל בתוכו מידע רב. מידע אותו הוא ישמח לחלוק עמכם אם אין לו מה להסתיר. היה ואתם שמים לב שרוב הזמן הפלאפון על רטט וישנן שיחות אותן הם מעדיפים לעשות ביחידות, או שבן הזוג מדבר בלחש ומנתק מהר שיחות בטרם אתם נכנסים לחדר. בן הזוג נשאר צמוד לטלפון אפילו לוקח אותו איתו לשירותים ולמקלחת העיקר שלא תישארו איתו לבד לחטט.
   
 2. במידה ובן הזוג חוזר מיום עבודה או מכל מקום ועליו יש ריח של בושם של המין השני ואתם בהחלט יכולים להעיד כי לכם אין בושם כזה.
   
 3. אם שמתם לב שבן הזוג מחליף בגדים כמה פעמים במהלך היום, ומגיע הביתה בזמן עבודה ו"שכח" לציין זאת בפניכם. כמו כן אם הוא עושה מאמצים ופתאום מחליט לכבס בעצמו את בגדיו למרות שאתם רגילים לעשות זאת בשגרה.
   
 4. אם ראיתם שינוי קיצוני בהתנהגות בן הזוג. והוא לא כתמול שלשום ומתנהג בצורה מוזרה ולא מובנת. שוני בשגרה בדברים הקטנים והסבתם את תשומת ליבו של בן הזוג והוא דוחה אתכם בקש ונותן תירוצים קלושים.
   
 5.  בן הזוג ממהר להיכנס למקלחת עם הגיעו הביתה עוד לפני שאמר שלום אפילו.
   
 6. ירידה בתשוקה בתדירות יחסי המין שאתם רגילים לקיים. אם בן הזוג נמנע מלקיים יחסים בתירוצים כאלו ואחרים.
   
 7. בן הזוג יוצא בלילות הרבה מהרגיל וטוען כי הוא עם חברים ומגיע בשעות מאוחרות ומעדיף שלא תתלוו אליהם. או כשהוא מודיע בהתראה קצרה על נסיעות תכופות מחוץ לעיר למטרות עבודה, או באם הוא נשאר בשעות לא שגרתיות בעבודה גם כשאין צורך.
   
 8. בן הזוג החל לשים לב פתאום למראה חיצוני, משקיע בעצמו פתאום, הולך לחדר כושר, משנה סטייל של לבוש ומתחדש בצורה שנראית לכם תמוהה וללא כל סיבה נראית לעין.
   
 9. בן הזוג נראה לחוץ רוב הזמן ומתוח מאחר ויש לו מה להסתיר ואינו מעוניין שיעלו עליו. הוא קצר רוח ולא סובלני ומרבה לקיים ויכוחים ומריבות על שטויות ודברים קטנים כדי להסיט את תשומת הלב מרעיון הבגידה.
   
 10. היה ובן הזוג מבלה שעות מול המחשב וכשאתם מגיעים הוא מסתיר את המסך או מכבה אותו ומרבה למחוק הודעות מהמחשב על מנת שלא תעלו עליו. פרסום בגוגל מציע שפע של אתרי בגידה והמחשב טומן בחובו עשרות רבות של אתרי היכרויות ותוכנות כמו "פייסבוק" ו"מקושרים" בהם מכירים אנשים רבים ומתחילים קשרים.

הסיבות המוצגות אינן חד משמעיות ולא מעידות בצורה שאינה ניתנת להפרכה כי בן הזוג בוגד. סיבות אלו מעלות חשש וחשד אותם חוקר פרטי לבגידות ידאג לאמת או להפריך.

חוקר פרטי לא מתעסק עם שאלות ללא מענה או חששות וספקות. חוקר פרטי מביא עובדות. את האמת כמו שהיא כך שלאחר ותדעו אותה תוכלו לקבל החלטה מושכלת לאן מועדות פניכם ולהמשיך לחיות בלב שלם ונטול דאגות בנוגע לאי נאמנות מצד בן הזוג.

ניתן לפנות אל חוקר פרטי אמיר אברמסון, מנהל משרד חקירות לקבל ייעוץ מקצועי ללא התחייבות: 
077-2305116


משרד חקירות, ביצוע מעקביםחוקר כלכלי, חוקר פרטי

מיתוג | מיתוג עסקי | משרד פרסום | עיצוב לוגו | לוגו | פרסום באינטרנט | פרסום בפייסבוק

חוקר פרטי וגנבי האופניים
חוקר פרטי בבית משפט
חוקר פרטי
חוקר פרטי – להוציא את האמת!
תפקידו של חוקר פרטי במסגרת הליך פלילי
משרד החקירות אברמסון בניהולו של חוקר פרטי אמיר אברמסון פועל משנת 1971. בעל המשרד בהיותו בן 22 החזיק כבר ברישיון משרד חקירות. קודם לכן שרת במשרד הבטחון וביחידת המודיעין של משטרת ישראל בדרום. תחילת דרכו בחקירות פרטיות הייתה במשרד מוביל בארץ של החוקר הפרטי שלמה נחשון ז"ל.

>> המשיכו לקרוא אודות משרד חקירות אברמסון