חוקר פרטי לשירותך 24 שעות
יצירת קשר עם חוקר פרטי
רוצים שאנחנו ניצור קשר בזמן שנוח לכם?
מלאו את הטופס וחוקר פרטי יצור קשר!

כיצד נשמור על ילדינו כשאנחנו לא בבית | משרד חקירות אברמסון חוקר פרטי

העולם של היום טומן בחובו סכנות רבות, בייחוד לילדים, שנחשבים לחסרי ישע. כאשר אתם לא נמצאים בבית הילדים שלכם נמצאים לבדם, או תחת השגחה של מטפלת. בשני המקרים, רצוי תמיד שתהיה לכם האפשרות לראות מה קורה בביתכם. יותר מידי מקרים בתקשורת לימדו אותנו שאין לסמוך על אף אחד, גם לא על אלו שאנחנו הכי סומכים עליהם, בייחוד כאשר מדובר בילדים שלנו.

כבר ראינו מקרים רבים בהם ילדים ניצלו מהתעללות או שההתעללות נתגלתה מוקדם בשל הצבת מצלמות מעקב בבית.
 
סימנים מחשידים ראשוניים:
 
בדרך כלל, במקרים של התעללות בילדים ישנן תחושות מוקדמות או סימנים מוקדמים להתעללות. בדרך כלל ישנן חבלות על גוף הילדים, ובדרך כלל ישנם הסברים מוזרים לחבלות מטעם מי שאמור להשגיח עליהם. אך לא תמיד ישנן חבלות כי לא תמיד ישנה התעללות פיזית קשה, אלא התעללות רגשית, כמו השארת תינוק במשך זמן רב לבד כשהוא בוכה, התעלמות ממנו או צווחות עליו.

כל אלו גורמים לתינוק ולילד מצוקה גדולה בכל גיל ואת המצוקה הזו ניתן לראות בהתנהגותו. אם הילד מסרב להישאר לבד עם המטפלת, אם הוא בוכה וצורח טרם היא מגיעה, ואם הוא משנה את התנהגותו בצורה קיצונית לאחר שהיא מגיעה וכשהיא הולכת, רצוי לבדוק את הדבר לעומק.
 
אנו יכולים לראות כי בכל מקרי ההתעללות ההורים היו ערניים לתופעות שונות אצל ילדים. אלו יכולים להיות תינוקות ואך גם ילדים גדולים יותר שמגלים סימנים של התעללות, לכן, אין להיות שאננים בשל גילו של הילד ובטח שאין לסמוך עליו שיגלה לנו אם דבר מה אינו כשורה. ההורים התקינו מצלמה ושכרו שירותים שונים כדי לאשש או לאשר את החשדות שלהם והזדעזעו לראות מה עוללו לילדם.
 
האם ניתן למנוע התעללות בילדים?
 
לפעמים אפשר ולפעמים לא, אך הדרך הטובה ביותר למנוע את מקרי ההתעללות בילדים היא על ידי התקנת מצלמות מעקב בבית מבעוד מועד. לדוגמא: כאשר אתם שוכרים מטפלת חדשה לתינוק, כאשר אתם יוצאים לטיול והילדים נשארים בהשגחת מישהו אחר, כאשר אתם מגלים סימנים שונים של התעללות כגון התנהגויות מוזרות או סימנים על גבי הילד וכן הלאה.  משרד חקירות שומר על ילדיכם!
 
את מצלמות המעקב תוכלו להתקין במקום גלוי או נסתר (המצלמות הגלויות משמשות להרתעה והנסתרות למעקב). ישנם סוגים רבים של מצלמות, חלקן אלחוטיות, חלקן זעירות במיוחד, חלקן יכולות להראות כמו פריטים שונים בחדר וכן הלאה.

כמו בכל תחומי הטכנולוגיה – ככל שהמצלמה תהיה קטנה יותר, כך סביר שהיא תהיה יקרה יותר, אך לעיתים היא מחייבת, במיוחד כאשר מתעורר חשד להתעללות או התנהלות לא הולמת עם הילדים. חשוב לזכור – גם כאשר אתם משאירים ילדים בוגרים לבדם, רצוי לערוך מעקב במידה ומתעורר חשדכם לגבי התנהלותם בבית. וזכרו – לפעמים אין מנוס ממעקב כאשר מדובר בילדים שלכם.

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר לקבלת ייעוץ ראשוני חינם ע"י חוקר פרטי.

משרד חקירות, ביצוע מעקביםחוקר כלכלי, חוקר פרטי

מיתוג | מיתוג עסקי | משרד פרסום | עיצוב לוגו | לוגו | פרסום באינטרנט | פרסום בפייסבוק

חוקר פרטי וגנבי האופניים
חוקר פרטי בבית משפט
חוקר פרטי
חוקר פרטי – להוציא את האמת!
תפקידו של חוקר פרטי במסגרת הליך פלילי
משרד החקירות אברמסון בניהולו של חוקר פרטי אמיר אברמסון פועל משנת 1971. בעל המשרד בהיותו בן 22 החזיק כבר ברישיון משרד חקירות. קודם לכן שרת במשרד הבטחון וביחידת המודיעין של משטרת ישראל בדרום. תחילת דרכו בחקירות פרטיות הייתה במשרד מוביל בארץ של החוקר הפרטי שלמה נחשון ז"ל.

>> המשיכו לקרוא אודות משרד חקירות אברמסון