חוקר פרטי לשירותך 24 שעות
יצירת קשר עם חוקר פרטי
רוצים שאנחנו ניצור קשר בזמן שנוח לכם?
מלאו את הטופס וחוקר פרטי יצור קשר!

חקירות אלימות - תלונת שווא או תלונה אמיתית

פניות לקוחות למשרדי חקירות מגיעות לחוקר הפרטי מלקוחות כמעט בכל נושא, אלא שהשתקפות החברה הישראלית באה לידי ביטוי בנושאים אליהם פונים אלינו. אלימות במשפחה היא תופעה לא חדשה אולם בשנים האחרונות עקב סיקור תקשורתי, וארגוני נשים למינהם, גם תודעת הציבור גוברת.
 
הייתי מחלק את האלימות במשפחה למספר סוגים: אלימות מילולית, אלימות פיזית, התעללות נפשית ופיזית, כאשר כל נושא ונושא הוא אקוטי לגבי מי שחווה אלימות.
 
הכרתי לא מעט נשים וגם גברים מוכים וממשיכים לחיות עם בן הזוג , האלימות המילולית כואבת לא פחות מאלימות פיזית , אישה שבעלה מקלל אותה , מגדף אותה , מפחית בכבודה, מספר לה כמה מאהבות יש לו.

כמה היא לא נשית, ומטיח בה עלבונות היא אישה מוכה. היא חסרת אונים מאחר ולרוב הבעל מפרנס וגם נוקט סנקציות כלכליות , הדמוי העצמי שלה נמוך מאד, היא גם לא יכולה לעשות כרצונה כי היא תלויה בו מבחינה כלכלית. גבר כזה הוא אלים מילולית גם כלפי הילדים, ואף פסיכולוג לא יוכל לסייע. משרד חקירות הצריך לספק עובדות על התעללות של גבר ומקרים לא מעטים גם התעללות של אישה, מייעץ לפונים להקליט ולתעד את השיחות עם בן בת הזוג. תיעוד כזה יכול להוות עילה להוצאת צו מניעה כנגד הצד השני והרחקה מהבית.
 
 
אלימות פיזית מללוה בדרך כלל בהרמת יד על האישה , הגבר , והילדים, אין בחתך החברתי המבצע מעשים כאלו איזה מודל מסוים, הכרתי מרצים באוניברסיטה, רופאים, אקדמאים, אשר התעללו פיזית בנשותיהם ילדיהם, הן על ידי הרמת ידיים, שבירת חפצים, פגיעה פיזית משמעותית , ועד תקיפה חבלנית. משרד חקירות אשר לקוח/ה פונים אליו , מספק את הציוד הסמוי אשר יוכל להנציח את ביצוע מעשה. הן התקנת מצלמות סמויות, הן ציוד הניתן להסלקה בבגד או בבית, והן על ידי שת"פ עם המשטרה. השגת ראיות כאלו יכולים לשלוח את בן/בת הזוג לכלא ובוודאי להשיג צו הרחקה.
 
התעללות פיזית נפשית. מדובר בדרך כלל בגבר העושה מאשתו משרתת רודה בה, לועג לה, מביא לה תמונות מהמאהבת , אונס אותה לעשות אקטים מיניים, מביא לחדר השינה למיטה אישה אחרת ,שורף את האישה , פוגע פיזית בילדים כמו במקרה של האב המתעלל מבית שמש. משפיל אותה לעיני חבריו, מאלץ אותה לעשות דברים נגד רצונה , והיריעה רחבה מאד.
 
אי טיפול במקרים בהם משתרשת תופעה כזו יכולה להגיע עד רצח. לכן כאשר מתגלים ניצנים של התופעה, ואם המשטרה אינה יכולה לסייע. פנייה למשרד חקירות יכולה לחסוך מהפונה את עגמת הנפש, הסבל, וההשפלה . כי יעוץ מקצועי ע"י חוקר פרטי , לווי מתאים, תמיכה , ומיומנות הם הדרך לצאת מהאפלה לאור.
 
משרד חקירות אמיר אברמסון עוסק בנושאי אלימות עשרות שנים . אני ממליץ למי שחווה אחת מהתופעות הנ"ל ורוצה לגדוע אותם. ליצור קשר עם המשרד לרבלת יעוץ חינם ופתרון מקצעוי הולם.  

משרד חקירות, ביצוע מעקביםחוקר כלכלי, חוקר פרטי

מיתוג | מיתוג עסקי | משרד פרסום | עיצוב לוגו | לוגו | פרסום באינטרנט | פרסום בפייסבוק

חוקר פרטי וגנבי האופניים
חוקר פרטי בבית משפט
חוקר פרטי
חוקר פרטי – להוציא את האמת!
תפקידו של חוקר פרטי במסגרת הליך פלילי
משרד החקירות אברמסון בניהולו של חוקר פרטי אמיר אברמסון פועל משנת 1971. בעל המשרד בהיותו בן 22 החזיק כבר ברישיון משרד חקירות. קודם לכן שרת במשרד הבטחון וביחידת המודיעין של משטרת ישראל בדרום. תחילת דרכו בחקירות פרטיות הייתה במשרד מוביל בארץ של החוקר הפרטי שלמה נחשון ז"ל.

>> המשיכו לקרוא אודות משרד חקירות אברמסון