חוקר פרטי לשירותך 24 שעות
יצירת קשר עם חוקר פרטי
רוצים שאנחנו ניצור קשר בזמן שנוח לכם?
מלאו את הטופס וחוקר פרטי יצור קשר!

חקירות עבור רשויות

רשויות מקומיות הם לקוחות קבועים של משרדי חקירות. המשרד שלי החל עוד בשנות השמונים לעסוק באופן אינטנסיבי בחקירות עבור רשויות מקומיות, אשר העבודה בהם היא למעשה משרת אמון, ולא דורשת מכרז.
 
ראש הרשות ישירות הוא הלקוח עמו נפגש חוקר פרטי, לפעמים מזכיר הרשות או היועץ המשפטי, במשך השנים הצעתי לראשי הרשויות הצעות לביצוע בדיקות אשר מנעו הוצאת מיותרת על הנחות מסוגים שונים:
 
בדיקת מבקשי סיוע להנחות – לא מעט משפחות אשר פונות לבקשת הנחות בארנונה בטענות של מצוקה כלכלית. בדיקות אלו נעשות בדרך כלל בחקירה ישירה וביקור בבית הפונה, וחקירה מקצועית לבדיקת יכולתו הכלכלית. כאשר בידי משרד החקירות יפוי כוח מטעם הרשות.

בדיקת קבלת סיוע של אנשי עסקים - כאשר המצב הכלכלי קשה, מגיעות בקשות רבות מצד בעלי עסקים בטענות של אי יכולת תשלום עקב מצב כלכלי דחוק. גם כאן החוקר הפרטי מבקר בעסק ונהל חקירה מקצועית 
 
בדיקת עמותות – מנסיוני המקצועי חלק לא מבוטל של עמותות המגישות בקשה לסיוע מהרשות , מוסרים מידע שקרי . לא אחת נמצא כי אין בכלל עמותה במען שמסרה , אין מספר תלמידים כפי שמסרה העמותה בבקשה. ואין מטרות העמותה כפי שציינה בבקשה. משרד חקירות מקצועי העוסק בבדיקות כאלה מפעיל מעקבים, צילום סמוי , וחקירות בכיסוי.והתוצאות מייתרות הוצאה כספית של הרשות.
 
חקירות על עובדים- טוהר מידות – כאשר יש מידע כי עובד רשות יהיה תפקידו אשר יהיה תפקידו אשר יהיה עוסק בעבודות פרטיות , כאשר הנו אמור לעבוד ברשות או שיש חשש להנחות לא מוצדקות , קבלת טובות הנאה , קבלת שוחד עבור הטיית מכרזים.
 
חקירות על גניבות מים – עקב עליית מחירי המים בשנים האחרונות , מתפתחת תופעה של גניבות מים על ידי האטת מוני המים על ידי חבלות או הצמדת מגנט, ו על מנת להביא ראיות על משרד החקירות לתעד את המעשה בכדי לנקוט הליכים אזרחיים ופליליים נגד אותו תושב.
 
חקירות כלכליות על חייבים- כאשר מצטברים חובות בהקף גדול נגד אנשי עסקים בעלי חברות ומפעלים אשר צברו חובות אותם לא משלמים, פונה הרשות למשרד חקירות לבצע חקירה לאיתור מקורות הכנסה וכספים של החייבים
 
כל התופעות שהזכרתי הם חלק ממכלול הפניות למשרדי חקירות. משרד חקירות אמיר אברמסון עובד בשרות הרשויות המקומיות משנת 1980, וצבר נסיון רב בנושא. מנהל המשרד עוסק גם ביעוץ ראשי רשויות וגזברים.

משרד חקירות, ביצוע מעקביםחוקר כלכלי, חוקר פרטי

מיתוג | מיתוג עסקי | משרד פרסום | עיצוב לוגו | לוגו | פרסום באינטרנט | פרסום בפייסבוק

חוקר פרטי וגנבי האופניים
חוקר פרטי בבית משפט
חוקר פרטי
חוקר פרטי – להוציא את האמת!
תפקידו של חוקר פרטי במסגרת הליך פלילי
משרד החקירות אברמסון בניהולו של חוקר פרטי אמיר אברמסון פועל משנת 1971. בעל המשרד בהיותו בן 22 החזיק כבר ברישיון משרד חקירות. קודם לכן שרת במשרד הבטחון וביחידת המודיעין של משטרת ישראל בדרום. תחילת דרכו בחקירות פרטיות הייתה במשרד מוביל בארץ של החוקר הפרטי שלמה נחשון ז"ל.

>> המשיכו לקרוא אודות משרד חקירות אברמסון