חוקר פרטי לשירותך 24 שעות
יצירת קשר עם חוקר פרטי
רוצים שאנחנו ניצור קשר בזמן שנוח לכם?
מלאו את הטופס וחוקר פרטי יצור קשר!

חקירות כלכליות בהליך גירושין | משרד חקירות אברסמון חוקר פרטי

הליך פירוק הנישואין הוא דבר לא פשוט המלווה לעיתים באש וגופרית העפה לכל עבר. כאשר היחסים עולים על שרטון וגבה הר בין בני הזוג -  המשמורת המשותפת, הרכוש המשותף והנכסים ובעצם כל מה שהתא המשפחתי ייצר בזמן שנות הנישואין מתחלק בין בני הזוג, ואפילו גובה דמי המזונות כשכל אחד רוצה נתח גדול יותר מהעוגה.
 
כאן חקירות כלכליות ע"י חוקר פרטי מטעם משרד חקירות יכולות להטות את הכף לכאן או לכאן עקב חומר החקירה הרב והראיות המצטברות אשר לא ניתנות להפרכה.
 
למה צריך לבצע חקירה כלכלית על בן הזוג?
 
לא בכדי בתים בארץ ובעולם מכונים "בתי אב" בהם האב עומד בראש המשפחה, והמשפחה מצדה מפקידה בידיו את הכסף והנכסים לניהול כלכלי מתוך אמון גמור. גם האישה לא טומנת ידה בצלחת וחזקה עליה שעקב עלית מעמד האישה היא הופכת עצמאית יותר ויותר ועל כן כל אחד מבין בני הזוג יכול ומסוגל לצבור לעצמו נכסים ורכוש הרחק מעינו של בן הזוג.
 
חקירות כלכליות כשמן כן הן – עוסקות בכל הספירה הכלכלית האופפת את המשפחה מתוך מטרה לחשוף הכול בבית המשפט. לדוגמא דמי מזונות שמשלם הבעל תלוי בהכנסותיו כמו גם בנכסיו ולכן ינסה להסתיר ככל האפשר. חקירה כלכלית שמה לה למטרה להציף את הכול על פני השטח כדי לקבל תמונה ברורה יותר על שווי הנכסים של בן הזוג.
 
איך חקירה כלכלית תביא לתוצאות טובות במשפט?
 
חלוקת רכוש בין בני זוג זה דבר לא פשוט. בחלוף השנים כל אחד מהם לחוד ויחד צברו הון ונכסים שלעיתים נשלטים ע"י אחד מבני הזוג בעוד הצד השני מוחזק לוט בערפל. כך כשמגיעים למשפט יש צורך ב"חשיפת כל הקלפים" דבר שחוקר פרטי יוכל לבצע על הצד הטוב ביותר. כדי לבצע חלוקת רכוש הוגנת מן הראוי שיהיה נהיר לכול מה הוא הסך אותו רוצים לחלק, ומאחר שבעת הליך גירושין כל צד מתבצר בצד שלו, חקירה כלכלית תפלס דרכה לכל שקל ושקל בחזקת בן הזוג.
 
מי מבצע את החקירות הכלכליות?
 
חוקר פרטי , מטעם משרד חקירות, מיומן ובעל עבר וניסיון עשיר בתחום חקירות גירושין ואישות, ייתן מענה לכל אי אילו ספקות העולות בנוגע למצב הסוציו אקונומי של בן הזוג. חוקר פרטי יאסוף את הראיות אודות הרכוש הרשום על בן הזוג לצד רכוש הנסתר מן העין ולא רשום על שמו של בן הזוג, וזאת ייעשה ע"י מעקבים וחקירה מקיפה ויעילה, תוך כדי שימוש בקשרים, אמצעים טכנולוגיים וכל אמצעי חוקי העומד לרשותו. מן הראוי לציין כי כל החומר הנאסף אל דו"ח החקירה הסופי ע"י חוקר פרטי בעל הרישיון החוקי הוא בגדר קביל בבית משפט.

ספיר (שם בדוי) התקשרה למשרד החקירות שלי ובקשה להיפגש באופן דחוף. ספרה כי היא נשואה כ30 שנה לבעל עצמאי המנהל מוסך לתיקון תקרים ומכירת צמיגים. עקב סכסוך ממושך בניהם החליט הבעל רון (שם בדוי) לעזוב את הבית. והגיש תביעה לגירושין.
 
"החלטתי לפנות אל חוקר פרטי" אמרה לי ספיר "כי איני יודעת כמעט דבר על עיסוקיו של בעלי, רק שיש לנו חשבון משותף בבנק הפועלים, וכי בעלי משך עבורי משכורת. אני חייבת חקירה כלכלית מלאה על מנת שאוכל להעריך מה מגיע לי? בעלי טוען כי הוא מרוויח שכר מינימום."
 
בתחילת החקירה בקרנו בעסק ובקשנו להחליף צמיג ולתקן נקר . נוכחנו כי הפנצ'רייה מצוידת במיטב המכשור החדיש. במקום היו כ8 עובדים. ומזכירה יפיפייה שהתנהגה כאילו היא שותפה בעסק. גילה היה חצי מגילו של רון. בקשנו הנחה על תשלום במזומן ושילמנו כ500 ₪ במזומן ללא קבלת קבלה.
 
לקראת סגירת העסק נשארו רק רון והפקידה. ולאחר מכן נראו נכנסים לרכב ומגיעים לווילה שכורה באותה עיר. כאשר קודם לכן עצרו במאפייה וקנו דברי מאפה. תוך כדי תיעודו של רון מנשק את הפקידה על שפתיה והיא נצמדת אליו.
 
בלילה עשינו בדיקה בפח הזבל ומצאנו כמה דפי בנק של רון. החשבון היה על שמו ועל שם אשה אחרת והיתרה והחסכונות היו של מאות אלפי שקלים. בברור התברר כי שם האישה זהה לשם הפקידה.
 
חקירה כלכלית יסודית הביאה למידע כי רון פתח חברה חדשה לאחר שהותיר את החברה הקודמת בהפסד כספי. נמצא כי על פי הערכת שמאי שווי הציד בעסקו שווה כמיליון דולר. וכי לזכותו בקרנות , קופות גמל, וחסכונות סכום של מאות אלפי שקלים. בנוסף אותרו תביעות משפטיות של רון נגד לקוחות על סכומי כסף גדולים.
 
למעשה התברר כי רון בעל רכוש רב. עובדה המזכה את ספיר לקבל חצי מהרכוש. בנוסף שלחנו מספר פעמים חוקרים פרטיים על מנת לקנות במזומן, ובמגמה להוכיח כי רון אינו מצהיר על ההכנסות כנדרש.
 
ספיר באמצעות עורך הדין שלה פנו לרון וכאשר הבין כי הוא בידם כולל הקשר עם המאהבת הגיע להסכם על פיו תקבל ספיר את חלקה וכנ"ל 2 בנותיו. כולל הסכום אשר נמצא בדפי החשבון אותם לא טרח לגרוס.  
 
אלמלא החקירה הכלכלית אשר גלתה כי רון ניסה למנוע מספיר לקבל את זכויותיה ברכוש המשותף. הייתה ספיר נשארת חסרת כל. ובעזרת המידע שנאסף יכלה לבנות חייה מחדש ופתוח בזוגיות חדשה לאחר שהתגרשה מרון. אין ספק שהיה כדאי לרון להגיע למשרד חקירות אברמסון דרך פרסום באינטרנט.

 
חקירה כלכלית ע"י משרד חקירות מורשה נותנת עדיפות ויתרון בכל הקשור למשפט בנושא הגירושין, וזאת בגין הידע המוקדם על כל מה שהצד השני שמר בקנאות.

היא בעצם מעניקה נקודת זינוק טובה לפתיחת הליך של חלוקת רכוש ונכסים. חקירה כלכלית מעלה מתהום הנשייה את כל הדברים יקרי הערך אשר נשכחו במהלך הנישואין, וממציאה בפני בן הזוג רשימה מעודכנת, מהימנה ומקיפה על כל הרכוש המשותף, כך שכל צד לא יוותר וחצי תאוותו בידו וכולם יבואו על סיפוקם.

משרד חקירות, ביצוע מעקביםחוקר כלכלי, חוקר פרטי

מיתוג | מיתוג עסקי | משרד פרסום | עיצוב לוגו | לוגו | פרסום באינטרנט | פרסום בפייסבוק

חוקר פרטי וגנבי האופניים
חוקר פרטי בבית משפט
חוקר פרטי
חוקר פרטי – להוציא את האמת!
תפקידו של חוקר פרטי במסגרת הליך פלילי
משרד החקירות אברמסון בניהולו של חוקר פרטי אמיר אברמסון פועל משנת 1971. בעל המשרד בהיותו בן 22 החזיק כבר ברישיון משרד חקירות. קודם לכן שרת במשרד הבטחון וביחידת המודיעין של משטרת ישראל בדרום. תחילת דרכו בחקירות פרטיות הייתה במשרד מוביל בארץ של החוקר הפרטי שלמה נחשון ז"ל.

>> המשיכו לקרוא אודות משרד חקירות אברמסון