חוקר פרטי לשירותך 24 שעות
יצירת קשר עם חוקר פרטי
רוצים שאנחנו ניצור קשר בזמן שנוח לכם?
מלאו את הטופס וחוקר פרטי יצור קשר!

חוקר פרטי

מכת הגניבות בקבוצים ובמושבים, הפכה בשנים האחרונות להפסד כלכלי עצום. הגנבים גונבים רכבים וגם מוצרי חקלאות כולל בעלי חיים.

כאשר מדובר בשלל שמגיע למשל לרשות הפלסטינאית, קשה מאוד לעקוב אחר מסע הנדודים לו, לאן הוא מגיע ומי ביצע את העבירה, אבל אין ספק כי הקיבוצים והמושבים מגודרים ומוגנים היום כמו בית כלא. אין יוצא ואין בא בלי גדר חשמלית ושומר בשער. גם הבתים עצמם מוגנים ויש שירות של חברות אבטחה וסיורים שנועדו למגר ולהרתיע את הגנבים.

אלה עושים בבתיהם של אחרים כבשלהם, גורמים לאנשים לחוש זרים בבתיהם וגם לחשוש מפני כל זר המגיע למקום.

אנשים שגרים בישובים וקיבוצים וחוו מקרי פריצה רבים, מעידים על חוסר ביטחון, ועל החשש שלהם מפני מגורים במקום הזה שהוא הבית שלהם.

בלי עבודה יסודית של חברת חקירות ושירות של חוקר פרטי רבים ממקרי הפריצה נותרים ללא מענה.

אין סוף פריצות- חוקר פרטי

ב-2016 עד אוגוסט שנה שעברה היו 90 עבירות רכוש במועצה האזורית ברנר. כל שני וחמישי אנו שומעים על פריצות וגניבות במושבים וקיבוצים וישובים עם בתים צמודי קרקע שהם "הטרף" הקל של הגנבים.

לפני חמישה חודשים בפעילות מורכבת ומתוכננת של המשטרה, נעצרו בדרום שלושה חשודים שלדברי המשטרה היו אחראים על המון פריצות במושבים וקיבוצים בדרום.

חוקר פרטי מספר כי הגנבים לא רק גונבים צאן ובקר ומוצרי חקלאות ופורצים לבתים, אלא גם שודדים כספומטים וכספות. זה הגיע לידי כך שכפי שמפורסם ברשת גנבים עקרו ממנו כספומט בקיבוץ ברור חייל העמיסו אותו על הרכב שלהם ונמלטו. גם קיבוץ רוחמה, יד מרדכי ומושב תקומה, סבלו ממעשי פריצה ושוד.

חברת חקירות לטובת החקלאים

אזור הדרום הוא אזור מועד לפורענות בנושא של פריצות וגניבות לבתים ולא רק לבתים. החקלאים סובלים מגניבות של ציוד חקלאי כמו טרקטורים, כלי עבודה, מכונות השקיה וגם בקר וצאן.

חלקם שוכר את שירותיהם של משרדי חקירות ולעיתים אף נעשים חקירות ומעקבים של חוקר פרטי אשר מנסה לעלות על קצה חוט, כדי לפתור מקרים של פריצות בעיקר כאשר מדובר בשלל יקר מאוד.

מקרי הפריצות גורם גם להרבה מאוד חקלאים להיתפס לייאוש אומר חוקר פרטי אשר עובד כעת עם קיבוץ בניסיון לאתר לפי מצלמת אבטחה מקרה של פריצה וגניבת רכב.

במקרים של גניבות במושבים ובקיבוצים, קצין הביטחון אינו יכול לטפל בכל המקרים האלה לבדו, והם לוקחים חברת חקירות ונזקקים לשירותיו של חוקר פרטי.

מצלמות אבטחה במעגל סגור- חוקר פרטי

בכל בית כמעט במושבים ובקיבוצים היום וגם באזור הציבורי, מנסים למגר את תופעת הפריצות. זה כולל שירותים של חברת אבטחה אשר עושה סיורים כל לילה ומציבה שומר בכניסה, וזה כולל גם צוות של חוקר פרטי בכיר אשר מנסה לפתור כל מיני מקרי שוד שארעו במקום.

לפעמים יש עדים, לפעמים יש עדויות ממצלמות אבטחה. מה שבטוח, בלי חוקר פרטי סביר להניח שחלק מהמקרים בכלל לא היו מפוענחים משום שמדובר לפעמים על פריצות ושוד לילה לילה, אומר חוקר פרטי, מה שהפך את חיי האנשים שם לגיהנום מוחלט.

חקירות עם משתפי פעולה

הרבה פעמים חוקר פרטי נזקק למידע אותו הוא משיג באמצעות שיתופי פעולה וסיפורי כיסוי, הרבה פעמים סיפורי כיסוי מאפשרים לחוקר להגיע למידע שלא רוצים שהוא יגיע אליו. כך מתאפשר לו לנצל את המידע הזה כדי לקבל רסיסי מידע מהם עולה תמונה חשובה על האירוע וכך לפעמים גם מבצע חוקר פרטי המשך של חקירה.


משרד חקירות, ביצוע מעקביםחוקר כלכלי, חוקר פרטי

מיתוג | מיתוג עסקי | משרד פרסום | עיצוב לוגו | לוגו | פרסום באינטרנט | פרסום בפייסבוק

חוקר פרטי וגנבי האופניים
חוקר פרטי בבית משפט
חוקר פרטי
חוקר פרטי – להוציא את האמת!
תפקידו של חוקר פרטי במסגרת הליך פלילי
משרד החקירות אברמסון בניהולו של חוקר פרטי אמיר אברמסון פועל משנת 1971. בעל המשרד בהיותו בן 22 החזיק כבר ברישיון משרד חקירות. קודם לכן שרת במשרד הבטחון וביחידת המודיעין של משטרת ישראל בדרום. תחילת דרכו בחקירות פרטיות הייתה במשרד מוביל בארץ של החוקר הפרטי שלמה נחשון ז"ל.

>> המשיכו לקרוא אודות משרד חקירות אברמסון