חוקר פרטי לשירותך 24 שעות
יצירת קשר עם חוקר פרטי
רוצים שאנחנו ניצור קשר בזמן שנוח לכם?
מלאו את הטופס וחוקר פרטי יצור קשר!

חוקר פרטי – להוציא את האמת!

 

אחד הדברים שבגללם אנשים מזמינים חוקר פרטי, היא ניסיון להוציא את האמת על רקע של למשל תביעת דיבה או לשון הרע.

לא מזמן נתקלתי בסיפור בו אירע מקרה חמור מאוד של לשון הרע, אך כאשר הנפגעת האירה את תשומת לבה של הפוגעת על עבירת הלשון הרע שביצעה, מיד השתנה הטון, הדיבור ואפילו היו הכחשות.

לכן, אם לא הצלחתם לתעד או לצלם אירוע בו הושפלתם בפומבי, כבודכם נפגע ושמכם נפגע, רק חוקר פרטי יוכל להשלים את התמונה ולגרום לכך שתביעת הדיבה שלכם על לשון הרע תוכל לזכות בבית המשפט.

מהו לשון הרע?

לשון הרע הוא משהו שנאמר על מישהו ומכפיש את שמו, שמשליך עליו אשמה, שמחלל את כבודו ואשר מוציא לו שם רע. לשון הרע הוא כאשר מישהו אומר למישהו משהו על אחר, ויש להבדיל בין מריבה במסגרתה אנשים עולבים זה בזה, מקללים ומנבלים את הפה, ואף מאשימים איש את רעהו, לבין לשון הרע שזה כאשר מישהו אומר עליכם משהו רע ליד מישהו, מאשים אתכם במשהו ופוגע בשמכם.

תפקידו של חוקר פרטי הוא להגיע לחקר האמת, ויש כמובן כל מיני טכניקות שכל חוקר פרטי מסגל לעצמו כדי להגיע למידע.

אז איפה הקלטת?

חוקר פרטי מומחה בתחומו אומר שגם אם לשון הרע מונצח בקלטת אבטחה של המקום בו בוצעה העבירה, סביר להניח שמבצע העבירה כבר  "יעלים" אותה כדי שלא ייתפס בקלקלתו. קלטת אבטחה בהחלט מנציחה ומתעדת כל רגע בכל מקום, אך כאשר היא עלולה לגרום להפללה של העובדים במקום פתאום לא תהיה להם שום קלטת ושום תיעוד. הם תמיד יכולים להגיד שההקלטה הפסיקה לעבוד, שהייתה הפסקת חשמל או השד יודע מה. חוקר פרטי יודע שזה לא נכון ואם הוא מצליח למשל להקליט מישהו שאומר שיש קלטת אבל לא רוצים להראות אותה, אזי עדות עזו תגרום לבית המשפט לבקש את הקלטת לצורך ראייה במשפט.

אמרתי לא אמרתי!

בסוגיית לשון הרע מדובר על אשמה של אדם אחר לפני אנשים. התנהגות כזו עלולה לגרום לו להרגיש מבוזה, מושפל, נבוך ואומלל ועל כך יש לשלם.

גם בלי להוכיח נזק אפשר לקבל היום עד 70,000 ₪ פיצוי אם הוכח שבוצעה לשון הרע. כאמור שווה וגם מוסרי לתבוע בגין לשון הרע ולכן אם אתם צריכים להוכיח דבר כזה, כדאי לשכור את שירותיו של חוקר פרטי שיצליח להוכיח את האמת.

חוקר פרטי יכול גם למצוא עדים שהיו במקום, ששמעו את המריבה ואת מה שהתחולל ולהעיד על כך. כאשר אנשים נוספים שמעו, יש לזה משמעות מבחינת פיצוי. ככל שיותר אנשים שמעו את לשון הרע הזה, כך הפיצוי גדול יותר.

חוקר פרטי וסיפור כיסוי!

לחוקר פרטי מותר להתחזות כדי להגיע לאמת זה מה שקרא האמצעים מקדשים את המטרה. אסור לו להתחזות לאדם אחר, אבל מותר לו להתחזות תחת סיפור כיסוי למשל, אני מחפש אדם כזה וכזה, אני מביטוח לאומי, סתם לדוגמה. אבל אסור לו להגיד שהוא טייס אם הוא לא טייס ושהוא איש צבא, אם הוא לא איש צבא.

סיפור כיסוי הוא סיפור שכל חוקר פרטי ממציא אותו כדי לגרום לאנשים לספר לו משהו שהוא רוצה שיספרו לו. סיפור הכיסוי נועד לגרום לו להסתתר מאחורי הסיפור ולחלץ את המידע הזה. לפעמים זוהי הדרך היחידה להגיע למידע אמיתי בשביל לקוח של חוקר פרטי שעושה הכול כדי להגיע לאמת.משרד חקירות, ביצוע מעקביםחוקר כלכלי, חוקר פרטי

מיתוג | מיתוג עסקי | משרד פרסום | עיצוב לוגו | לוגו | פרסום באינטרנט | פרסום בפייסבוק

חוקר פרטי וגנבי האופניים
חוקר פרטי בבית משפט
חוקר פרטי
חוקר פרטי – להוציא את האמת!
תפקידו של חוקר פרטי במסגרת הליך פלילי
משרד החקירות אברמסון בניהולו של חוקר פרטי אמיר אברמסון פועל משנת 1971. בעל המשרד בהיותו בן 22 החזיק כבר ברישיון משרד חקירות. קודם לכן שרת במשרד הבטחון וביחידת המודיעין של משטרת ישראל בדרום. תחילת דרכו בחקירות פרטיות הייתה במשרד מוביל בארץ של החוקר הפרטי שלמה נחשון ז"ל.

>> המשיכו לקרוא אודות משרד חקירות אברמסון