חוקר פרטי לשירותך 24 שעות
יצירת קשר עם חוקר פרטי
רוצים שאנחנו ניצור קשר בזמן שנוח לכם?
מלאו את הטופס וחוקר פרטי יצור קשר!

חוקר פרטי וגנבי האופניים

בתל אביב ולא רק בה, יש מכת גניבות של אופניים. מה לא מנסים הקורבנות. מנעולים משוכללים, רכישת אופניים הכי זולות ופושטיות שאיש לא יחשוק בהן, וגם בהן חושקים. יש כאלה שהולכים לעירייה וחורטים את שמם על כידון האופניים כדי שאם חלילה הם ייגנבו הם יוכלו לאתר אותם במשטרה או במקום הכי נמוך בתל אביב, שם כל יום יש המון זוגות אופניים גנובים וכולם יודעים מזה, כולל המשטרה שיש לה נקודת שיטור באזור התחנה המרכזית אבל היא לא יכולה להוכיח שהן גנובות.

כאשר גנבו לאדי את האופניים החשמליים, הוא החליט לא לוותר והזמין אצל חוקר פרטי חקירה, כדי להגיע לאופניים הגנובים שלו.

אדי והחוקר הפרטי הגיעו לרחוב בני ברק, הרחוב של האופניים הגנובים, וביקשו לקנות אופניים חשמליים.

חוקר פרטי- מזועזע מאוזלת היד

כאשר הגיע חוקר פרטי לרחוב בני ברק בתחנה המרכזית הוא היה מזועזע מאוזלת היד של המשטרה, כיצד זה יכול להיות שממש ליד נקודת המשטרה יש המון זוגות אופניים ואיש לא עושה דבר, זה הרי ברור שכל האופניים הללו הם שלל האריתראים שמוכרים אותם. הם מתפרנסים מגניבות.

האריתראי שמשווק את האופניים שקוראים לו עבדאללה, סימן להם לבוא איתו למקום אחר בו בעצם מוכרים אופניים חשמליים גנובים.

כאשר הם הגיעו למקום, צילם אדי את המחסן הזה בו שכבו להם הרבה מאוד זוגות אופניים חשמליים ממש מהניילון חדשים וגנובים.

האופניים של אדי

שם בין כל זוגות האופניים זיהה אדי גם את האופניים שלו. חוקר פרטי רמז לו לא לעשות מאום. חוקר פרטי ביקש מעבדאללה לרכוש את האופניים של אדי ובינתיים סימס לאדי שיתקשר למשטרה.

בזמן שחוקר פרטי ניהל משא ומתן עם מוכר האופניים, התקשר אדי למשטרה והודיע להם על מחסן האופניים הגנובים.

המשטרה החרימה את כל זוגות האופניים וגם לקחה את עבדוללה אליה לתחנת המשטרה.

בזמן שהם עצרו אותו תיעד חוקר פרטי את כל זוגות האופניים הגנובים והעלה אותם לפייסבוק. הרבה אנשים להם נגנבו האופניים שלהם, נשמו לרווחה.

גניבות אופניים – הציבו מצלמה

מה אנשים לא עושים כדי לשמור על האופניים שלהם ובסוף גונבים להם, אומר בעל משרד חקירות שמציע לכל בניין להתקין מצלמת אבטחה שתצלם ותתעד את אזור קשירת האופניים.

בבניין מסוים הלכו על זה, אחרי שגנבים עקרו ממקומו את המעקה בקומה ראשונה יחד עם האופניים שהיו קשורים אליהם. גם דלתות אינטרקום לא ממש מרתיעות גנבים, וכל המשוכללים יודעים איך בעזרת סיכת ביטחון פותחים דלת.

מצלמת אבטחה אומר חוקר פרטי יכולה לתעד לא רק גנבי אופניים, אלא להרתיע פורצים בכלל. כאשר הם רואים מצלמת אבטחה הם חוששים לפרוץ בבניין הזה שמא הם נלקטו בעדשת המצלמה.

מצלמה וחוקר פרטי

גם כאשר מתועדים גנבים במצלמות עדיין צריך לאתר אותם אומר חוקר פרטי, אשר עסוק בימים אלה באיתור ג'יפ יקר שנגנב מאחד המושבים בצפון. בביתו של בעל הג'יפ יש מצלמה נסתרת והיא תיעדה את הגנבים, שמשום מה שכחו שיש מצלמה אולי, אבל לפי כיוון הנסיעה שלהם, הם כנראה נסעו לשטחים.

יש משרדי חקירות שפועלים בשיתוף פעולה עם אנשים שחיים מעבר לקו הירוק בניסיון לעלות על מידע לו הם זקוקים בחקירות שלהם.


משרד חקירות, ביצוע מעקביםחוקר כלכלי, חוקר פרטי

מיתוג | מיתוג עסקי | משרד פרסום | עיצוב לוגו | לוגו | פרסום באינטרנט | פרסום בפייסבוק

חוקר פרטי וגנבי האופניים
חוקר פרטי בבית משפט
חוקר פרטי
חוקר פרטי – להוציא את האמת!
תפקידו של חוקר פרטי במסגרת הליך פלילי
משרד החקירות אברמסון בניהולו של חוקר פרטי אמיר אברמסון פועל משנת 1971. בעל המשרד בהיותו בן 22 החזיק כבר ברישיון משרד חקירות. קודם לכן שרת במשרד הבטחון וביחידת המודיעין של משטרת ישראל בדרום. תחילת דרכו בחקירות פרטיות הייתה במשרד מוביל בארץ של החוקר הפרטי שלמה נחשון ז"ל.

>> המשיכו לקרוא אודות משרד חקירות אברמסון