חוקר פרטי לשירותך 24 שעות
יצירת קשר עם חוקר פרטי
רוצים שאנחנו ניצור קשר בזמן שנוח לכם?
מלאו את הטופס וחוקר פרטי יצור קשר!

חוקר פרטי בבית משפט

הרבה פעמים מגיעים אנשים לבית משפט בגלל הפרות הסכמים שלעתים נאמרו בעל פה ולא תועדו בכתב.

השאלה הנשאלת בסופו של דבר זה, האם הדברים נאמרו? האם היה הסכם ג'נטלמני של לחיצת יד, ואיך אפשר להוכיח שהדברים נאמרו.

פעם, מבלי ידיעת כל הצדדים ובהנחה שייתכן ויום אחד יהיה צורך לעשות בזה שימוש, היו אנשים מקליטים את השיחה, ההסכמה המחייבת ועוד, וכאשר הם נקלעו לבעיה של הפרת ההסכם כמו למשל הלוואה שלא הוחזרה, הם פנו לבית המשפט עם התיעוד והוא תפס. חוקר פרטי מסביר כי מותר להקליט אדם כאשר המקליט הוא צד בשיחה, כלומר הוא לא אדם מן החוץ.

הלוואה לא כתובה

לא מזמן נכנסה אל משרד חקירות אישה, אשר בייאושה נאלצת לתבוע אדם לו הלוותה עשרת אלפים שקל. היה זה אדם אותו היא הכירה במסגרת קבלת שירות רפואי ממנו. הוא הציג את עצמו כקורבן וכמסכן והיא ריחמה עליו והלוותה לו כספים כדי לפתוח קליניקה.

כל הכספים שניתנו לו מופיעים בדפי החשבון שלה, אולם כאשר פנתה אליו לקבלת הכספים, הוא הכחיש שקיבל ממנה כסף.

היא מזועזעת פנתה לבית המשפט ותבעה אותו. הייתה לה גם הקלטה בה הוא מודה בקיומו של החוב. אחרי שהבינה שהוא עלול להכחיש את החוב, היא ביקשה מבעלה שיקליט פגישה שהייתה ביניהם ובה הוא הודה שהלווה ממנה כספים אבל טען כי גם הוא החזיר לה בשירותים הרפואיים, שאגב עלותם לא מגיעה אפילו לכדי רבע מהחוב.

הקלטת אדם כדי שיודה בקיומו של חוב, יכולה בהחלט להיעשות ע"י חוקר פרטי. הוא יגיע תחת סיפור כיסוי מסוים ויחשוף את האמת וגם יתעד אותה. בית המשפט יקבל את התיעוד הזה כי אם אתה מקליט כדי לחשוף עבירה ולגלות את האמת, זה חוקי.

ציתותים- זה אסור!

על פי החוק לכל משרד חקירות וחוקר פרטי אסור לצותת. זוהי עבירה על החוק, אבל מותר כאמור להגיע באמצעות סיפור כיסוי למשל לקליניקה של המרפא הנ"ל ולדובב אותו כדי שיאמר דברים. אם הם חושפים אמת ועבירה מותר לעשות זאת.

מסתבר שחשוב מאוד לתעד אנשים גם בעסקאות בע"פ, משום שזמן לא רב אחר כך הם שוכחים שהם הלוו ממך, מכחישים שהם מכירים אותך בכלל ומתחילים לטרטר אותך עד שאין לך ברירה אלא לפנות לחוקר פרטי שיעזור לך לגלות את האמת.

ובכלל גם אם מדובר בהסכם בע"פ כדאי מאוד להקליט אותו. בכל מה שמדובר בכסף הזיכרון של האנשים קצר מאוד ולכן, כל הקלטה, תיעוד או התחייבות של הלוואה אומר חוקר פרטי תעזור לכם אם וכאשר אדם מסוים יכחיש שהוא לקח מכם כסף.

סיפור כיסוי טוב

סיפור כיסוי טוב הוא המפתח להצלחה של חוקר פרטי ומשרד חקירות. היכולת לבנות סיפור שמשתלב באופן טבעי בחקירה, לא יבלוט וייראה מוזר ולכן ניתן יהיה להוציא מידע.

לחוקר פרטי אסור להתחזות לבעל מקצוע אחר כמו למשל טייס, שוטר וכו' רק שהוא צריך להסביר את נוכחותו בצורה מסוימת.

אם למשל אתה רוצה להגיע לדירה מסוימת בבניין בה עליך לשוחח עם מישהו כדי להגיע למידע שאתה צריך בתיק של הלקוח שלך, יכול להיות שיותר טוב להתחזות למשווק ביטוח שעובר מדלת לדלת, כך כאשר תדפוק ליעד שלך בדלת, הוא לא יחשוב שדפקת רק אצלו.

חוקר טוב יודע לבנות סיפור כיסוי טוב.


משרד חקירות, ביצוע מעקביםחוקר כלכלי, חוקר פרטי

מיתוג | מיתוג עסקי | משרד פרסום | עיצוב לוגו | לוגו | פרסום באינטרנט | פרסום בפייסבוק

חוקר פרטי וגנבי האופניים
חוקר פרטי בבית משפט
חוקר פרטי
חוקר פרטי – להוציא את האמת!
תפקידו של חוקר פרטי במסגרת הליך פלילי
משרד החקירות אברמסון בניהולו של חוקר פרטי אמיר אברמסון פועל משנת 1971. בעל המשרד בהיותו בן 22 החזיק כבר ברישיון משרד חקירות. קודם לכן שרת במשרד הבטחון וביחידת המודיעין של משטרת ישראל בדרום. תחילת דרכו בחקירות פרטיות הייתה במשרד מוביל בארץ של החוקר הפרטי שלמה נחשון ז"ל.

>> המשיכו לקרוא אודות משרד חקירות אברמסון