חוקר פרטי לשירותך 24 שעות
יצירת קשר עם חוקר פרטי
רוצים שאנחנו ניצור קשר בזמן שנוח לכם?
מלאו את הטופס וחוקר פרטי יצור קשר!

השגת ראיות על הוצאת דיבה | משרד חקירות אברמסון חוקר פרטי

לא פעם מגיעות פניות אל משרדי חקירות על בקשה לאסוף ראיות על הוצאת דיבה , בדור האינטרנט זאת תופעה שכיחה המסבה נזק בל ישוער למי שנפגע. חוקרים פרטיים מתבקשים לא אחת לאסוף ראיות לבית המשפט . וזה בדיוק מה שקרה לי עם יבגני.
 
יבגני (שם בדוי) יצר קשר עם משרד חקירות אמיר אברמסון, יבגני  שף במקצועו פתח קונדיטוריה בשכונת המגורים שלו. הוא התפרנס בכבוד והעוגות שלו זכו לביקוש רב. הוא סיפר כי לפני כשנה נפתחה מולו קונדיטוריה, המתחרה דימא (שם בדוי ) החל לספר עליו סיפורים. על מנת להקטין את כמות הלקוחות שלו. בין שאר הסיפורים טען כי יבגני נכנס לאתרי פורנו באינטרנט, וכי הוא מחזיק אצלו מצרכים שתוקפם פג , ואף גרם לקלקול קיבה אצל לקוחותי.
 
יבגני ביקש הבאת ראיות כי דימא מוציא עליו לשון הרע. וסוכם כי מלבד זאת נפעל להוכחה חד משמעית כי עקב הוצאת לשון הרע נגרם ליבגני נזק כספי ניכר.
 
בבדיקה ראשונית שנעשתה נמצא כי מתחזה בשם יבגני גולש באינטרנט באתרים שונים עם נתוניו של יבגני. מומחה למחשבים שאת שרותו שכרנו הצליח לבצע בדיקה אשר תוצאותיה הביאו לאי פי של המחשב של דימא. על כך הוגשה תלונה במחלקת הונאה.
 
צוות חוקרים צעירים דוברי רוסית הגיעו לדימא ישירות מהקונדיטוריה של יבגני. כאשר דואגים כי יראה שהם מגיעים ממנו. דימא שראה אותם מגיעים משם, התפנה מלקוחות והציע את עזרתו. זוג החוקרים ביקש הצעה לעוגת כלולות לארוע החתונה.
 
כאשר דימא נקב בסכום, הזוג טען כי בקונדיטוריה השנייה קיבלו הצעה יותר זולה , ומרגע זה לא הפסיק דימא להוציא את דיבתו של יבגני . הוא תועד מספר כי יבגני מחזיק אצלו מוצרים שפג תוקפם, שיש לו קשרים עם המאפיה הרוסית, שהוא נתבע על מציאת חרקים בעוגות, ומה לא? הזוג הצעיר שמע ומסר לדימא כי הורי הכלה יבואו על מנת לסגור את הנושא.
 
נציגה מטעמנו בת כ54 ממוצא רוסי הגיעה אחרי מספר ימים לדימא , תוך כדי שיחה דאג שוב דימא להפליג בשבחיו כקונדיטור , ולא הפסיק מהשמצות והוצאת דיבה על יבגני.
 
בצורה כזו נשלחו אנשים שונים שכל אחד מהם הגיע כלקוח , ודימא סיפק את ההוכחות הנדרשות לצורך הוכחת הנושא בבית המשפט. .
 
בתביעה שהוגשה לבית המשפט עם זמון מומחי המחשב של יחידת המחשבים המשטרתית , הוצג בבית המשפט מסכת ראיות אודות הנזק שנגרם לשמו הטוב של יבגני. בנוסף הוגשה תלונה פלילית למשטרה. בית המשפט פסק לטובת יבגני גם עבור הנזק וגם עבור הפגיעה בשמו הטוב של יבגני. חוקר פרטי פתר עוד חקירה.

משרד חקירות, ביצוע מעקביםחוקר כלכלי, חוקר פרטי

מיתוג | מיתוג עסקי | משרד פרסום | עיצוב לוגו | לוגו | פרסום באינטרנט | פרסום בפייסבוק

חוקר פרטי וגנבי האופניים
חוקר פרטי בבית משפט
חוקר פרטי
חוקר פרטי – להוציא את האמת!
תפקידו של חוקר פרטי במסגרת הליך פלילי
משרד החקירות אברמסון בניהולו של חוקר פרטי אמיר אברמסון פועל משנת 1971. בעל המשרד בהיותו בן 22 החזיק כבר ברישיון משרד חקירות. קודם לכן שרת במשרד הבטחון וביחידת המודיעין של משטרת ישראל בדרום. תחילת דרכו בחקירות פרטיות הייתה במשרד מוביל בארץ של החוקר הפרטי שלמה נחשון ז"ל.

>> המשיכו לקרוא אודות משרד חקירות אברמסון