חוקר פרטי לשירותך 24 שעות
יצירת קשר עם חוקר פרטי
רוצים שאנחנו ניצור קשר בזמן שנוח לכם?
מלאו את הטופס וחוקר פרטי יצור קשר!

המדריך לנבגד - עשה ואל תעשה

אתם חושדים שבני הזוג שלכם רועים בשדות זרים? אתם חוששים שהם בוגדים בכם, וישנן יותר ויותר שאלות לא פתורות ופחות תשובות הנותנות מענה? משרד חקירות באמצעות ביצוע מעקבים ע"י חוקרים פרטיים יסייע לכם לקבל את העזרה בחשיפת האמת, ומתן תשובות לכל השאלות הלא פתורות!
 
להלן מספר נקודות שחשוב לשים לב לפני קבלת החלטה הרת גורל כמו גירושין ותביעת גט, או לגשר על הפערים והתהום שנוצרה ולהגיע יחד לעמק השווה המוביל לתיקון היחסים והחזרתם לתלם.
 
עשה – כל הפעולות שכדאי לנקוט!
  • כאשר הספקות עולים הם מכרסמים בנו עד אשר נהיה בטוחים במאת האחוזים כי בן זוגנו איננו סורר ובוגד. ועל כן צריך לדלות מידע ככל שניתן מבן הזוג ולנסות להתעמת איתו בנושא. במידה והוא נותן תירוצים קלושים ולא מחויבים המציאות, פנו לחוקר פרטי שיסייע לכם להפריך או לאמת כל חשד שהוא.

  • במידה והחלטתם "לפרק את החבילה" ולתבוע גט אחרי שנות נישואים רבות, נישואים בהם מעורבים ילדים נכסים ורכוש, שמרו את דבר הבגידה לעצמכם, כי חשיפת הניאוף והשגת ראיות לקיום הבגידה תלויות בעובדה שבן הזוג אינו יודע שהוא תחת מעקב כלל. השגת הוכחות לבגידה ואי נאמנות יכול להביע לחלוקה לא שוויונית לטובת הצד הנבגד מאחר והוא זה שנפגע מכל התהליך ועל כן יש לפצותו על עוגמת הנפש.

  • במידה וגיליתם כי בן הזוג בוגד ואתם אינכם מעורבים בהתנהלות הכלכלית של המשפחה – השיגו יותר ויותר מידע על המצב הפיננסי המשפחתי אשר בבית משפט יחולק בין שניכם. דמי מזונות אף הם תלויים בגובה המשכורת והנכסים של בן הזוג.

  • פנו לייעוץ משפטי שלצד חקירות פרטיות בתחום אישות ובתחום הכלכלי ייתן לכם רוח גבית ותנופה להצלחה במשפט הגירושין. שת"פ בין העורך דין וכמובן חוקר פרטי יהיו מכה ניצחת על הצד הבוגד של יידע מאיפה המכה נפלה עליו.
אל תעשה – כל הפעולות שלא כדאי לעשות!
  • הילדים לא מתגרשים! הטראומה של הפירוד והגירושין עוד נותנת אותותיה ומשפיעה עליהם. הרחיקו אותם מעין הסערה ומכל מה שעלול לצוץ על ניגלה דבר הבגידה.

  • לא להפיץ ברבים את דבר הבגידה או במקום העבודה של הבוגד כי זה רק יעכיר את האווירה ויגרום להליך גירושין קשה מנשוא, מה שישפיע עליכם ועל הילדים. כל פעולת נקם מכל סוג שהוא תסתום את הגולל על כל אפשרות לגישור הפערים ולחזרה לחיי נישואין מתפקדים.

  • משהבנו כי באמת התרחשה בגידה, אל תחשפו את זה בפני בן הזוג טרם קיבלתם החלטה על המשך הזוגיות. נסו לגבש דעה לטיפול בבגידה – גישור או גירושין. במידה וזה גישור על הפערים שנוצרו והביאו את בן הזוג לידי בגידה – פנו לייעוץ וטיפול זוגי או שתפתרו בעצמכם את הבעיות. אל תקבלו החלטה בעת כעס, תחשבו לעומק על הדברים כי הם ישפיעו על עתידכם לאין היכר.
הבגידה בחיי הנישואים במערכת היחסים ובאמון שנבנה עם השנים היא הגורמת לשורש הבעיות ומאלצת אותנו לבחור החלטות בעל כורחנו. אין להתפשר על האמת וכל עוד החששות קיימים – חוקר פרטי הוא יותר מבחירה נבונה ויעילה לביצוע חקירה דיסקרטית ומניבת תוצאות.

כיום רשת האינטרנט מלאה בפרסומים על אתרי בגידות, פרסום בגוגל של אתרים שכאלו יכול להרוס זוגיות, היזהרו מפיתויים כי בגידה בנישואים פוגעת לא רק בבן זוג, אלא בכל המשפחה.
 
למגינת ליבנו הוא אומנם יחשוף את הבגידה ואיתה יבואו רגשות הכאב והצער, אך הוא יפתח לנו חלון הזדמנויות להתחלה חדשה נטולת רגשות שליליים ומתן הגנה משפטית המבוססת על ראיות והוכחות מה שייתן לנו את הבסיס הכלכלי לנקודת זינוק חדשה.

משרד חקירות, ביצוע מעקביםחוקר כלכלי, חוקר פרטי

מיתוג | מיתוג עסקי | משרד פרסום | עיצוב לוגו | לוגו | פרסום באינטרנט | פרסום בפייסבוק

חוקר פרטי וגנבי האופניים
חוקר פרטי בבית משפט
חוקר פרטי
חוקר פרטי – להוציא את האמת!
תפקידו של חוקר פרטי במסגרת הליך פלילי
משרד החקירות אברמסון בניהולו של חוקר פרטי אמיר אברמסון פועל משנת 1971. בעל המשרד בהיותו בן 22 החזיק כבר ברישיון משרד חקירות. קודם לכן שרת במשרד הבטחון וביחידת המודיעין של משטרת ישראל בדרום. תחילת דרכו בחקירות פרטיות הייתה במשרד מוביל בארץ של החוקר הפרטי שלמה נחשון ז"ל.

>> המשיכו לקרוא אודות משרד חקירות אברמסון