חוקר פרטי לשירותך 24 שעות
יצירת קשר עם חוקר פרטי
רוצים שאנחנו ניצור קשר בזמן שנוח לכם?
מלאו את הטופס וחוקר פרטי יצור קשר!

איך אוכל להוריד את תשלום המזונות?

הרבה הסכמי גירושין נגמרים כאשר בני הזוג חותמים על כך לפני שופט הנותן לכך פסק דין. אולם לאחר מספר חודשים או שנים חלים שינויים בחיי בני הזוג מסיבות רבות:

נישואים שניים והרחבת המשפחה, פיטורין ממקום עבודה, מחלה קשה, שיפור במצב הכלכלי של בן הזוג, עליית שכר הדירה והמשכנתא, הילדים מתבגרים והצרכים בהתאם, הסתרת עובדות מהותיות על הכנסת הגבר/אישה , הסתרת מקורות הכנסה, הסתרת רכוש.
 

כל שינוי מהותי כזה יכול להביא לתביעה של הגדלת הקטנת מזונות. ואז ניתן לפנות לבית המשפט עם הבאת ראיות מהותיות על הצורך בהעלאת הורדת המזונות.

טיפלתי במקרים רבים בהם הגבר עבד עבודות נוספות, רשם רכב על שם קרובי משפחה על מנת להעלים כי הרכב שלו, יצר מצג שווא של פשיטת רגל ופתח עסקים חדשים.
 

מאידך גם טפלתי בבקשות להקטנת מזונות שהתבססו על חקירות על האישה רמת חייה, בן זוג חדש תומך, הזנחת הילדים, עבודות כמטפלת או במשק בית, פתיחת עסק עצמאי.
 

חוקר פרטי מנוסה יכול להביא לחסכון של עשרות ולפעמים מאות אלפי שקלים. אם ניקח בחשבון כי הילד קטן ועל הגבר לשלם מזונות במשך שנים רבות הרי כל הפחתה בתשלום מסתכמת באלפי שקלים לשנה. וההפך כל העלאה של דמי המזונות בעלת משקל לא מבוטל בהשלכות לגבי הזמן עליו לשלם על הקטין.
 

רק משרד חקירות מנוסה עם נסיון רב בבתי משפט וטיפול בתיקים מעין אלו יכול להביא במידה ויש את התוצאות הנדרשות וכל שינוי תוספת או הפחתה בדמי המזונות משמעותית ביותר.


משרד חקירות, ביצוע מעקביםחוקר כלכלי, חוקר פרטי

מיתוג | מיתוג עסקי | משרד פרסום | עיצוב לוגו | לוגו | פרסום באינטרנט | פרסום בפייסבוק

חוקר פרטי וגנבי האופניים
חוקר פרטי בבית משפט
חוקר פרטי
חוקר פרטי – להוציא את האמת!
תפקידו של חוקר פרטי במסגרת הליך פלילי
משרד החקירות אברמסון בניהולו של חוקר פרטי אמיר אברמסון פועל משנת 1971. בעל המשרד בהיותו בן 22 החזיק כבר ברישיון משרד חקירות. קודם לכן שרת במשרד הבטחון וביחידת המודיעין של משטרת ישראל בדרום. תחילת דרכו בחקירות פרטיות הייתה במשרד מוביל בארץ של החוקר הפרטי שלמה נחשון ז"ל.

>> המשיכו לקרוא אודות משרד חקירות אברמסון