חוקר פרטי לשירותך 24 שעות
יצירת קשר עם חוקר פרטי
רוצים שאנחנו ניצור קשר בזמן שנוח לכם?
מלאו את הטופס וחוקר פרטי יצור קשר!

בדיקות לגילוי האזנות סתר ומצלמות נסתרות | משרד חקירות אברמסון חוקר פרטי

בדיקת האזנותחוששים שמישהו מאזין לשיחות הטלפון שלכם?

מרגישים תחת מעקב והאזנת סתר?

חושש שמאזינים לך?


                לפגישת ייעוץ דסקרטית ראשונה וללא התחייבות: 072-3385477

ביצוע בדיקת האזנות על ידי חוקר פרטי מורשה

התקנת מצלמות נסתרות והאזנות סתר הינה תופעה נרחבת במגזר העסקי והפרטי והמשותף לכולם הוא הרצון לדעת בדרך כוחנית אך יחד עם זאת מתוחכמת מה מסתיר הצד השני בין אם הוא רוצה או בין אם לאו.

חוקרים פרטיים הם פעולת הנגד אל מול אמצעי המעקב הטכנולוגיים בעוד במרבית המקרים הם יוצאים מהקרב וידם על העליונה.

מי בדרך כלל מבצע האזנות סתר?

התחרות בשוק העסקי היא גדולה ומביאה חברות לבצע ריגול תעשייתי על חברות אחרות במטרה להשיג יתרון עסקי על פניהן ולגלות את סודות החברה על מנת לקבל החלטות שיניבו רווחים בטווח הקרוב כמו גם ברחוק. לעיתים הפעולות הננקטות הן לא חוקיות כגון האזנת סתר למתחרים עסקיים תוך כדי הסתרת מיקרופונים זעירים בחדרי ישיבות, בעסק וכו'.
 
כמו כן החשד שעולה בנוגע לנאמנות בין בני זוג גורמת לאחד מהם לעקוב אחר בן הזוג תוך כדי האזנה לטלפון הקווי והסלולארי כאחד והטמנת מצלמות נסתרות ברחבי הבית כדי לחשוף הרומן.

היכן ניתן להתקין האזנת סתר / מצלמות נסתרות?

התקנת האזנות סתר ומצלמות נסתרות הפכה לנחלת הכלל כך שכל אחד יכול לרכוש תמורת סכום מסוים אמצעי ריגול והאזנה אחר כל אדם וחברה שהוא חפץ ולפגוע ישירות בפרטיותו.
 
האזנת סתר מנותבת להקלטת שיחות ודיאלוגים כדי להשיג מידע איכותי בלא ידיעתו של האחר. ניתן לבצע האזנת סתר לטלפון הקווי בבית באמצעות התקנת "ג'וק" בטלפון או בארון החשמל כך שכל המלל העובר בשיחה מועבר דרך משדר לטייפ מנהלים המקליט את השיחה כולה ותוחלת החיים שלו ארוכה וללא תלות בחשמל.
 
זאת ועוד ניתן לבצע האזנת סתר לפלאפון ע"י התקנת תוכנה מיוחדת על המכשיר המעביר כל מסרון או שיחה שהתבצעו. בנוסף לכך הטמנת מכשיר ציתות זעיר בחלל הרכב או בחלל החדר הוא נפוץ ומקליט כל שיחה ורעש ע"י משדר למקליט שיכול להיות במרחק 300 מטר אפילו וע"י טלפון למקלט הוא מייד מתחיל לעבוד ולבצע האזנת סתר בזמן אמת.
 
מצלמות נסתרות זעירות משתלבות בנוף ומוטמנות מאחורי חפצים ברכב בעסק ובכל מקום כך שהן לא נראות לעין ומקליטות את כל הנעשה ללא ידיעת האחר.

סוגי האזנות סתר

ישנם מספר סוגי האזנת סתר במקומות שונים שמקיפים את האדם. בבית שלו, במקום עבודה, ברכב, בגלישה שלו במחשב, בשימוש בנייד ועוד.

האזנה לטלפון קווי - האזנה לטלפון קווי ולפקס בבית או בעסק שנעשית בדרך כלל אפילו ממרחק גדול באמצעות התחברות לקופסת סעף. החיבור יכול להיות עלוקת משדר או חיבור לטייפ חיצוני. ניתן למנוע זאת ע"י התקנת מונעי האזנה לפקס, מרכזיית טלפון ולקווי טלפון.

האזנת אלחוטית ומצלמות - האזנה זאת נעשית באמצעות משדרים עם קוד הפעלה מרחוק שרוב הזמן הם דוממים ולא משמיעים קול. לא ניתן לראות או לגלות אותם אלא כאשר הם מופעלים.

גילוי האזנה מהסוג הזה נעשה מתוך ניסיון של חוקרים פרטיים בתחום גילוי ההאזנות, כולל איתור המקומות בהם מוטמנים המשדרים, כולל "בסיס ההקלטה, של ההאזנה הסמויה.

האזנה לטלפון סלולרי נייד - כולם מדברים על זה שלא צריך יותר מכמה דקות שהשארתם את הנייד שלכם על הדלפק באיזה שהיא חנות, כדי שמישהו ישתול לכם תוכנת ריגול. זה הכי קל שבעולם. תוכנה כזאת קשה מאוד לגלות. היא מצותתת לבעל הנייד בכל שנייה, לכל הטלפונים הנכנסים והיוצאים, למסרונים, לחילופי דברים ותארו לעצמכם שהפלפון הזה שייך למישהו ממס הכנסה...

משרד חקירות פרטיות מנוסה יכול להתקין תוכנה המונעת אפשרות של התקנת תוכנת ריגול במכשיר הטלפון הנייד, ויש לו גם את כל האמצעים כדי לאתר ולהסיר קיומה של תוכנת ריגול בפלפון.

מעקב והאזנה ברכב - זוהי סוג האזנה המותקנת עם משדר רחוק. ישנה גם האזנה באמצעות ציוד משוכלל ומוסווה למעקב אחר תנועות ונסיעת הרכב. קשה מאוד לאתר את הטייפים הללו שמקליטים את כל מה שמתרחש ברכב. אבל משרד חקירות פרטיות טוב עם חוקרים מיומנים, משתמש ומייצר דרכים יצירתיות כדי לעלות על האזנות מהסוג הזה.

איך מגלים ומאתרים האזנות סתר?

חוקר פרטי הוא בעל הציוד והאמצעים המתאימים לזיהוי, חשיפת, ובדיקת האזנות סתר ומצלמות נסתרות. חוקר פרטי בעל מכשיר מיוחד יאתר משדרים וישבש פעולתם וימצא אותם בדרך להורדת המעקב שהושם עליכם.
 
חוקר פרטי מכיר היטב את המקומות הנפוצים והמבוקשים לביצוע מעקב שאפילו אתם לא חשבתם שקיימים. כמו כן ניתן למצוא תוכנת ריגול שהותקנה במחשבכם ולמחוק אותה כך שלא תהיו יותר תחת מעקב. היה ואתם חושדים שמישהו התקין לכם האזנת סתר במשרד בעבודה או בבית, דעו כי את החששות האלה יכול בקלות להסיר חוקר פרטי מנוסה ולהשיב לכם את הפרטיות הכה יקרה לכם.
 
בדיקת האזנות סתר והתקנת מצלמות נסתרות תוך כדי פגיעה בצנעת הפרט היא אסורה על פי החוק אך עובדה זו לא מונעת מאנשים לרגל אחר אנשים אחרים לטובת אינטרסים אישיים והשגת מידע בדרכים לא כשרות כאשר כל האמצעים מקדשים את המטרה.

האזנות סתר, מצלמות נסתרות ותוכנות ריגול במחשב הם רק חלק מאמצעי המעקב בשימוש של אזרחים, והחוקרים הפרטיים המכירים מכשירים אלה על בוריים ועל כן יותר קל להם לזהותם ולנטרל אותם לפני שיגרם נזק. 

ניתן לפנות אל חוקר פרטי אמיר אברמסון, מנהל משרד חקירות, באחד מדרכי התקשורת הבאים, ולקבל ייעוץ מקצועי ללא התחייבות: 077-2305116

מאמר זה נכתב ע"י DWEB - בניית אתרים

משרד חקירות, ביצוע מעקביםחוקר כלכלי, חוקר פרטי

מיתוג | מיתוג עסקי | משרד פרסום | עיצוב לוגו | לוגו | פרסום באינטרנט | פרסום בפייסבוק

חוקר פרטי וגנבי האופניים
חוקר פרטי בבית משפט
חוקר פרטי
חוקר פרטי – להוציא את האמת!
תפקידו של חוקר פרטי במסגרת הליך פלילי
משרד החקירות אברמסון בניהולו של חוקר פרטי אמיר אברמסון פועל משנת 1971. בעל המשרד בהיותו בן 22 החזיק כבר ברישיון משרד חקירות. קודם לכן שרת במשרד הבטחון וביחידת המודיעין של משטרת ישראל בדרום. תחילת דרכו בחקירות פרטיות הייתה במשרד מוביל בארץ של החוקר הפרטי שלמה נחשון ז"ל.

>> המשיכו לקרוא אודות משרד חקירות אברמסון