חוקר פרטי לשירותך 24 שעות
יצירת קשר עם חוקר פרטי
רוצים שאנחנו ניצור קשר בזמן שנוח לכם?
מלאו את הטופס וחוקר פרטי יצור קשר!

בגידה על חם - חקירה שהביאה לגירושין

לחיים יש כוח משלהם, יש דברים שלא משתנים, גם שיש להם תחליף. מיטל (שם בדוי) הינה אשה עסוקה, בשנות אמצע השלושים לחייה, אקדמאית, מרצה מבוקשת בתחום שיפור הזוגיות, אם לתאומים, הגיעה אל משרד חקירות אברמסון כאשר ראתה שבעלה הטרי אלי (שם בדוי ) מתחמק מקשר אינטימי, מגיע הביתה בשעות מאוחרות. מוחק הודעות מהנייד. ומיטל אף הריחה ריח בושם של אישה. אלי מורה לספורט, יוצא קיבוץ, מבוגר ממיטל ב8 שנים, נראה טוב לגילו. בעל עסק בתחום הרכב.
 
מיטל אישה חזקה ואסרטיבית מסרה לי כי אלי מתאמן לדבריו שלוש פעמים בשבוע בקאלב במכון כושר, משחק סקווש, וטניס, אולם הגעתו הביתה היא בשעות שכל המכונים כבר סגורים. והיא חושבת שיש משהיא נוספת בחייו. היות ולזוג לא היו ילדים, ומיטל הייתה אמורה לעבור טיפול ארוך וקשה בתחום ההפריה, היא החליטה לפנות אל חוקר פרטי על מנת לקבל החלטות.
 
צוות המעקב פעל מייד למחרת, הלקיחה החלה מביתם של אלי ומיטל, ע"פ לו"ז שנמסר לנו. אלי היה בעברו מאבטח במשרד ראש הממשלה, לכן הוקפד על מעקב של שלושה עוקבים מנוסים, כאשר אלי יצא מהבית הוא הגיע לאחד הקיבוצים ואסף משם בחורה צעירה קצינה בצבא בדרגת סרן, הנ"ל הגיעו לקיבוץ אחר שם עצרו ליד אולם גדול, הקיבוץ היה סמוך לחוף ים. הקצינה יצאה מהרכב עם תיק, נכנסה לחדרי הלבשה ויצאה לבושה אזרחית.
 
השניים נכנסו לאולם שם התקיימה הרקדה של ריקודי עם, על פניו נראה כי אלי והבחורה מאוהבים, כאשר הם צמודים בריקודים ונראים ברקיע השביעי. הבחורה נאה מאד בעלת גזרה חטובה,סקסית ומינית, משכה לא רק את תשומת לבנו אלא גם את תשומת לב הרוקדים באולם.
 
לאחר כשעתיים יצא הזוג מהאולם וירד במדרגות לכוון חוף הים. למזלי הצוות שכלל זוג היה עם בגדי ים ומצלמה נסתרת סמוייה, כאשר ירדו לחוף התברר כי הזוג המאוהב אינו יחידי במקום, עוד זוג נפגש עמם כאשר מהשיחה התברר כי הבחורה היא חברה של הקצינה. הצוות הספיק לצלם את אלי ובת זוגתו, מתפשטים לגמרי ונכנסים למים. ומייד אחריהם הזוג השני שהיה מצוייד בבגדי ים. החינגה נמשכה עד שעה אחת בלילה. אלי חזר בגפו לכוון הבית. הבחורה עם הזוג הנוסף עלו לרכב פרטי והגיעו לקיבוץ בצפון. הצלחנו לקבל את פרטיהם.
 
כאשר מיטל ראתה את החומר זיהתה מייד את אחותה הצעירה של האקסית של בעלה אלי. וגם את הזוג השני, כבני קבוץ שכן לקיבוץ בו גדל בעלה. מיטל אשה חזקה בקשה להצטרף לצוות ביום המעקב הבא. היא ציינה כי כאשר אלי יראה אותה באולם הוא יעלם לעד מחייה.
 
יומיים אחרי כן הצטרפה מיטל לצוות . הריטואל חזר על עצמו, אלי אסף את הבחורה והגיע לאולם. מיטל שהתלבשה בגינס וחולצה חשופה, ביקשה מאחד אנשי הצוות שיכנס אחריה ויתעד את כניסתה.
 
מיטל נכנסה לאולם ומייד קלטה את בעלה ברקוד עם צמוד עם בת זוגו, היא נגשה אליו, ובקשה בשקט כי יכיר לה את בת זוגו לריקודים, אלי כמעט התעלף במקום. במיוחד שמיטל בקשה אותו שירד אתה לים כי בא לה לשחות ערומה.
 
אלי לא חזר הביתה, באמצעות שליח הודיע למיטל כי יסכים לכל פעולה שתעשה, ומצא עצמו גרוש לאחר שנת נישואין אחת. בעוד שמיטל מודה לאל שאין להם ילדים.
 
נפגשתי עם מיטל שנתיים לאחר מכן שהיא דוחפת עגלה עם תאומות. התברר כי נישאה לאיש עסקים קנדי, וכי נכנסה להריון ללא כל טיפול. ורק הודתה למזלה הטוב שחושיה היו טובים.

משרד חקירות, ביצוע מעקביםחוקר כלכלי, חוקר פרטי

מיתוג | מיתוג עסקי | משרד פרסום | עיצוב לוגו | לוגו | פרסום באינטרנט | פרסום בפייסבוק

חוקר פרטי וגנבי האופניים
חוקר פרטי בבית משפט
חוקר פרטי
חוקר פרטי – להוציא את האמת!
תפקידו של חוקר פרטי במסגרת הליך פלילי
משרד החקירות אברמסון בניהולו של חוקר פרטי אמיר אברמסון פועל משנת 1971. בעל המשרד בהיותו בן 22 החזיק כבר ברישיון משרד חקירות. קודם לכן שרת במשרד הבטחון וביחידת המודיעין של משטרת ישראל בדרום. תחילת דרכו בחקירות פרטיות הייתה במשרד מוביל בארץ של החוקר הפרטי שלמה נחשון ז"ל.

>> המשיכו לקרוא אודות משרד חקירות אברמסון