חוקר פרטי לשירותך 24 שעות
יצירת קשר עם חוקר פרטי
רוצים שאנחנו ניצור קשר בזמן שנוח לכם?
מלאו את הטופס וחוקר פרטי יצור קשר!

איך לבחור משרד חקירות פרטיות? | אברמסון חוקר פרטי

כצרכנים אנו יודעים שבעת שעומד בפנינו הצורך לאתר נותן שירות חדש, אנחנו בדרך כלל מחפשים המלצות ממכרים ומחברים, תרים אחר מידע רלוונטי ברשת ומבצעים סקר שוק. אולם בעת כשעל הפרק עומדת המשימה לאתר משרד חקירות, ויש צורך בדיסקרטיות מירבית? איך עלינו לנהוג?

כאן לא סביר שתוכלו לפנות למכרים או בני משפחה ע"מ לאסוף המלצות, שכן הנכם לא ששים להודות בכך שנעזרתם בשירותי משרד חקירות, מה שכנראה תעדיפו ודאי הוא לשמור על פרופיל נמוך ולערב כמה שפחות גורמים חיצוניים בנושא - ובצדק. לכן, המאמר הבא מוקדש לשאלה - כיצד ניתן לבחור במשרד חקירות מתאים למרות הצורך בדיסקרטיות?

משרד חקירות עם רישיון לניהול חקירות פרטיות

מעל הכל חשוב לאתר משרד חקירות מורשה, משימה לא פשוטה. בענף הזה, היות ויש לא מעט שרלטנים שמנצלים את חוסר האונים של הלקוח שנדחק לפינה וזקוק לחקירה פרטית בדחיפות, וגובים ממנו סכומי עתק תוך ניצול מצבו הנפשי. וודאו כי האדם שאוחז ברישיון הוא גם בעל המשרד שאליו פניתם.

חשוב לוודא מעל לכל ספק כי המשרד שבו בחרתם מתנהל כחוק. זכרו כי ראיות שנאספו בצורות לא חוקיות לא רק עלולות להיפסל בבית המשפט, אלא עשויות להיות להן השלכות חמורות לגביכם. הדבר האחרון שתרצו הוא שהראיות שנאספו בזיעת אפיים יזיקו לכם במקום להועיל.דרשו לראות רשיון בתוקף על שם בעל המשרד בלבד

קבעו תקציב מראש

לבעלי משרדי חקירות יש נטייה לעדכן את הלקוח ברגע האחרון אודות התפתחויות בחקירה ולחייב אותו בכל מיני הוצאות שהוא לא היה מודע להן בעת ההתקשרות הראשונית. לכן יש לציין בהזמנת עבודה אשר מפרטת בדיוק מהן העלויות לשעה, מחיר לק"מ נסיעה . מחיר לעדות בבית משפט, תמלולים, והוצאות מודיעין, בהזמנה כזו בה מוגדרים הגבולות הכספיים וכל חריגה לא מחייבת אתכם. דרשו בעל המשרד לדווח לכם בכל התפתחות שמשמעותה חריגה בתקציב, והגדירו זאת בהסכם.

הגיעו מוכנים לפגישה עם משרד חקירות

אין עוררין על כך שרוב האחריות על ניהול החקירה מוטלת על כתפיו של המשרד שבו בחרתם, לכן חשוב ורצוי כי כאשר קבלתם החלטה לבצע חקירה חשוב להביא לחוקר הפרטי בעת תחילת ההתקשרות את כל הפרטים הרלוונטיים שעשויים להועיל לחקירה. הכוונה למספרי טלפון, מספרי רכב, תמונות של הנעקבים, קישורים לפייסבוק,, כתובות של בני משפחה , ובעצם כל דבר שמתקשר לחשד שאותו אתם מעוניינים לאמת ולשמו פניתם למשרד החקירות.

מידע כזה יחסוך לכם הוצאות מיותרות וגם זמן יקר, שהרי אם תביאו את המידע החשוב לחוקר, הוא יוכל לחסוך לכם ממון רב היות ויחסוך זמן מיותר של שעות חקירה מבעל משרד החקירות . הבינו כי הבאת הפרטים החשובים מראש לא רק תקל על עבודתו של חוקר פרטי , אלא היא גם תטיב איתכם מבחינה כלכלית..

משרד חקירות, ביצוע מעקביםחוקר כלכלי, חוקר פרטי

מיתוג | מיתוג עסקי | משרד פרסום | עיצוב לוגו | לוגו | פרסום באינטרנט | פרסום בפייסבוק

חוקר פרטי וגנבי האופניים
חוקר פרטי בבית משפט
חוקר פרטי
חוקר פרטי – להוציא את האמת!
תפקידו של חוקר פרטי במסגרת הליך פלילי
משרד החקירות אברמסון בניהולו של חוקר פרטי אמיר אברמסון פועל משנת 1971. בעל המשרד בהיותו בן 22 החזיק כבר ברישיון משרד חקירות. קודם לכן שרת במשרד הבטחון וביחידת המודיעין של משטרת ישראל בדרום. תחילת דרכו בחקירות פרטיות הייתה במשרד מוביל בארץ של החוקר הפרטי שלמה נחשון ז"ל.

>> המשיכו לקרוא אודות משרד חקירות אברמסון