חוקר פרטי לשירותך 24 שעות
יצירת קשר עם חוקר פרטי
רוצים שאנחנו ניצור קשר בזמן שנוח לכם?
מלאו את הטופס וחוקר פרטי יצור קשר!

איך אגלה האזנת סתר?

הרבה אנשים פונים למשרדי חקירות ומספרים לאותו חוקר פרטי כי עשו עבודת בית בעצמם, דהיינו קנו באיזה חנות מכשיר האזנה, והניחו אותו במקום בו חשבו כי יקבלו נתונים על מתחרה, בן זוג אשר הם שומעים את כל מה שנאמר בחדר. 
 
אותם פונים לא מבינים כי הם עוברים עברת האזנת סתר, באמצעות האזנה לטלפון נייד או משהו בסגנון, שמשמעותה תיק פלילי על ביצוע עברה מסוג פשע. וצפויים להשפט.

יש מספר סוגי האזנה נפוצים: האזנה באמצעות מכשיר דיגיטאלי שהוא טייפ קטן ומתוחכם בעל סף רגישות גבוה מאד , ואשר מקליט כאשר מישהו מדבר. טייפ כזה יכול להשתל בכל מקום .
 
סוג האזנה שני וישן הוא משדר המתלבש על קו הטלפון ומשדר לטווח מסויים. בצד השני חייב להיות מקלט אשר מקליט את כל שיחות הטלפון .
 
סוג האזנה שלישי הוא האזנה באמצעות משדר המופעל באמצעות חיוג למספר . כאשר מתבצע החיוג המשדר מעביר את כל מה שהוא קולט במקום בו הוא נמצא.
 
ולאחרונה הצטרף הספייפון המותקן בטלפון נייד אשר למעשה בסיום ההתקנה הפלאפון הופך להיות מעין" אח גדול" כל שיחה טלפונית, כל מסרון,כל שיחה בחדר, מועברת למייל מוצפן. גם מיקום נושא המכשיר.
 
כפי כיום כל משרד פרסום מקצועי מציע שיטות פרסום בדרכים הטובות ביותר עקב ההתקדמות הטכנולוגית גם משרדי חקירות שונים מחזיקים ציוד מתקדם ולכן קל יותר לאתר האזנו , משרד חקירות מקצועי מכיר את כל סוגי המשירים בשוק, לדעת היכן לחפש פיזית, ולתת פתרון מניעתי לכל האזנה. הציוד חייב להיות אמין ומקצועי. ולא מערכות לגילוי של מיני מכשירים אשר אינם יכולות להתמודד עם הטכנולוגיה וצורות השידור.
 
משרד חקירות אברמסון מפעיל צוות טכני מיומן עם הציוד המתקדם מסוגו בעולם למתן שרות לאיתור וגילוי כל סוגי האזנות הסתר הנמצאים היום בשוק הפרטי.

משרד חקירות, ביצוע מעקביםחוקר כלכלי, חוקר פרטי

מיתוג | מיתוג עסקי | משרד פרסום | עיצוב לוגו | לוגו | פרסום באינטרנט | פרסום בפייסבוק

חוקר פרטי וגנבי האופניים
חוקר פרטי בבית משפט
חוקר פרטי
חוקר פרטי – להוציא את האמת!
תפקידו של חוקר פרטי במסגרת הליך פלילי
משרד החקירות אברמסון בניהולו של חוקר פרטי אמיר אברמסון פועל משנת 1971. בעל המשרד בהיותו בן 22 החזיק כבר ברישיון משרד חקירות. קודם לכן שרת במשרד הבטחון וביחידת המודיעין של משטרת ישראל בדרום. תחילת דרכו בחקירות פרטיות הייתה במשרד מוביל בארץ של החוקר הפרטי שלמה נחשון ז"ל.

>> המשיכו לקרוא אודות משרד חקירות אברמסון