חוקר פרטי לשירותך 24 שעות
יצירת קשר עם חוקר פרטי
רוצים שאנחנו ניצור קשר בזמן שנוח לכם?
מלאו את הטופס וחוקר פרטי יצור קשר!

חוקר פרטי | איך לבחור משרד חקירות

אחרי שקיבלנו את ההחלטה לשכור את שירותיו של משרד חקירות, החלטה המלווה בחששות רבים וספקות אם כדאי לעשות כן, יש צורך לבחור אחד. משרדי חקירות רבים מפוזרים בדרום במרכז וברחבי העולם, בעלי סממנים משותפים ועם זאת נבדלים זה מזה בהתנהלות החקירה, בקבלת החלטות ובהשגת התוצאות.
 
משרדי חקירות בארץ שונים בסוג ההתמחות שלהם והחקירות השונים שהם מבצעים. מחד יש את משרדי החקירות הנותנות מענה לחברות הגדולות בעניין ביטוח הונאות וכו', ומאידך יש משרדים קטנים הנותנים מענה לאזרחים ולבעיותיהם הם כגון: בגידות מצד בן הזוג, גניבות ממעביד וכו'. כולם פועלים במטרה להשיג את הוכחות לשביעות רצון הלקוח.
 
חשוב לשים לב לפני שבוחרים משרד חקירות, ולבצע "חקירה" קטנה משלנו על מספר נושאים:
 
דבר ראשון במעלה יש לבדוק היטב כי משרד החקירות בו אתם מעוניינים מחזיק ברישיון עסק "חקירות פרטיות" מטעם משרד המשפטים. וכמו כן העומד בראש המשרד מחזיק ברישיון לניהול משרד חקירות וכל חוקר פרטי המועסק במקום והמצוות למקרה הפרטי שלכם מחזיק ברישיון חוקר פרטי(כל חוקר פרטי עבר התמחות של 3 שנים והסמכה של משרד המשפטים).
 
במידה ואין למקום רישיון עבודה, הוא למעשה עובד מחוץ לחוק. וההשפעות עליכם עלולות להיות הרות גורל, כמו לדוגמא אי קבילות דו"ח החקירה בבית משפט.
 
החיפוש אחר משרד חקירות יכול להתפצל לכיוונים שונים. ישנה כמובן האפשרות של האינטרנט בו המידע זמין ונגיש לכל, אך בל נשכח כי האינטרנט טומן בחובו אף רמאים המתחזים למשרדי חקירות והפועלים ללא רישיון חוקי. אז איך נוכל לבחור משרד חקירות מתאים?!

כמובן שיש לשים לב למוניטין של משרד החקירות, לראות שיש כתובת ברורה ומן הראוי לקבוע פגישת היכרות לבקש לראות רישיון, ואפשר אף לבדוק אם השם מופיע בשמות עסקים בדפי זהב. לבקש המלצות ולדבר עם לקוחות נוספים של אותו משרד. לא להחליט בפגישה הראשונה. לאחר פגישות עם כמה משרדי חקירות וקבלת תשובות לשאלות הרבות, לחשוב ולהחליט.
 
מחיר עבור ביצוע חקירה פרטית ע"י משרד חקירות
 
המחיר שגובה משרד חקירות בעבור שירותיו הוא עבור ביצוע החקירה ובמקרה של אי הצלחה הלקוח עדיין חייב בתשלום. אך מקרים של אי הצלחה בביצוע חקירה הם מועטים לעומת ההצלחות הרבות אותן גורף המשרד. בדרך כלל התשלום הוא בעבור שעת עבודה. חשוב מאוד לבקש פירוט על המחיר ובתמורה למה הוא ניתן, לבקש קבלה על השירות, ואילו פעולות החקירה כוללת ומה סכומן. לדוגמא חקירות כלכליות דורשות חקירה אחרת מחקירה אחרת.
 
כמו כן יש לציין ולהדגיש כי כל חריגה מתקציב התשלום שיכול לקרות כתוצאה מהתפתחות החקירה חייב להיות מלווה באישור הלקוח. כמובן שיש לבצע השוואת מחירים קודמת ולשאול למחירים בכמה וכמה משרדי חקירות חוקיים כדי לדעת מה המצב האקטואלי בשוק. לא מן הנמנע כי משרד חקירות יבקש סכום גבוה בהשוואה לעמיתו מפאת ניסיונו העשיר והקבלות בהבאת תוצאות.
 
וותק וניסיון במקצוע הינם אבן בוחן לבחירת משרד חקירות ראוי שיביא לתוצאות הטובות ביותר אותן מבקש הלקוח. יש לבדוק כמה זמן משרד החקירות מחזיק ברישיון – דבר שיעיד במישרין על איכות המשרד. היבט נוסף הוא חוקר פרטי העומד בראש משרד החקירות. עברו במקצוע, שנות עיסוקו בתחום ומידת ההצלחה שלו הן חלק נכבד מבחירת משרד חקירות.
 
פעולות משרד חקירות וחוקרים פרטיים כוללים בין היתר מעקבים, איסוף מידע תוך כדי שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ובכל אמצעי העומד לרשות המשרד. מיומנות דיסקרטיות ועבודה במסווה הם שם המשחק וחשוב להיפגש מבעוד מועד עם החוקר הפרטי ולראות אם מקבלים ממנו תחושת בטחון. 
 
לסיכום נאמר כי בחירת משרד חקירות מקצועי וראוי חייב לעמוד במספר קריטריונים שיביאו להשגת תוצאות. אומנם הבחירה כרוכה במאמצים אך אין בה כדי להרתיע מבחירה במשרד חקירות זה או אחר, נהפוך הוא מטרת "החקירה" הקטנה שלנו נועדה להבטיח שקט נפשי בבחירת משרד חקירות באמינות שלו, במקצועיות שלו, ובהשגת תוצאות מהירות וברורות.


רשימת מאמרים בנושא בחירת משרד חקירות
תמיכה של משרד חקירות
כאשר פונים אל חוקר פרטי לצורך שכירת השירותים שהוא מספק, חושפים הלקוחות את הדברים הכי אישיים ואינטימיים והמטענים הרגשיים הנלווים.

משרד חקירות, ביצוע מעקביםחוקר כלכלי, חוקר פרטי

מיתוג | מיתוג עסקי | משרד פרסום | עיצוב לוגו | לוגו | פרסום באינטרנט | פרסום בפייסבוק

חוקר פרטי וגנבי האופניים
חוקר פרטי בבית משפט
חוקר פרטי
חוקר פרטי – להוציא את האמת!
תפקידו של חוקר פרטי במסגרת הליך פלילי
משרד החקירות אברמסון בניהולו של חוקר פרטי אמיר אברמסון פועל משנת 1971. בעל המשרד בהיותו בן 22 החזיק כבר ברישיון משרד חקירות. קודם לכן שרת במשרד הבטחון וביחידת המודיעין של משטרת ישראל בדרום. תחילת דרכו בחקירות פרטיות הייתה במשרד מוביל בארץ של החוקר הפרטי שלמה נחשון ז"ל.

>> המשיכו לקרוא אודות משרד חקירות אברמסון