חוקר פרטי לשירותך 24 שעות
יצירת קשר עם חוקר פרטי
רוצים שאנחנו ניצור קשר בזמן שנוח לכם?
מלאו את הטופס וחוקר פרטי יצור קשר!

משרד חקירות| מצלמות נסתרות | אמיר אברמסון חוקר פרטי

מה תגידו אם היינו אומרים לכם שגם כשאתם לא נמצאים במקום מסוים...אתם בעצם שם? במילים אחרות אתם יכולים להיות בשני מקומות ויותר בו זמנית. זה לא הזוי כמו שאתם חושבים, כי באמצעות מצלמות נסתרות והאינטרנט כל אחד יכול להיות "האח הגדול" בכל מקום אשר יחפץ.
 
היכן ניתן להתקין מצלמה נסתרת?
 
מצלמה נסתרת כשמה כן היא- סמויה וחבויה מעין אנושית, כדי להשיג את ההוכחות והראיות בזמן שהאובייקט כלל לא חושד שהוא תחת מעקב. מצלמות נסתרות מגיעות בוריאציות שונות בין אם זה על עט כדורי, מושתל במשקפי שמש בנגן מוזיקה ועוד רבים על מנת שיוכל לשמש כ"זיקית" ולהתמזג עם הטבע והסביבה ולשמור על כינויה מצלמה נסתרת. מצלמה סמויה נותנת תמונה בזמן אמת על הנעשה ובה בעת מתעדת ומקליטה הכול כך שתוכל לשמש כראיה.
 
למה צריך להתקין מצלמה נסתרת?
 
החשש והספקות מתעוררים כשאתה לא בנמצא וכפועל יוצא לא שולט במקומות והאירועים החשובים בחייך. התקנת מצלמה נסתרת מאפשרת לך לפקח אחר הנעשה בכל מקום שתרצה, ובתוך כך להשיג את תחושת הביטחון אליה אתה מתאווה והכול באמצעות מצלמה סמויה זעירה.
 
ישנם מצבים רבים בהם אנשים פונים להתקנת מצלמה נסתרת כפתרון לבעיות אמון. כמו למשל מנהל עבודה הרוצה לפקח ולהשגיח על העובדים שלו, מתקין מצלמה נסתרת ללא ידיעתם וכך הוא בעצם מקבל מידע זמין על הנעשה במקום גם כשהוא לא בנמצא. או לדוגמא מטפלת בידיה אתם מפקידים את הדבר היקר לכם מכל – את ילדיכם – ואתם רוצים להיות סמוכים ובטוחים כי הוא לא עובר התעללות מכל סוג שהיא – מתקינים מצלמה נסתרת בבית וכך בעצם מפקחים על טיפול הילד.
 
זאת ועוד השימוש והרכישה של מצלמות נסתרות נעשה בעיקר ע"י בלשים פרטיים במשרדי חקירות, אשר מוצאים שימוש רב ערך במצלמה סמויה להשגת ראיות ומכאן התוצאות שדורש הלקוח.
 
מצלמה נסתרת חושפת את האמת כמו שהיא, תמונה על הנעשה בצורה שלא ניתנת להכחשה, אי לכך ובהתאם לזאת הפכה ברבות השנים לכלי חזק אמין ומקורי במסע לחקר האמת. החוקר הפרטי ישתמש במצלמה סמויה כדי לעקוב אחר בני זוגכם במידה ונוצרו בעיות אמון במערכת יחסים. על מנת לתפוס את "הסוררים" בשעת מעשה החוקר הפרטי יסווה מצלמה נסתרת אשר תתעד את כל אשר נעשה הרחק מעינו של הלקוח.
 
בכל הקשור לבחירת משרד חקירות המבצע התקנה סמויה של מצלמות נסתרות יש כמובן לבדוק רישיון עסק ואת האישורים המתאימים. רק משרד חקירות  מקצועי ומיומן יוכל לדעת איפה מותר ואיפה אסור להתקין מצלמה סמויה.
 
לדוגמא אסור להתקין מצלמה במקלחות/שירותי עובדים. משרד חקירות מקצועי בזמן התקנת מצלמה נסתרת ייתן את הדגש על זוויות צילום הכי טובות, מקומות מוחשכים בהם ראות התמונה תהיה לקויה ועל כן יש צורך בבחירת מקום מואר ברוב שעות היום ולא תחת צל כלשהוא, או כמובן המקום הכי סמוי מן העין והכי משתלב עם הסביבה להשגת תוצאות צילום הטובות ביותר שניתן.
 
מצלמה נסתרת טומנת בחובה שימוש מיוחד וערכי לאין שיעור. היצירתיות והמקוריות בשימוש בה בזמן התקנתה במקום חבוי לא רק משרה תחושת ביטחון על הנעשה כשאתה לא בנמצא בהווה אלא אף נותנת לך את האפשרות לשימוש בעתיד בחומר המצולם.
 
"תמונה אחת שווה אלף מילים" אומרים. תחשבו כמה שוות כמה תמונות...

ניתן לפנות אל חוקר פרטי אמיר אברמסון, מנהל משרד החקירות, באחד מדרכי התקשורת הבאים, ולקבל ייעוץ מקצועי ללא התחייבות: 077-2305116


רשימת מאמרים בנושא מצלמות נסתרות
בדיקות לגילוי האזנות סתר ומצלמות נסתרות
חוששים שמישהו מאזין לשיחות הטלפון שלכם? גילוי האזנות סתר על ידי חוקר פרטי מוסמך המתמחה בהאזנות סתר בבית, במשרד, ברכב, בקו הטלפון ועוד. כנסו למידע נוסף.
קניית מצלמות סמויות
המאמר הבא מוקדש לשאלה - איך לדעת איזו מצלמה נסתרת לרכוש

משרד חקירות, ביצוע מעקביםחוקר כלכלי, חוקר פרטי

מיתוג | מיתוג עסקי | משרד פרסום | עיצוב לוגו | לוגו | פרסום באינטרנט | פרסום בפייסבוק

חוקר פרטי וגנבי האופניים
חוקר פרטי בבית משפט
חוקר פרטי
חוקר פרטי – להוציא את האמת!
תפקידו של חוקר פרטי במסגרת הליך פלילי
משרד החקירות אברמסון בניהולו של חוקר פרטי אמיר אברמסון פועל משנת 1971. בעל המשרד בהיותו בן 22 החזיק כבר ברישיון משרד חקירות. קודם לכן שרת במשרד הבטחון וביחידת המודיעין של משטרת ישראל בדרום. תחילת דרכו בחקירות פרטיות הייתה במשרד מוביל בארץ של החוקר הפרטי שלמה נחשון ז"ל.

>> המשיכו לקרוא אודות משרד חקירות אברמסון