חוקר פרטי לשירותך 24 שעות
יצירת קשר עם חוקר פרטי
רוצים שאנחנו ניצור קשר בזמן שנוח לכם?
מלאו את הטופס וחוקר פרטי יצור קשר!

חוקר פרטי - חקירות פרטיות הדרך לאמת! | משרד חקירות אברמסון

עץ החקירות הפרטיות שולח ענפיו למגוון רחב של תחומים בהם התחום העסקי והאישי. חקירות פרטיות רבות מתבצעות בנושא בגידות, הונאת ביטוח, חקירות כלכליות, בדיקת עובדים וכו'. החקירה הפרטית חושפת שחיתויות, אי צדק ושרלטנות ממניעים אישיים, ובכך מסייעת ללקוח להוציא את האמת לאור.
 
חוקרים פרטיים מורשים הם אלו המבצעים חקירות פרטיות, והם אלו שיעמדו בבתי המשפט להעיד לטובתכם. חוקרים פרטיים מורשים הם כאלה המחזיקים באמתחתם רישיון חוקר פרטי חוקי ובתוקף מטעם משרד המשפטים לעסוק בחקירות פרטיות. חוקרים פרטיים יכולים לבוא מהתחום האזרחי-העצמאי, או מהמשטרה או ממצ"ח (משטרה צבאית חוקרת). חוקר פרטי חוקר גם חקירות כלכליות בישראל למגזר הפרט והמגזר העסקי.
 
משרדי חקירות בישראל
 
משרד חקירות פרטי אמור להמציא בפנינו רישיון חוקי ותקף להחזיק משרד חקירות אף הוא ממשרד המשפטים. בישראל פועלים כיום מאות משרדי חקירות המעסיקים אלפי חוקרים פרטיים בקשת הרחבה של תחומים. את שירותיהם של החוקרים הפרטיים שוכרים בעיקר חברות ביטוח, בנקים רשויות ממשלתיות וחברות פרטיות, וגם "האזרח הקטן" שמאמין כי המשטרה לא מיצתה את החקירה ועל כן פונה לחוקר פרטי.
 
חוקר פרטי בעל ותק וניסיון בתחום יודע להביא לידי ביטוי את הידע הרב שרכש במרוצת השנים בזמן החקירה. הוא עושה שימוש בכל האמצעים הטכנולוגיים העומדים לרשותו, ומגיע למקומות בהם קצרה ידו של האזרח מלהושיע.
 
חוקר פרטי בישראל
 
חוקר פרטי מקצועי מחויב לפעול בדיסקרטיות ואמינות כלפי הלקוח. באופן מפתיע המדינה אינה מעניקה סמכויות מיוחדות לחוקר פרטי על פני כל אזרח אחר, הווה אומר יש איסור על ביצוע האזנות סתר והפרה של חוק צנעת הפרט וכל סטייה מהחוק בעת ביצוע החקירה יהפוך את ההוכחות המרכיבות אותה ללא קבילות במשפט, אך הוא רשאי לבצע חקירה על כל פעולותיה במסגרת החוק.
 
זאת ועוד מן הראוי לציין כי משקל העדות של חוקר פרטי בבית משפט הוא גדול בהשוואה לאדם מן המניין בגלל שעדותו נתפסת כעדות מומחה.
 
משרד חקירות בתל אביב? באר שבע? חיפה? ירושלים?איך בוחרים משרד חקירות מתאים?
 
היה והחלטתם לגשת למשרד חקירות לביצוע חקירה פרטית אין מה למהר להחליט. גשו למספר משרדים, תפגשו עם העומד בראשם תתרשמו ולאחר מחשבה וניתוח המידע שקיבלתם - החליטו.
 
כמובן שיש לשים דגש לכל הרישיונות וכדאי לבקש גם המלצות. ניסיון של המשרד בתחום גם הוא יהווה משקל רב בהחלטה. בנוסף לתחושת הביטחון שישרה עליכם בזמן השיחה ראש המשרד ורושם ראשוני שרק בשיחה פנים מול פנים אפשר לקבל.
 
הבחירה הטבעית היא לבחור משרד חקירות בסמוך למקום בו תבוצע החקירה, מאחר והחוקרים הפרטיים מתמצאים טוב יותר בשטח ומכאן שידעו לתמרן ולאלתר בעת חקירה. לכן אם אתם מחפשים משרד חקירות בתל אביב, באר שבע, חיפה או ירושלים, העדיפו לבחור משרדי חקירות הפועלים וממוקמים באזורים הללו.
 
תחום החקירות הפרטיות הוא בעל השפעה רבה על הקורה בבית משפט בין אם זה במתן עדות מומחה או בין אם זה הצגת דו"ח חקירה פרטית והממצאים שעלו במהלכה במידה והם חוקיים וקבילים. קו דק מאוד מפריד בין מה שאנו חושבים שמותר לעשות לבין מה שמגדיר החוק בתחום הפרטיות והאזנות ועל כן חוקר פרטי מקצועי אמור לדעת איפה לשים את הגבולות ויחד עם זאת לפעול להצלחת החקירה לשביעות רצונו של הלקוח.


רשימת מאמרים בנושא חקירות פרטיות
השגת ראיות על הוצאת דיבה
לא פעם מגיעות פניות אל משרדי חקירות על בקשה לאסוף ראיות על הוצאת דיבה , בדור האינטרנט זאת תופעה שכיחה המסבה נזק בל ישוער למי שנפגע.
חקירות עבור רשויות
משרד החקירות אמיר אברמסון עובד בשרות הרשויות המקומיות משנת 1980, וצבר נסיון רב בנושא. מנהל המשרד עוסק גם ביעוץ ראשי רשויות וגזברים.
חקירות של אלימות במשפחה
הייתי מחלק את האלימות במשפחה למספר סוגים: אלימות מילולית, אלימות פיזית, התעללות נפשית ופיזית, כאשר כל נושא ונושא הוא אקוטי לגבי מי שחווה אלימות.
גילוי עריות במשפחה
אחד הנושאים להם נחשפתי במקצוע המקומם אותי כל פעם ואינו נותן לי מנוח, אלו הפניות בנושא פדופיליה, וחשדות לגילויי עריות במשפחה.
חוקר פרטי בבאר שבע
פנייה לחוקר פרטי בבאר שבע דורש בדיקה מקיפה בנושאים שונים, האם לאותו חוקר פרטי יש ניסון בתחום החקירה המתבקש?
חוקר פרטי – להוציא את האמת!
אחד הדברים שבגללם אנשים מזמינים חוקר פרטי, היא ניסיון להוציא את האמת על רקע של למשל תביעת דיבה או לשון הרע.
חוקר פרטי
מכת הגניבות בקבוצים ובמושבים, הפכה בשנים האחרונות להפסד כלכלי עצום. הגנבים גונבים רכבים וגם מוצרי חקלאות כולל בעלי חיים.
חוקר פרטי בבית משפט
הרבה פעמים מגיעים אנשים לבית משפט בגלל הפרות הסכמים שלעתים נאמרו בעל פה ולא תועדו בכתב.
חוקר פרטי וגנבי האופניים
גם כאשר מתועדים גנבים במצלמות עדיין צריך לאתר אותם אומר חוקר פרטי. יש משרדי חקירות שפועלים בשיתוף פעולה עם אנשים שחיים מעבר לקו הירוק בניסיון לעלות על מידע לו הם זקוקים בחקירות שלהם.

משרד חקירות, ביצוע מעקביםחוקר כלכלי, חוקר פרטי

מיתוג | מיתוג עסקי | משרד פרסום | עיצוב לוגו | לוגו | פרסום באינטרנט | פרסום בפייסבוק

חוקר פרטי וגנבי האופניים
חוקר פרטי בבית משפט
חוקר פרטי
חוקר פרטי – להוציא את האמת!
תפקידו של חוקר פרטי במסגרת הליך פלילי
משרד החקירות אברמסון בניהולו של חוקר פרטי אמיר אברמסון פועל משנת 1971. בעל המשרד בהיותו בן 22 החזיק כבר ברישיון משרד חקירות. קודם לכן שרת במשרד הבטחון וביחידת המודיעין של משטרת ישראל בדרום. תחילת דרכו בחקירות פרטיות הייתה במשרד מוביל בארץ של החוקר הפרטי שלמה נחשון ז"ל.

>> המשיכו לקרוא אודות משרד חקירות אברמסון