חוקר פרטי לשירותך 24 שעות
יצירת קשר עם חוקר פרטי
רוצים שאנחנו ניצור קשר בזמן שנוח לכם?
מלאו את הטופס וחוקר פרטי יצור קשר!

חוקר פרטי חקירות ירושות ועזבונות | משרד חקירות אברמסון

חקירות ירושה ועיזבון הן חקירות סבוכת מורכבות ועמוסות במערבולת של רגשות, אינטרסים וחשיפת האמת.
 
חקירת ירושה נוברת בנבכי אילן היוחסין המשפחתי לצד הגעה להגינות וצדק בכל הקשור לחלוקת הרכוש של המנוח אל יקיריו על פי החוק. כל צד רוצה נתח גדול יותר מ "העוגה" ויש כאלה שילכו רחוק ומחוץ לחוק כדי להשיג את מבוקשם.
 
מדוע יש צורך בביצוע חקירות צוואה ע"י חוקר פרטי ?
 
אדם העובד למחייתו ברוב שנות חייו מטבע הדברים גם רוכש לעצמו רכוש רב כגון דירה רכב וכספים המגיעים מהפנסיה וממקורות נוספים הידועים לו. כאשר נראה כי הוא מוריש את כספו וממונו לאנשים זרים ולא לבני משפחתו, מבשרו ודמו, מתחיל להתעורר החשד. כאן מתבצעת חקירת ירושה ע"י חוקר פרטי לברר האם הופעלו לחצים כלשהם על המוריש לכתוב בצוואה אנשים ספציפיים שהם לאו דווקא שאר בשרו.
 
אם הנכסים לא חולקו באופן שווה בין הילדים עקב "הנחייה" של אחד הילדים שהיה הנוכח בעת כתיבת הצוואה, דבר האסור עפ"י החוק או כאשר "צצים" להם קרובי משפחה שטרם יצרו קשר עם המנוח בחייו אך במותו עטים כמו נשרים על הרכוש. גם כשאין יורשים חוקיים מקרבה ראשונה, חקירת ירושה פועלת למען השגת ראיות ממדינות שונות על הקרבה המשפחתית החוקית ומכאן חלוקת הירושה למשפחה מקרבה שנייה ושלישית.
 
מהם התנאים בהם הצוואה חוקית?
 
לכל אחד יש זכות לכתוב צוואה וכאשר היא אינה בנמצא היורשים החוקיים הם בני משפחתו מקרבה ראשונה, ואם המנוח נפטר כשהוא ערירי וחשוך ילדים החלוקה היא לפי בן משפחה קרוב יותר, ולאחר מכן אף צעיר יותר.
 
גם כאשר ישנה צוואה אך תמוהה מאחר המנוח הוריש את כספו למאהבת בסוף ימיו ולא לילדיו מתבצעת חקירה. הצוואה אמורה להיכתב ע"י אדם בנוכחות שני עדים שלא כלולים בצוואה. וכמו כן הצוואה נכתבת ע"י האדם בעודו צלול, ומפוכח ומודע היטב למה הוא כותב. היא נכתבת בכתב ידו ותכיל את חתימתו ותאריך כתיבת הצוואה.
 
מקרי הונאה ע"י שרלטנים ורמאים המתחזים לבני משפחה הוא נפוץ בהקשר של קבלת ירושה או עיזבון. חקירות ירושה חושפות משיכות כספים והעברת בעלות של נכסי המנוח ממש לפני פטירתו כדי למנוע חלוקה שווה בין כול היורשים החוקיים.
 
אם אתם חושבים שמגיע לכם עפ"י חוק חלק מהרכוש של המנוח אל תהססו לפנות אל משרד חקירות המתמחה בחקירות כלכליות ומכיר את תחום הירושה על בוריו ויידע איך לפעול על מנת לתת גם לכם את החלק שמגיע לכם.
 
נושא הפטירה של אדם הוא לא דבר קל, ובמיוחד אם זה מעלה על פני השטח ויכוחים מרים על כספים וחלוקת רכוש. חקירת ירושה מאפשרת לכם לקבל עפ"י חוק את החלק שלכם מנכסי הנפטר, תוך כדי איתור נכסי המנוח על כל חלקיו, והפרכת טענות לקרבה פתאומית למנוח.
משרד חקירות מנוסה מכיר את החוק וידןע כיצד לפעול במקרים אלו במטרה להקל עליכם בהשגת ראיות ועדויות המאששות את הזכות החוקית שלכם על נכסי יקירכם.משרד חקירות, ביצוע מעקביםחוקר כלכלי, חוקר פרטי

מיתוג | מיתוג עסקי | משרד פרסום | עיצוב לוגו | לוגו | פרסום באינטרנט | פרסום בפייסבוק

חוקר פרטי וגנבי האופניים
חוקר פרטי בבית משפט
חוקר פרטי
חוקר פרטי – להוציא את האמת!
תפקידו של חוקר פרטי במסגרת הליך פלילי
משרד החקירות אברמסון בניהולו של חוקר פרטי אמיר אברמסון פועל משנת 1971. בעל המשרד בהיותו בן 22 החזיק כבר ברישיון משרד חקירות. קודם לכן שרת במשרד הבטחון וביחידת המודיעין של משטרת ישראל בדרום. תחילת דרכו בחקירות פרטיות הייתה במשרד מוביל בארץ של החוקר הפרטי שלמה נחשון ז"ל.

>> המשיכו לקרוא אודות משרד חקירות אברמסון