חוקר פרטי לשירותך 24 שעות
יצירת קשר עם חוקר פרטי
רוצים שאנחנו ניצור קשר בזמן שנוח לכם?
מלאו את הטופס וחוקר פרטי יצור קשר!

חוקר פרטי לגירושין ובגידות | משרד חקירות

לקוחות אשר פונים למשרד חקירות בעקבות נושאים כואבים כמו גירושין ואפילו בגידה, מצפים לקבל את השירות הדיסקרטי, האמין והמקצועי ביותר. לכן, יש לפנות למשרד בעל ניסיון, אשר פיתח טכניקות ייחודיות להשגת ראיות, ראיות שיכולות להועיל ללקוחות במעמד בית הדין.

הפנייה אל משרד חקירות נעשית לרוב לאחר שעלה חשד לכך שבן / בת הזוג בוגדים. ישנם מספר סימנים מקדימים שיכולים להצביע על בגידה בתוך הקן המשפחתי, ולחזק את חשדותיו של בן הזוג. במאמר הבא ננסה להבין לאילו סימנים חשוב להתייחס וכיצד ניתן להבטיח שהלקוח ישאר עם ידו על העליונה בתיק הגירושין.

סימנים מקדימים לבגידה

על אף שבני זוג בדרך כלל מגלים חשדות לבגידה באופן אינטואיטיבי, מחקרים שנערכו בנושא גילו כי ישנם מספר סימנים ודפוסי התנהגות חוזרים אשר יכולים להעיד על בגידה מצד אחד מבני הזוג: בן זוג המחזיק בצמוד אליו את המכשיר הנייד בכל אשר ילך, כאשר המכשיר תמיד נמצא על רטט, היא דוגמא להתנהגות מחשידה, העשויה להצביע על בגידה.

בנוסף, בן זוג אשר מוחק באופן אובססיבי הודעות טקסט בתיבת הדואר הנכנס או היוצא אמור לעורר חשד. בן זוג אשר נמנע מקיום יחסי מין בטענות שונות ו/או מתקלח מיד עם הגעתו הביתה, ללא שום דיחויים, עשוי לרמוז על כך שמתרחשת בגידה.

כמובן שאם בן הזוג יוצא מהבית בשעות שלא מאפיינות אותו, או שמעגל החברים שלו התרחב פתאום ללא סיבה בולטת לעין, אלה כולם סימנים שאמורים להרים גבה. גם סימנים התנהגותיים, כמו חוסר סבלנות פתאומי מצדו של בן הזוג, עשויים להעיד על כך שהוא בוגד.

חשיבותו של האיסוף המודיעיני

תהליך הגירושין עשוי להיות מייגע עבור בני הזוג הן מהבחינה הרגשית והן מהבחינה הכלכלית. לכן, הראיות המודיעיניות עשויות לא רק להשפיע על תוצאותיו של ההליך המשפטי, אלא גם לקצר אותו. בישראל תהליך הגירושין יכול להתקיים בבין הדין הרבני ובבית הדין לענייני משפחה, כאשר הגשת התביעה בבית הדין הרבני בדרך כלל מטיבה עם הגבר, מאחר והוא יכול להגיש אליהם תביעה כרוכה, ובכך לצמצם את יכולותיה של בת הזוג לפנות לבית הדין לענייני המשפחה.

במידה והגבר אכן הקדים את האישה והגיש את תביעתו לבית הדין הרבני, הרי שאיסוף ראיות על ידי הצד השני, יכול למנוע ממנו לצאת עם ידו על העליונה. ההלכה מגדירה חוקים מאוד נוקשים הקובעים מהי בגידה, ובנוסף, בית הדין הרבני לא מקבל ראיות שנאספו בשבת. חוקר פרטי מיומן מודע לכל אותם כללים נוקשים ויודע אילו ראיות קבילות בבית הדין ואילו לא.

השפעת הראיות על הליך הגירושין

איסוף ראיות הנוגעות לבגידות בתא המשפחתי חשובות מאוד, מאחר וגם בית הדין הרבני וגם בית הדין לענייני משפחה, עלולים לקבוע כי הבגידה היא העילה להליך גירושין. במצב כזה רשאי בית הדין לקבוע כי האישה תאבד את מזונותיה, לכפות גט על הבעל או אפילו לשלול מהאישה זכות קניינית בהסדרי הרכוש. בית הדין הרבני מתייחס לבגידת אישה בחומרה רבה, יותר מאשר בגידת גבר.

ישנם קווים אדומים שנקבעו על ידי בית המשפט העליון, ואוסרים על החוקרים להביא כראיה תמונות שצולמו מחדר המיטות של הצד הבוגד, בהתאם לחוק הגנת הפרטיות, שהוא ערך עליון במקרים אלה. משמע גם אם בית הדין הרבני יטיל סנקציות על האישה הבוגדת, בית המשפט העליון רשאי להפוך את ההחלטה מתוך השאיפה לשמור על חוק הפרטיות.

על ההתנהלות שבין הלקוח לחוקר הפרטי

כדי לקצר את תהליך העבודה מול החוקר הפרטי, מומלץ להביא לו כל אינפורמציה רלוונטית העשויה להקל על עבודתו. נתונים כמו תמונתו של בן/ בת הזוג ושל המאהב/ת (אם יש), מספר רכבם, פרטים אודות חבריהם של בן/בת הזוג ואפילו פלט שיחות ממכשירו של בן/ בת הזוג, בתנאי שהוצאו כחוק, יכולים לסייע לחוקר הפרטי בניהול החקירה.

על הלקוח לוודא שהחוקר הפרטי לא מתחיל בעבודתו מבלי שיקבל את כל האינפורמציה המקיפה לגבי בן הזוג, לרבות מסמכים, חשבונות, תדלוקים, מסרונים, פתקים וכן מידע בנוגע לסדר יומו של בן הזוג, כמו למשל שעות עבודה, הרגלים ומקומות שבהם הוא נוהג לבקר.

על ההתנהלות שבין הלקוח לבין בן זוגו


הדרישה להיות דיסקרטיים לא תקפה אך ורק לגבי החוקר, אלא גם עליכם, בתור הלקוחות. לכן, יש למעט לשתף חברים בפרטי החקירה ובעצם פנייתכם אל חוקר פרטי, ובוודאי שאסור לגלות לבן הזוג שפניתם לחוקר פרטי, שכן הוא עלול להקדים אתכם בהגשת התביעה לבית הדין.

אל תבצעו שיחות טלפוניות לחוקר הפרטי ממכשיר הרשום על שמכם, ואל תחזיקו כרטיסי ביקור של החוקר בארנקכם (או בכל מקום אחר). גם במהלך מריבה עם בן הזוג, חשוב, לשמור על קור רוח ובשום פנים ואופן לא לחשוף את פנייתכם לחוקר הפרטי. משרד חקירות מקצועי ומנוסה יודע להסביר זאת ללקוחותיו. 

רשימת מאמרים בנושא חקירות פרטיות - גירושין
השגת ראיות לבגידה - חקירה
נילי יצאה מהבית והחלה בנסיעה לכוון צפון, נכנסה להרבה חנויות קוסמטיקה, ולקניונים, מעקב קשה מאד הדורש לפחות עוד צוות חוקרים פרטיים.


משרד חקירות, ביצוע מעקביםחוקר כלכלי, חוקר פרטי

מיתוג | מיתוג עסקי | משרד פרסום | עיצוב לוגו | לוגו | פרסום באינטרנט | פרסום בפייסבוק

חוקר פרטי וגנבי האופניים
חוקר פרטי בבית משפט
חוקר פרטי
חוקר פרטי – להוציא את האמת!
תפקידו של חוקר פרטי במסגרת הליך פלילי
משרד החקירות אברמסון בניהולו של חוקר פרטי אמיר אברמסון פועל משנת 1971. בעל המשרד בהיותו בן 22 החזיק כבר ברישיון משרד חקירות. קודם לכן שרת במשרד הבטחון וביחידת המודיעין של משטרת ישראל בדרום. תחילת דרכו בחקירות פרטיות הייתה במשרד מוביל בארץ של החוקר הפרטי שלמה נחשון ז"ל.

>> המשיכו לקרוא אודות משרד חקירות אברמסון