חוקר פרטי לשירותך 24 שעות
יצירת קשר עם חוקר פרטי
רוצים שאנחנו ניצור קשר בזמן שנוח לכם?
מלאו את הטופס וחוקר פרטי יצור קשר!

משרד חקירות | אמיר אברמסון חוקר פרטי

ישנם מצבים רבים בהם אנשים רואים בהשכרת חוקרים פרטיים כפתרון לכל אי אילו בעיות אמון שנוצרו בינם לבין בני זוגם, עמיתיהם לעבודה או הכפופים להם, מתוך רצון לדעת את האמת באופן סופי וודאי.
 
חוקרים פרטיים הם בעלי נגישות לקשת רחבה של אמצעים ולצד עם ניסיון וותק רב באפשרותם להגיע לחקר האמת במינימום זמן ומקסימום הצלחה. לרוב חוקרים פרטיים הם בעלי עבר בביצוע חקירות פרטיות - אם זה בעבר במשטרה או בצבא, מה שנותן להם יתרון יחסי על פני רוב האוכלוסייה בפיצוח התעלומה או אימות החשדות.
 
היתרון המרכזי של חוקרים פרטיים
 
חוקרים פרטיים משתמשים בכל האמצעים העומדים לרשותם במסגרת החוק, תוך כדי שימוש ביכולות שרכשו במהלך השנים בין אם זה בביצוע מעקבים, השגת הוכחות וראיות שלא משתמעות לשני פנים צילומים ממצלמה נסתרת, וידויים בהקלטה, ובין אם זה ביצוע מחקר שיטתי במדיה ובמודיעין גלוי להשגת מידע על הנחקר.
 
כל האמצעים הכשרים העומדים לרשות חוקרים פרטיים מנוצלים על מנת לבצע חקירה פרטית מהימנה ובעלת תוצאות. חשיבות השגת תוצאה מוחלטת עומדת בראש מענייניהם של חוקרים פרטיים.
 
ישנם מספר מצבים בהם נחוצים חוקרים פרטיים, והם כלהלן:
 
לדוגמא, אם בעל חברה מובילה חושד כי העובד שלו מעביר מידע חסוי למתחרים, הוא יכול לשכור את שירותיו של חוקר פרטי או משרד חקירות, אשר יבצע את המעקב אחר כל פעולותיו של אותו עובד תוך שימת דגש על האנשים איתם נפגש/דיבר, מקומות אותם הוא פקד וכו'.
 
כל המידע יועבר לבעל החברה שבשלו ממשיך בעבודתו, בעוד החוקרים הפרטיים מורידים ממנו את עול החקירה אחר אותו עובד.
 
מקרה נוסף שבו שילוב חוקר פרטי הוא נחוץ הוא של גבר החושד כי אשתו בוגדת בו, שוכר את שירותיו של חוקר פרטי, אשר מבצע את המעקב אחריה, במשך ימים ואף שבועות כדי לדעת אם חשד הבעל הוא אמיתי.
 
תמונות, הקלטות וראיות הן רק חלק מההוכחות הרבות שחוקר פרטי מסוגל להשיג כדי לרצות את הלקוח ולהביא את חששו לסיום.
 
השגת ראיות מוצקות וקבילות לבית המשפט -  במידה והנתבע/תובע מעוניינים להשיג הוכחות קבילות בבית משפט, אשר יביאו אותם לניצחון במשפט, הם שוכרים חוקרים פרטיים שמבצעים עבודתם נאמנה תוך דבקות במטרה שלשמה נשכרו. ההוכחות הן ההבדל המהותי בין הפסד לניצחון במשפט.
 
חוקרים פרטיים עושים לילות כימים על מנת לקבל תמונה ברורה בשביל הלקוח ועל סיכויי הזכייה שלו במשפט נתון. ואם במשפט עסקינן אזי נוכחות החוקר הפרטי, בעל הרישיון החוקי, כעד במשפט יחד עם כל חומר החקירה שנאסף יכול להיות הדבר שיביא לניצחון המיוחל במשפט.
 
מן הראוי לציין כי חוקרים פרטיים שומרים על חשאיות מלאה של הלקוח, ושום מידע אודותיו לא יוצא מחוץ לכותלי החברה, כך שהלקוח לא ייחשף בפני הציבור. זאת ועוד גם הפעולות הנעשות במסגרת השירות הן דיסקרטיות לחלוטין ובצורה המקצועית ביותר ואינן קושרות בין הלקוח לנעשה בשטח.
 
חומר החקירה והדו"ח שמוגש ללקוח הוא במסגרת מסווג ולא ניתן לחשיפה אלא באישור מפורש של הלקוח( חתימה) או בצו בית משפט. כל משרד חקירות שהוא מחזיק ברישיון עבודה מטעם משרד המשפטים, ואיתו כל חוקר שמועסק. ומכאן שכל משרד נמצא בפיקוח מלא של משרד המשפטים.
 
לסיכום, נחיצות חוקרים פרטיים במצב סבוך ובעייתי אליו נקלע הלקוח יכולה להתברר כמכרעת, מפאת העובדה הפשוטה שהמקוריות והיצירתיות של חוקרים פרטיים יכולה להביא לתוצאות אותם מבקש הלקוח ולשביעות רצונו המלאה על הצד הטוב ביותר ובזמן הקצר ביותר. ספק ולו הקטן ביותר כאשר הוא מוסר הוא מביא לשלוות נפש רוגע, ואמון שערכם לא יסולא בפז.
 
על כן בשקילת הנחיצות של חוקר פרטי על המאזניים, יכולה להטות את הכף לכאן או לכאן בכל מקרה משפטי או מקרה פרטי של חשד.


רשימת מאמרים בנושא חוקרים פרטיים
עורכי דין בסיוע חוקרים פרטיים
המכה הניצחת שתביא את הניצחון במשפט תגיע מידיו הנאמנות של חוקר פרטי אשר באמתחתו ראיות למכביר.
בלש פרטי לשירותך!
בלש פרטי מרחיב את אפשרויות הצלחת החקירה שלכם על בסיס ידע וותק לצד הקדמה הטכנולוגית ויודע לשלב בין השניים להבאת התוצאות הרצויות.
תפקידו של חוקר פרטי במסגרת הליך פלילי
חוקרים פרטיים רגילים לעבוד עם כל עו"ד פלילי שמעריך את התרומה שלהם לתיק ויודע כיצד להפעיל אותם במקרים הדורשים זאת.

משרד חקירות, ביצוע מעקביםחוקר כלכלי, חוקר פרטי

מיתוג | מיתוג עסקי | משרד פרסום | עיצוב לוגו | לוגו | פרסום באינטרנט | פרסום בפייסבוק

חוקר פרטי וגנבי האופניים
חוקר פרטי בבית משפט
חוקר פרטי
חוקר פרטי – להוציא את האמת!
תפקידו של חוקר פרטי במסגרת הליך פלילי
משרד החקירות אברמסון בניהולו של חוקר פרטי אמיר אברמסון פועל משנת 1971. בעל המשרד בהיותו בן 22 החזיק כבר ברישיון משרד חקירות. קודם לכן שרת במשרד הבטחון וביחידת המודיעין של משטרת ישראל בדרום. תחילת דרכו בחקירות פרטיות הייתה במשרד מוביל בארץ של החוקר הפרטי שלמה נחשון ז"ל.

>> המשיכו לקרוא אודות משרד חקירות אברמסון