חוקר פרטי לשירותך 24 שעות
יצירת קשר עם חוקר פרטי
רוצים שאנחנו ניצור קשר בזמן שנוח לכם?
מלאו את הטופס וחוקר פרטי יצור קשר!

הטרדות בטלפון | משרד חקירות אברמסון חוקר פרטי

אתם מקבלים טלפונים בלתי פוסקים מגורם בלתי מזוהה? מצלצלים ומנתקים ואתם חוששים שזו לא טעות? מתקשרים אליכם ומשמיעים קולות מוזרים? אם אתם נופלים קורבן להטרדה טלפונית אז כדאי שתדעו שיש שתי תוצאות בהן ההטרדות תפסקנה: המטריד יקבל את אשר הוא חפץ וזה לערער את שלוות נפשכם ולהפיל את חיתתו או את שגעונו על עולמכם, או שחוקר פרטי יאתר את אותו מטריד וישים סוף לסוגיה המטרידה את מנוחתכם ומדירה שינה מעיניכם.
 
מה הם המניעים להטרדה טלפונית?
 
המניעים להטרדה טלפונית בלתי פוסקת הם רבים. החל בנקמה ממניעים אישיים, סחיטה באיומים, התנכלות אישית וכלה בהפגנת רגשות אהבה עזים או סתם אנשים תימהוניים. כאן כמובן המוטרד/ת נמצא בין הפטיש לסדן מאחר והוא לא מעוניין לקיים את השיחה הטלפונית ולנתק הקשר אך מצד שני כל עוד המטריד לא יספק את צרכיו החולניים הוא לא יחדל מלהטריד טלפונית כך שאנו במבוי סתום והבעיה לא תעלם מעצמה.
 
אנשים המבצעים הטרדה טלפונית עושים זאת מתוך רצון לערער את חייו של המוטרד ולמשוך את תשומת ליבו לרצונותיו הוא.
 
המטריד מבצע שיחות בדרך כלל ממספר חסוי או חסום כך שהמספר לא נגלה לאזרח התמים, או שהשיחה מבוצעת מטלפון ציבורי. כך או כך, קשה לאנשים ללא ידע בתחום וללא המכשור המתאים להתחקות אחר השיחות המטרידות. ניתן להגיש תלונה במשטרה אך להם קשה לפעול כאשר אין איום ממשי על חיים או בגלל העדפה נמוכה עקב עומס בתיקים.
 
חוקר פרטי הוא האדם אשר יכול להחזיר את השקט לחייכם ולהביא את המטריד לדין.
 
איך חוקר פרטי יכול לסייע במקרה של הטרדה טלפונית?
 
חוקר פרטי מנוסה המכיר מקרוב מקרי הטרדות רבים, ובאפשרותו לעקוב אחר השיחה הטלפונית באמצעים טכנולוגים מתקדמים אשר לא בהישג ידם של רבים. החוקר הפרטי ישיג הקלטות של השיחה, יזהה את מקור השיחה החסויה והלא מזוהה וגם לאחר חקירה יכול לעלות על הכתובת ממנה בוצעה השיחה ומכאן הדרך למטריד קצרה.
 
חוקר פרטי ימציא בפניכם את כל חומר החקירה הכולל את ההקלטות השוואת הקול באמצעות תוכנה מיוחדת, צילומים של החשוד מתקשר בעת השיחה ותיעוד של כל רגע ורגע בחקירה. מן הראוי לציין כי דו"ח החקירה על כל סעיפיו הוא קביל בבית משפט ומוצג כראיה.
 
לאן הטרדות טלפוניות יכולות להוביל?
 
היה והמטריד הטלפוני חש כי אין עליו איום והוא יכול לעשות כאוות נפשו, ההטרדות הטלפוניות יכולות לעלות מדרגה להטרדה פיזית. האלימות המילולית בהחלט יכולה להפוך לאלימות פיזית והנזק יהיה גבוה יותר ממה שהוא. על כן חשוב לחשוף את זהות המטריד כי רק כך הוא יחשוש מלהמשיך בשלו מפאת הסיכון בתביעה אזרחית/פלילית.
 
הטרדות הטלפון מפריעות לשגרת יומנו ומסיטות את תשומת הלב מהדברים החשובים בחיים כמו ההתעסקות במשפחה בקריירה ועל כן כל רגע חשוב כזה הולך לריק. שלא נדבר על הלילות הלבנים והעיניים הטרוטות מפאת הצלצולים המטרידים בשעות לא שגרתיות.
 
חוקר פרטי מעניק את מלוא תשומת הלב לבעיה כך שאתם תוכלו להמשיך בחייכם ללא מפריע בעוד החוקר הפרטי דולק אחר המטריד ולוכד אותו ברגע ובמקום שהוא לא מצפה לו.

ניתן לפנות אל חוקר פרטי אמיר אברמסון, מנהל משרד חקירות, באחד מדרכי התקשורת הבאים, ולקבל ייעוץ מקצועי ללא התחייבות: 077-2305116משרד חקירות, ביצוע מעקביםחוקר כלכלי, חוקר פרטי

מיתוג | מיתוג עסקי | משרד פרסום | עיצוב לוגו | לוגו | פרסום באינטרנט | פרסום בפייסבוק

חוקר פרטי וגנבי האופניים
חוקר פרטי בבית משפט
חוקר פרטי
חוקר פרטי – להוציא את האמת!
תפקידו של חוקר פרטי במסגרת הליך פלילי
משרד החקירות אברמסון בניהולו של חוקר פרטי אמיר אברמסון פועל משנת 1971. בעל המשרד בהיותו בן 22 החזיק כבר ברישיון משרד חקירות. קודם לכן שרת במשרד הבטחון וביחידת המודיעין של משטרת ישראל בדרום. תחילת דרכו בחקירות פרטיות הייתה במשרד מוביל בארץ של החוקר הפרטי שלמה נחשון ז"ל.

>> המשיכו לקרוא אודות משרד חקירות אברמסון