חוקר פרטי לשירותך 24 שעות
יצירת קשר עם חוקר פרטי
רוצים שאנחנו ניצור קשר בזמן שנוח לכם?
מלאו את הטופס וחוקר פרטי יצור קשר!

משרד חקירות לבדיקת שימוש בסמים | אמיר אברמסון חוקר פרטי

הילד שלכם מתנהג מוזר ואתם חושדים שהוא משתמש בסמים? מפחדים שהשימוש בסם יוביל אותו לתהום? השימוש בסמים בקרב בני נוער גואה ועימו יורד גיל הנערים המשתמשים בסמים. השימוש בסם הוא בעל השפעה הרסנית על המשתמש וגורמת לו להתמכרות קשה המביאה אותו לאפיסת כוחות פיזיים ונפשיים, דבר הגורם לצער וכאב לא רק למשתמש עצמו אלא גם לסובבים אותו החרדים לגורלו.
 
חוקר פרטי יחשוף אתכם לעולמו הסגור של ילדיכם וימצא את אשר חבוי ויציל אותו לפני שיהיה מאוחר מידי.
 
למה הילדים שלנו משתמשים בסמים?
 
בני הנוער אוהבים להיות מקובלים. או בחברת נערים מקובלים. ויש נערים שיעשו הכול כדי להתרועע עם הנערים הנחשבים אפילו בלי להתחשב בתוצאות והשלכות מעשיהם. כמו למשל לעשן סמים. לחץ חברתי מופעל מצד נערים אחרים להצטרף לקבוצת מעשני סמים, וכך הדרך להתנסות ראשונה בסם קצרה.
 
לא פעם הרצון לנסות דברים חדשים הוא גם גורם לשימוש בסם, וההתמכרות היא שמביאה את הילדים שלנו להמשיך ולצרוך. לפעמים ההורים עסוקים מידי בפרנסת הבית ובקריירות שלהם כך שהחסכים הרגשיים של הילד מתמלאים עם הצורך לעשן סמים ולמשוך קצת תשומת לב מהוריו. כמו כן הציפיות מההורים ומהחברים להיות המוצלח ביותר, הטוב ביותר גם כן מביא להתמוטטויות נפשיות, בריחה מהאכזבות וחוסר יכולת לעמוד בציפיות ועל כן חיפוש אחר מקלט בסם.
 
מה צריך להדליק "נורות אדומות"?
 
ישנם מספר סממנים אשר מעלים לנו את החשד שהילד שלנו מעשן סמים. אם אנו רואים שיש שינוי קיצוני בהתנהגות שלו, והאופי שלו הוא לא כתמול שלשום. במידה והילד "מעופף" קצת ומתנהג מוזר מהרגיל, ולא כפי היינו מורגלים עד כה. אם הילד מסתובב בחברת נערים "בעיתיים" או גדולים ממנו בכמה שנים טובות. אם הילד עייף כל הזמן, והעיניים שלו אדומות והוא יורד במשקל וכו'.
 
איך חוקר פרטי שם סוף לפרשה?
 
חוקר פרטי מנוסה הוא בעל אמצעי מחשוב ודרכים מתוחכמות ויצירתיות לדעת אם הילד שלכם משתמש בסמים. החוקר הפרטי יכול להתקין תוכנות מעקב במחשב ילדיכם וכך כל ההתכתבויות על החברים, הגלישה באתרים ובעצם כל פעולה שמתבצעת במחשב – גלויה לחוקר הפרטי.
 
האינטרנט היום משחק תפקיד מרכזי בחיי ילדינו ובפרט תוכנות ההתכתבויות למיניהם ולכן המידע המתקבל הוא רב. יתר על כן מתן פלאפון "חדש" לילד המכיל שבב מעקב כך שאפשר לדעת איפה הוא בכל זמן נתון. זאת ועוד חוקר פרטי מבצע מעקבים בשטח אחר הילד על מנת לדעת עם מי הוא מסתובב ומה הוא עושה בכל שעות היום, תוך כדי מתן דיווח אמין ומקצועי בזמן אמת להורים.
 
למה קריטי לקבל החלטה מושכלת ומהירה?
 
השימוש ב"סמים קלים" לא זו בלבד שגורם להתמכרות קשה אצל הילד ופגיעה ניכרת בבריאות היא אף יכולה להוביל לשימוש בסמים קשים יותר שתוצאות השימוש בהם יכולות להיות בלתי הפיכות. לכן מכריע לפנות לחוקר פרטי ברגע שעולה החשש, כדי שהוא יוכל לעצור את ההידרדרות של הילד אל מחוזות קשים ומחזות קשים עוד יותר.
 
הסמים יכולים לפגוע בכל שכבות האוכלוסייה, ויש אפילו הרבה מקרים ש"בני טובים" מבוססים וילדים ממשפחה טובה משתמשים בסמים, ועל כן עלינו להיות דרוכים תמיד ועם היד על הדופק. ההשפעות של השימוש בסמים ממיטות אסון על המשתמשים בהם, ולכן רק ההורים בשילוב עם חוקר פרטי העובד אצל משרד חקירות מנוסה יכול לעזור לילד לצאת ממעגל הסמים ולחזור לחיים מלאים ומאושרים בחיק המשפחה.משרד חקירות, ביצוע מעקביםחוקר כלכלי, חוקר פרטי

מיתוג | מיתוג עסקי | משרד פרסום | עיצוב לוגו | לוגו | פרסום באינטרנט | פרסום בפייסבוק

חוקר פרטי וגנבי האופניים
חוקר פרטי בבית משפט
חוקר פרטי
חוקר פרטי – להוציא את האמת!
תפקידו של חוקר פרטי במסגרת הליך פלילי
משרד החקירות אברמסון בניהולו של חוקר פרטי אמיר אברמסון פועל משנת 1971. בעל המשרד בהיותו בן 22 החזיק כבר ברישיון משרד חקירות. קודם לכן שרת במשרד הבטחון וביחידת המודיעין של משטרת ישראל בדרום. תחילת דרכו בחקירות פרטיות הייתה במשרד מוביל בארץ של החוקר הפרטי שלמה נחשון ז"ל.

>> המשיכו לקרוא אודות משרד חקירות אברמסון