חוקר פרטי לשירותך 24 שעות
יצירת קשר עם חוקר פרטי
רוצים שאנחנו ניצור קשר בזמן שנוח לכם?
מלאו את הטופס וחוקר פרטי יצור קשר!

חוקר פרטי לבדיקת פוליגרף - הדרך לאמת! | משרד חקירות אברמסון

לפעמים הדרך אל האמת עלולה להיות רצופת מכשולים, ומרוצפת בחומות של שקרים המונעים מאיתנו להגיע אליה.

בדיוק בשביל מקרים כאלה, בהם אין לנו בנמצא הוכחות חותכות או ראיות מפלילות, ניתן לבסס את החשד באמצעות בדיקה פשוטה מהירה ומהימנה – בדיקת פוליגרף.
 
מכשיר פוליגרף עוקב אחר השינויים הפיזיולוגיים בגופנו בה בעת שאנו נדרשים לענות על מספר שאלות.
 
מכשיר פוליגרף מציג רשמים גרפים המתארים בחדות את השינויים בעת אמירת שקר. מכשיר פוליגרף מודד פעילויות גוף כגון קצב נשימה, מתריע על זיעה הנוצרת כתוצאה ממצב של לחץ, ובנוסף מודד דופק ולחץ דם, ועל כן כל תגובה של עלייה בדופק הופעת זיעה ולחץ תופיע בבדיקת פוליגרף שתחשוף את האמת.
 
הפחד והחרדה שנובעים בזמן אמירת שקר גורמים לתגובות במערכת העצבים האוטונומית, המכונה "הטייס האוטומטי". מן הראוי לציין שאומנם גם בעת אמירת אמת מגיב הגוף לשינויים בחרדה התרגשות וכדומה ומכשיר הפוליגרף מציג רשמים אלו.
 
הצורך להשתמש בשירותיו של הפוליגרף יכול לנבוע ממספר מקרים - במידה והבוס רוצה לבדוק אחת לכמה זמן את אמינות העובדים שלו, שלא גונבים לו מהעסק, שלא מרמים אותו. כאשר עולה החשד שלקוח מסוים הונה את חברת הביטוח. טרם קבלה לעבודה מסוימת ובפרט כזו עם רגישות ביטחונית גבוהה יש צורך למדד שיעיד על יושר כפיים, אי פעילות פלילית בכל צורה שהיא והתאמה לקריטריוני התפקיד ולכן מבצעים בדיקת פוליגרף שתוצאותיה מהווים חלק מן ההחלטה שתתגבש.
 
בגין חוסר ידע על עבר הנבדק, בדיקת פוליגרף יכולה לתת מענה מצוין לכל השאלות שלא יהיו מיותמות מתשובות.
 
איך לרמות בפוליגרף? איך לרמות בעת בדיקת פוליגרף?
 
המוניטין של מכשיר פוליגרף בציבור הרחב הוא בחזקת "מעורפל" בכל הנוגע לאמינותו. מחקרים אקדמאיים בסין וארה"ב מוכיחים אחוזי הצלחה הנעים בין 80% ל 95%. אי אפשר לרמות בדיקת פוליגרף אבל אפשר בהחלט לשבש את תוצאותיה, באמצאות גרימת כאב עצמי עקב נשיכה בלשון שעליה יצביע מכשיר פוליגרף או לקיחת סם הרגעה. אבל בודק פוליגרף מיומן יידע לסנן הפרעות לבדיקת פוליגרף, ולא מן הנמנע שמפעם לפעם פעולות מעין אלו עלולות להקטין אמינות מכשיר פוליגרף.
 
שרלטנים – מכוני פוליגרף רמאים – זהירות!!!
 
בעקבות כך ומן הצפוי שדבר זה יעורר לא מעט שרלטנים המציגים עצמם כ"מומחים בביצוע בדיקות פוליגרף", חשוב מאוד לבקש מראש את האישורים המתאימים ותעודות ההסמכה לביצוע בדיקות פוליגרף. כדאי גם לבדוק ניסיון מוכח באמצעות המלצות לקוחות אחרים, ותעודות הוכרה של משרד חקירות כזה או אחר.
 
האם ניתן להכריח אדם לבצע בדיקת פוליגרף?
 
לא ניתן להכריח אדם לבצע בדיקת פוליגרף. במדינת ישראל כמו גם במדינות נאורות נוספות בדיקת פוליגרף אינה קבילה בבית משפט ואינה מוצגת כראיה בהליך משפטי. במדינות רבות באירופה אף נאסר השימוש בבדיקת פוליגרף בחקירה. בבתי משפט בישראל אפשר לשלב בדיקת מכשיר פוליגרף כראיה רק לאחר שיש הסכמה בכתב ומראש על ידי שני הצדדים.
 
עקב אי הוודאות האופף את בדיקת הפוליגרף בוחרות מדינות רבות לא לתת יד לבדיקות שאמינותן מוטלת בספק. אך בדיקה כזו יכולה להתריע על כיוון חקירה בכל הקשור למעורבות של הנחקר.

נכתב ע"י חוקר פרטי מנוסה ומקצועי. משרד חקירות אמיר אברמסון.משרד חקירות, ביצוע מעקביםחוקר כלכלי, חוקר פרטי

מיתוג | מיתוג עסקי | משרד פרסום | עיצוב לוגו | לוגו | פרסום באינטרנט | פרסום בפייסבוק

חוקר פרטי וגנבי האופניים
חוקר פרטי בבית משפט
חוקר פרטי
חוקר פרטי – להוציא את האמת!
תפקידו של חוקר פרטי במסגרת הליך פלילי
משרד החקירות אברמסון בניהולו של חוקר פרטי אמיר אברמסון פועל משנת 1971. בעל המשרד בהיותו בן 22 החזיק כבר ברישיון משרד חקירות. קודם לכן שרת במשרד הבטחון וביחידת המודיעין של משטרת ישראל בדרום. תחילת דרכו בחקירות פרטיות הייתה במשרד מוביל בארץ של החוקר הפרטי שלמה נחשון ז"ל.

>> המשיכו לקרוא אודות משרד חקירות אברמסון