חוקר פרטי לשירותך 24 שעות
יצירת קשר עם חוקר פרטי
רוצים שאנחנו ניצור קשר בזמן שנוח לכם?
מלאו את הטופס וחוקר פרטי יצור קשר!

משרד חקירות לבדיקת מטפלת לילד | אמיר אברמסון חוקר פרטי

כל חיינו התכוננו לרגע הזה. כולם אומרים שזה הרגע המרגש והמאושר ביותר בחיים. אומרים שזה רגע שננצור בליבנו ונחקוק בזיכרוננו לעד. אומרים שהחל מהרגע הזה חיינו ישתנו לעד. לטובה כמובן.
 
עם היוולד התינוק, לו חיכינו במשך 9 חודשים כל שאנו רוצים זה לגונן ולשמור עליו מכל רע ופגע בעולם. הידיים והרגליים הקטנות, הגוף הקטן והשביר – הילד שלנו סומך עלינו שנשמור עליו מכל משמר. וכך נעשה.
 
לאחר חופשת לידה קצרה וקשירת קשר ראשוני עם הילד אנו נאלצים לחזור לעבודה ולחיים החדשים שלנו ושל הילד שלנו ועם זאת באה ההחלטה להפקיד את הדבר היקר לנו מכל אצל מטפלת לתינוק, אשר אנו סמוכים ובטוחים שתעניק לו את כל האהבה את כל הרוך והעדנה שתינוק צריך לקבל.
 
הרי מי כמו אמא יודעת שצריך לפקוח 7 עיניים על ילד ועל אחת כמה וכמה בגיל הרך, לשמור על סדר יום וארוחות מסודרות ואינספור דברים קטנים שתורמים להתפתחות התינוק מבחינה פיזית ורגשית. אנו מצפים שהתינוק שלנו יקבל את כל מה שהוא צריך גם כשאנו לא בנמצא, אך לעיתים לא כך הוא הדבר.
 
הסיוט הכי גדול של הורה הוא פגיעה בילד שלו. בכל צורה שהיא. כיום אנו ערים ליותר ויותר מקרי התעללות קשים של מטפלות בתינוקות חסרי ישע. למטפלת השומרת על התינוק יש יד חופשית לטפל בילד כאוות נפשה ובלי עין מפקחת, בעודה נמצאת בגפה עם התינוק. התינוק בשלבי התפתחות ראשונים אינו יודע להבחין בין טוב לרע, ואינו מסוגל לתקשר עם סביבתו ולספר מה עובר עליו. ועל כן דבר זה הופך אותו פגיע יותר מכל אחד אחר.
 
אנו לא לוקחים סיכונים בכל הקשור לילד שלנו ותמיד בודקים פעמיים ושלוש אצל מי משאירים אותו.
 
איך ניתן לבדוק איך המטפלת מתייחסת לילד שלנו?
 
כשאנו מקבלים את הילד לידינו לאחר יום עם המטפלת אנו יכולים לשים לב האם משהו השתנה בהתנהגות, סימנים על הגוף וכו'. לעיתים נזקים נפשיים ופסיכולוגיים הנגרמים ע"י מטפלת מתעללת יכולים לגרום לנזק בלתי הפיך לתינוק בשנים הבאות של התפתחותו.
 
אנו צריכים להיות בכל מקום ובכל זמן - זמינים להגן על הילד. מצלמות נסתרות המותקנות בביתנו ע"י חוקר פרטי מורשה, מעניקות לנו את השקט הנפשי שהמטפלת מתנהגת לתינוקנו כראוי. מצלמה סמויה המוסתרת בבית מפקחת על הפעילות של המטפלת ונותנת לנו מידע בזמן אמת בכל עת על המתרחש בבית, דרך האינטרנט מכל מקום מבלי שהמטפלת יודעת כלל.

איזה משרד חקירות מתאים לביצוע מעקב זה ומה זה כולל?
 
בהגיענו לבדוק משרד חקירות, צריך לבדוק רישיונות ותעודות המאפשרות עיסוק בתחום החקירות.
את המצלמות הנסתרות ניתן להסוות בתוך חפצים שונים כמו שעונים, גלאי עשן וכו' (כשהדגש הוא על המקומות בהם התינוק והמטפלת נמצאים בתדירויות הגבוהות ביותר), כך שהיא תהיה סמויה מן העין – וללא ידיעה של המטפלת.
 
במצב זה אתם תהיו בשליטה מלאה על מה שקורה בביתכם מכל מקום. חוקר פרטי מיומן ומקצועי, יבצעו את העבודה ללא רבב, ואתם יכולים ללכת לעבודה בראש שקט.
 
שמירה על בטחון ילדנו זה בראש סדר העדיפויות שלנו, ואנו צריכים להיות ערוכים לכל מצב בו התנהגות המטפלת גובלת בהתעללות. אין שאננות במקרה הזה! במידה ועולה חשד (הקטן ביותר) להתעללות מצד המטפלת של ילדכם, כדאי לפנות אל משרד חקירות לשם התקנת מצלמות נסתרות בביתכם!


רשימת מאמרים בנושא בדיקת מטפלת לילד
לשמור על ילדינו כשאנחנו לא בבית
חשוב לזכור – גם כאשר אתם משאירים ילדים בוגרים לבדם, רצוי לערוך מעקב במידה ומתעורר חשדכם לגבי התנהלותם בבית. וזכרו – לפעמים אין מנוס ממעקב כאשר מדובר בילדים שלכם.

משרד חקירות, ביצוע מעקביםחוקר כלכלי, חוקר פרטי

מיתוג | מיתוג עסקי | משרד פרסום | עיצוב לוגו | לוגו | פרסום באינטרנט | פרסום בפייסבוק

חוקר פרטי וגנבי האופניים
חוקר פרטי בבית משפט
חוקר פרטי
חוקר פרטי – להוציא את האמת!
תפקידו של חוקר פרטי במסגרת הליך פלילי
משרד החקירות אברמסון בניהולו של חוקר פרטי אמיר אברמסון פועל משנת 1971. בעל המשרד בהיותו בן 22 החזיק כבר ברישיון משרד חקירות. קודם לכן שרת במשרד הבטחון וביחידת המודיעין של משטרת ישראל בדרום. תחילת דרכו בחקירות פרטיות הייתה במשרד מוביל בארץ של החוקר הפרטי שלמה נחשון ז"ל.

>> המשיכו לקרוא אודות משרד חקירות אברמסון